PhraseExpress TextExpander بدون اشتراک است

PhraseExpress است رایگان برای استفاده شخصی (اما شما را آزار می دهد تا او را اخراج کنید) یا 49.95 دلار برای خرید آن – که آزار و اذیت را متوقف می کند و اجازه استفاده تجاری را می دهد.

PhraseExpress همچنین به عنوان یک مدیر کلیپ بورد ساده عمل می کند و ده برش/کپی آخر شما را ذخیره می کند. می توانید آنها را از طریق نماد نوار منو و سپس حافظه پنهان کلیپ بورد پیدا کنید.

قیمت یک بار هزینه برای مجوز مادام العمر است. هنگامی که هزینه آن را پرداخت کردید، نسخه فعلی برنامه برای همیشه متعلق به شما است و شامل تمام به روز رسانی های یک سال می شود.

همچنین می‌توانید PhraseExpress را روی حالت تکمیل خودکار تنظیم کنید، جایی که متن ماکرو مطابق با متن را هنگام تایپ آن پیشنهاد می‌کند. من شخصاً آن را حواس‌پرتی می‌بینم، بنابراین از آن استفاده نمی‌کنم.

این توسط “NW..” تحریک می شود (در یک لحظه بیشتر در مورد آن).

داستان tl;d در اینجا این است که تقریباً همه از نسخه استاندارد راضی خواهند بود. (Professional پشتیبانی از سرور SQL را اضافه می کند، که اگر می خواهید عبارات مشترک را روی سروری ذخیره کنید که برای بیش از 10 نفر قابل دسترسی است، توصیه می شود.

به عنوان مثال، من بیشتر شراب هایم را از طریق شراب های برهنه خریداری می کنم و یکی از چیزهای واقعاً مفید در وب سایت نظرات مشتریان است. من پیشوند تمام نظرات خود را با توضیح سیستم ستاره خود اضافه می کنم:

این برنامه به زیبایی TextExpander نیست. زندگی خود را به عنوان یک برنامه کاربردی ویندوز آغاز کرد و نشان می دهد. اما رابط کاربری ساده است، و شما فقط هنگام ایجاد یا ویرایش ماکروها به آن نگاه می کنید، بنابراین من شخصاً آن را به عنوان یک مشکل بزرگ نمی بینم.

قیمت ها و نتیجه گیری

بنابراین وقتی PhraseExpress را دیدم، یک برنامه مک که مشابه TextExpander کار می‌کند، اما برای استفاده شخصی رایگان است، یا هزینه‌ای را برای استفاده تجاری ارائه می‌دهد، ارزش دیدن را داشت.

چرا این نوع اپلیکیشن مفید است؟

من با یک رویکرد استاندارد روبرو شدم:

  • دو شخصیت به یاد ماندنی (به عنوان مثال برای آدرس، حروف اول ساختمان ما)
  • به دنبال آن دو دوره: ..

به‌عنوان یک نویسنده فنی، بسیاری از شرکت‌های روابط عمومی جزئیات محصولات و خدمات جدیدی را که می‌خواهند ارائه دهم، برای من ایمیل می‌کنند. مثل یک زمین. اکثر آنها یا برای من بی ربط هستند یا به اندازه کافی جالب نیستند که بتوانم آنها را پوشش دهیم.

اگر در حال حاضر از TextExpander استفاده نمی‌کنید، می‌توانید این بخش را نادیده بگیرید، اما خبر خوب برای کاربران فعلی TextExpander این است که به معنای واقعی کلمه حدود یک دقیقه طول می‌کشد تا تمام کدهای موجود خود را صادر کرده و سپس آنها را به PhraseExpress وارد کنید.

اگر می خواهید از برنامه فقط برای استفاده شخصی استفاده کنید، رایگان است. با این حال، اگر از بیش از ده جمله استفاده کنید (همانطور که تقریباً هر کسی استفاده می‌کند)، به nagware تبدیل می‌شود، با پیام‌هایی که شما را تشویق به خرید مجوز می‌کند. برای استفاده تجاری به مجوز نیاز دارید.

سه نسخه وجود دارد:

  • استاندارد: 49.95 دلار
  • حرفه ای: 139.95 دلار
  • تجارت: 219 دلار

این در مقایسه با 39.96 دلار برای اشتراک یک ساله در ارزان‌ترین سطح TextExpander (Life Hacker، صورتحساب سالانه) است. این به این معنی است که شما حتی پس از 15 ماه شکست خواهید خورد و از ماه 16 پس انداز خواهید کرد.

در اصل، TextExpander در ازای اشتراک، چیز ارزشمندی را به شما ارائه می دهد: ذخیره سازی در فضای ابری همه ماکروهای شما (“قطعه ها” در اصطلاح TextExpander) تا بتوانید در هر دستگاهی به آنها دسترسی داشته باشید. در عمل، این ارزش محدودی دارد زیرا iOS از ماکروها پشتیبانی نمی کند، بنابراین بهترین کاری که می توانید در iPhone یا iPad انجام دهید این است که برنامه را باز کنید و متن را به صورت دستی کپی و جایگذاری کنید.

اگر ماکروهای شما روی “Run Immediately” تنظیم شده اند، استفاده از آنها به آسانی ضربه زدن روی ماشه است. در غیر این صورت، ماشه را تایپ کنید، سپس کلید Tab را فشار دهید.

یک تحریک جزئی: نماد برنامه یک علامت تعجب قرمز در داخل یک شکل نقل قول است. وقتی آن را در حوض می‌بینید، بسیار شبیه به هشدار «مشکلی پیش آمده است». شما این امکان را دارید که آن را در داک پنهان کنید و فقط از نوار منو به آن دسترسی داشته باشید، اما رابط کاربری نوار منو تا حدی عجیب و غریب به این معنی است که خیلی راحت نیست. من واقعاً آرزو می کنم که آنها به یک نماد کمتر حواس پرتی تغییر کنند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


این، به نظر من، آن را بی‌معنا می‌سازد… به جز اینکه گزینه دیگری وجود دارد: آلفرد. همکار من برادلی چمبرز از طرفداران پر و پا قرص است و این برنامه شامل بسط متن در میان ویژگی های متعدد آن است. من قبلا از آن در گذشته های تاریک و دور استفاده می کردم، اما سال هاست که از آن استفاده نکرده ام. من مدام به این فکر می‌کنم که باید دوباره آن را تماشا کنم، اما به یکی از آن چیزهای Catch-22 تبدیل شده است: مطمئن هستم که در زمان من صرفه‌جویی می‌کند، اما پیچیدگی بسیار آن به این معنی است که باید زمان مناسبی برای کاوش پیدا کنم.

بنابراین آزمایشی برای پاسخ دادن به افراد بی‌علاقه با یک فرم پاسخ انجام دادم که از آنها می‌خواهد پیگیری نکنند و فهرستی از چیزهایی که به من علاقه دارند و به من علاقه ندارند را به آنها می‌دهد. هیئت منصفه من هنوز در مورد اینکه آیا این یک صرفه جویی در زمان خالص است یا خیر، نمی‌داند، اما روابط عمومی را بیشتر به سمت توپ سوق داد تا زمین‌هایی را برای من بفرستد که متناسب با یکی از علایق من باشد، بنابراین فعلاً به آن پایبند هستم.

بنابراین فکر می‌کنم هدف من این است که اگر زمان برای آشنایی با آلفرد دارید، احتمالاً می‌خواهید ابتدا آن را امتحان کنید. این نیز برای استفاده اولیه رایگان است، و سپس انتخابی بین 29 پوند (38 دلار) برای مجوز مادام العمر برای نسخه فعلی، یا 49 پوند (64 دلار) برای ارتقای مادام العمر ارائه می دهد.

حجم عظیم ایمیل‌ها نشان می‌دهد که تنها راه معقول برای مقابله با آنها این است که به سادگی آنهایی را که برایم مهم نیست حذف کنم – اما این مشکل خودش را ایجاد می‌کند. پیگیرترین روابط عمومی یک ایمیل دوم و گاهی سوم ارسال می کند “فقط برمی گردم” تا ببیند آیا چیزی که هفته گذشته جالب نبود، یک هفته بعد به طرز جادویی جالب شده است یا خیر.

اگر قطعه‌های TextExpander شما در گروه‌هایی سازماندهی شده‌اند، باید این کار را برای هر گروه تکرار کنید، اما هنوز هم بسیار سریع است.

PhraseExpress در حال استفاده است

اتفاقاً چهار کاراکتر یک انتخاب عمدی از سوی من است. من می خواستم میانبرهای ماکرو سه معیار را داشته باشند:

  • کوتاه
  • بیاد ماندنی
  • در طول تایپ معمولی نمی توان سهوا فعال شد

من آخرین بار یک برنامه حرفه ای را ذکر کردم.

خوشحالم که بگویم موفقیت بزرگی بود و واقعاً به من در مدیریت جریان ایمیلم کمک کرد.

تبدیل از TextExpander یک ضربه محکم و ناگهانی است

اما اگر تنها چیزی که می خواهید بسط متن است، PhraseExpress احتمالا بهترین گزینه شما است.

PhraseExpress یک برنامه مک است که همان کار TextExpander را انجام می دهد که در سال 2017 آن را بررسی کردم. هر دو برنامه را می توان اصلاح خودکار در استروئیدها در نظر گرفت. شما یک میانبر ماکرو مورد نظر خود را تایپ می کنید و برنامه آن را با یک بلوک کامل متن جایگزین می کند – شاید با چندین پاراگراف.

TextExpander برای من یک تغییر دهنده بازی بود، اما یک برنامه اشتراک است، چیزی که من احساسات متفاوتی در مورد آن دارم. از یک طرف، من قدردانی می‌کنم که درآمد مکرر برای توسعه‌دهندگان برنامه خوب است و احتمال ادامه پشتیبانی و بهبود یک برنامه را افزایش می‌دهد. از سوی دیگر، اشتراک‌های چند برنامه به راحتی می‌توانند مبلغ سالانه زیادی را افزایش دهند…

دومی برای محافظت در برابر تحریک تصادفی است. می‌توانید از یک ماشه خاص استفاده کنید، که کلید تب پیش‌فرض در PhraseExpress است، اما من رویکرد دوره دوگانه را سریع‌تر می‌بینم.

TextExpander آنها را snippet می نامد، PhraseExpress آنها را جملات می نامد، اما من فقط آنها را ماکرو می نامم.

سیستم ستاره من برای زمینه: 5 = مورد علاقه، خرید یک مورد | 4 = فوق العاده خوب، بیشتر خرید خواهد کرد | 3 = خوب اما استثنایی نیست | 2 = ضعیف | 1 = فقیر

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

در TextExpander، روی TextExpander Snippets راست کلیک کرده و انتخاب کنید یک کپی از گروه را ذخیره کنید. پوشه Downloads خود یا هر جای دیگری که مناسب است را برای ذخیره آن انتخاب کنید. سپس از TextExpander خارج شده و PhraseExpress را باز کنید. در نوار منوی بالا، روی Import کلیک کنید، سپس فایلی را که صادر کرده اید انتخاب کنید – و تمام!

بسیاری از ما مجبوریم متن مشابهی را مرتباً ارسال کنیم. یک مثال این است که آدرس و مسیرهای خود را به بازدیدکنندگان بدهید. من مسیرهای حمل و نقل عمومی، دوچرخه سواری و رانندگی را درج می کنم، و همه این هفت پاراگراف هستند. حالا چهار کاراکتر را تایپ می کنم و همه چیز آشکار می شود.Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی

یکی از ویژگی هایی که من واقعاً دوست دارم این است که می توانید برنامه ها را حذف کنید. به عنوان مثال، من توانستم یکی از محرک های خود (NW..) را در بالا بدون، خوب، راه اندازی کنم. من می توانم این کار را انجام دهم زیرا این را در Chrome می نویسم و ​​فقط Chrome را به عنوان برنامه حذف شده انتخاب کردم. این برای هر کسی که نگران احتمال راه‌اندازی تصادفی در برنامه‌هایی است که برای مثال نیاز به تایپ کد دارند، مفید است.