Qingping Air Monitor Lite از یک ظاهر قدیمی برای نظارت بر هوا استفاده می کند

ابتدا در تلاش برای به روز رسانی سیستم عامل به مشکل برخوردم، اما دستگاه را از HomeKit حذف کردم، آن را دوباره اضافه کردم، سپس بدون مشکل کار کرد. پیش‌فرض دستگاه روی درجه سانتیگراد است، بنابراین اگر می‌خواهید از فارنهایت استفاده کنید، باید آن را به صورت دستی در برنامه Qingping تغییر دهید. برنامه Qingping همچنین جایی است که می‌توانید نحوه عملکرد آن را هنگام روشن یا روشن بودن باتری، آنچه محافظ صفحه نمایش می‌دهد و داده‌های خود را صادر کنید، سفارشی کنید.

Qingping iPhone App Air Monitor Lite

استفاده از HomeKit با Qingping Air Monitor Lite

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.
Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

اولین چیزی که در مورد Qingping Air Monitor Lite توجه من را جلب می کند، ظاهری قدیمی است که روی میز یا میز به ارمغان می آورد. از صفحه نمایش LCD استفاده می کند اما تقریباً به نظر می رسد که مربوط به یک دهه دیگر است. بدنه‌ای «چشمه‌دار» دارد، بنابراین قالب دستگاه‌های تخت و مربع را می‌شکند. در پشت، سیم شارژ USB-C و دکمه پاور را خواهید دید. می‌تواند با باتری کار کند، اما اگر پریز یدکی دارید، می‌توانید از کابل USB-C به USB-A موجود برای شارژ کامل آن استفاده کنید. در برنامه Qingping، می‌توانید تعدادی از تنظیمات آن را بر اساس زمان شارژ باتری یا شارژ کامل آن سفارشی کنید.

Qingping Air Monitor Lite

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

هنگامی که آن را باز کردید و بارگیری کردید، می توانید نصب و راه اندازی را ادامه دهید. می‌توانید با اسکن کد HomeKit موجود در پایین دستگاه در برنامه Home شروع کنید. راه اندازی اولیه بدون هیچ مشکلی انجام شد. پس از اتمام، باید آن را دانلود کنید برنامه آیفون Qingping برای به روز رسانی سیستم عامل و تنظیم تنظیمات خود.

البته، من عاشق HomeKit هستم، بنابراین از دستگاه در برنامه Home استفاده خواهم کرد، مگر اینکه لازم باشد آن را به روز کنم یا چند تنظیمات را تغییر دهم. هنگامی که آن را به اتاقی در محیط HomeKit خود اختصاص دادید، شروع به ردیابی دما، کیفیت هوا، سطوح CO2 و رطوبت در آن اتاق خواهید کرد. اگر فن یا تصفیه‌کننده هوای مجهز به HomeKit دارید، می‌توانید اتوماسیون‌های HomeKit ایجاد کنید تا بر اساس خوانش‌هایی که از مانیتور هوا Qingping Lite. در این مرحله، کیفیت هوای هر اتاق خانه‌ام را کنترل می‌کنم، بنابراین کاملاً مطمئن هستم که هوایی که خانواده‌ام هر روز تنفس می‌کنند، سالم است. من هنوز از تفاوت هایی که اتاق های مختلف خانه من در مورد دما گزارش می دهند شوکه هستم. قطعات انتهای کانال های گرمایش و تهویه مطبوع من می توانند به راحتی 3 درجه با قطعات ابتدایی متفاوت باشند.

خلاصه ای از Qingping Air Monitor Lite

در بالا، یک نوار لغزنده پیدا خواهید کرد که در آن می توانید نمایشگر را از طریق معیارهای مختلف آن بچرخانید. این دستگاه می تواند دما، رطوبت، CO2 و کیفیت هوا (PM2.5 و PM10) را ردیابی کند.

راه اندازی و راه اندازی

به طور کلی، مانیتور هوا Qingping Lite یک وسیله سرگرم کننده است به نظر می رسد ترکیب خوبی از یکپارچهسازی با سیستمعامل اما در عین حال مینیمالیست. من عاشق این هستم که دارای یک باتری قابل شارژ است، از USB-C استفاده می کند و با هر چیز دیگری روی میز من عالی به نظر می رسد. این ارزان‌ترین دستگاه HomeKit برای ردیابی کیفیت هوا نیست، اما ممکن است بهترین ظاهر باشد.

HomeKit هفتگی مجموعه ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می شود تمرکز دارد.


طرح

چند ماه پیش دیدم دستگاه ردیابی دمای جوهر الکترونیکی Qingping. من ظاهر آن را دوست داشتم، زیرا از روند نمایشگرهای با وضوح بالا پیروی نمی کرد. چند هفته است که دارم Qingping Air Monitor Liteو سبک منحصر به فرد دیگری را به HomeKit می آورد.