Schlage با پشتیبانی از HomeKit و کلید خانه، قفل هوشمند نهایی را برای طرفداران اپل طراحی کرده است

کیف پول اپل کلید خانه / هتل / ماشین نیاز است آیفون Xs، Xr یا جدیدتر و اپل واچ سری 4 یا بالاتر.

پس از راه‌اندازی قفل Schlage Encode Plus در برنامه Apple Home، می‌توانید برای دسترسی آسان و ایمن به خانه خود با استفاده از iPhone یا Apple Watch، کلید خانه را به برنامه Wallet اضافه کنید.

بخش راحت کلید هوم اپل این است که یک کلید NFC برای باز کردن سریع درب با اپل واچ یا آیفون دارید. در حالی که قفل‌های استاندارد HomeKit از سیری پشتیبانی می‌کنند، مواقعی وجود دارد که سیری ممکن است به قفل‌های باز یا درهای گاراژ واکنش نشان ندهد یا کند باشد.

هنوز مشخص نیست که Schlage Encode Plus چه زمانی به طور رسمی در دسترس خواهد بود، اما Home Depot ممکن است به طور تصادفی لیست محصول را قبل از کشیدن آن منتشر کرده باشد. بر اساس فایل FCCبه نظر می رسد دو سبک در دسترس خواهد بود (مدرن و سنتی).

کیف پول اپل با iOS 15 تکامل یافته است و قابلیت ذخیره کلید برای خانه ها و هتل ها را دارد و همچنین پشتیبانی از استاندارد کلید ماشین U1 را بهبود می بخشد. اکنون به نظر می رسد یکی از اولین قفل های هوشمند HomeKit با پشتیبانی از Apple NFC Home Key ممکن است در راه باشد.

با پشتیبانی از HomeKit مانند برخی از قفل های هوشمند Schlage موجود از جمله، به نظر می رسد Encode Plus با دستورالعمل هایی در مورد نحوه استفاده از آن با ویژگی جدید Apple Home Key ارائه می شود.

مزیت دیگر این است که می توانید کلیدهای Apple Home را از طریق برنامه Home با دیگران به اشتراک بگذارید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.
Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

توسط HomeKit AuthoritySchlage Encode Plus، که هنوز منتشر نشده است، برای لحظه ای در وب سایت Home Depot (اکنون بازنشسته) با جزئیات جالب ظاهر شد.

در اوایل این ماه، ما دیدیم که Hyatt به اولین هتلی تبدیل شد که از کلیدهای کیف پول اپل استفاده کرد.