Schlage با پشتیبانی از HomeKit و کلید خانه، قفل هوشمند نهایی را برای طرفداران اپل طراحی کرده است

مزیت دیگر این است که می توانید کلیدهای Apple Home را از طریق برنامه Home با دیگران به اشتراک بگذارید.

کیف پول اپل با iOS 15 تکامل یافته است و قابلیت ذخیره کلید برای خانه ها و هتل ها را دارد و همچنین پشتیبانی از استاندارد کلید ماشین U1 را بهبود می بخشد. اکنون به نظر می رسد یکی از اولین قفل های هوشمند HomeKit با پشتیبانی از Apple NFC Home Key ممکن است در راه باشد.

در اوایل این ماه، ما دیدیم که Hyatt به اولین هتلی تبدیل شد که از کلیدهای کیف پول اپل استفاده کرد.

توسط HomeKit AuthoritySchlage Encode Plus، که هنوز منتشر نشده است، برای لحظه ای در وب سایت Home Depot (اکنون بازنشسته) با جزئیات جالب ظاهر شد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی هنوز مشخص نیست که Schlage Encode Plus چه زمانی به طور رسمی در دسترس خواهد بود، اما Home Depot ممکن است به طور تصادفی لیست محصول را قبل از کشیدن آن منتشر کرده باشد. بر اساس فایل FCCبه نظر می رسد دو سبک در دسترس خواهد بود (مدرن و سنتی).

بخش راحت کلید هوم اپل این است که یک کلید NFC برای باز کردن سریع درب با اپل واچ یا آیفون دارید. در حالی که قفل‌های استاندارد HomeKit از سیری پشتیبانی می‌کنند، مواقعی وجود دارد که سیری ممکن است به قفل‌های باز یا درهای گاراژ واکنش نشان ندهد یا کند باشد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


پس از راه‌اندازی قفل Schlage Encode Plus در برنامه Apple Home، می‌توانید برای دسترسی آسان و ایمن به خانه خود با استفاده از iPhone یا Apple Watch، کلید خانه را به برنامه Wallet اضافه کنید.

با پشتیبانی از HomeKit مانند برخی از قفل های هوشمند Schlage موجود از جمله، به نظر می رسد Encode Plus با دستورالعمل هایی در مورد نحوه استفاده از آن با ویژگی جدید Apple Home Key ارائه می شود.

کیف پول اپل کلید خانه / هتل / ماشین نیاز است آیفون Xs، Xr یا جدیدتر و اپل واچ سری 4 یا بالاتر.