Spotify Stations پشتیبانی CarPlay را در iOS اضافه می کند

Spotify Stations در دسترس است فروشگاه App به صورت رایگان، اگرچه به نظر می رسد محدود به ایالات متحده و استرالیا باشد. اگر متوجه شدید که این برنامه در کشور شما نیز موجود است، در نظرات به ما اطلاع دهید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

پشتیبان گیری خودکار Hyper Cube آیفون


برای اخبار بیشتر اپل در 9to5Mac در YouTube مشترک شوید:

Spotify اخیراً برنامه Spotify Stations خود را برای iOS به روز کرده است تا پشتیبانی از CarPlay را اضافه کند. این به شما امکان می دهد به جای اینکه مجبور باشید از آیفون خود استفاده کنید، پخش را مستقیماً از یونیت سر CarPlay خود کنترل کنید.

برنامه Spotify Stations CarPlay در ظاهر بسیار ابتدایی است و لیستی از ایستگاه ها را برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهد. به نظر بسیار شبیه همتای iOS خود است، اما با طراحی ماشین دوستانه تر. به روز رسانی CarPlay برای اولین بار توسط a Reddit کاربر.

[ad_2]

Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی Spotify Stations تا حد زیادی تلاش Spotify برای رقابت با Pandora است. با این حال، پیشنهاد Spotify می‌تواند تجربه گوش دادن شخصی‌تر را ارائه دهد، به شرطی که از Spotify برای گوش دادن درخواستی خود نیز استفاده کنید.

با داشتن موسیقی جهانی در نوک انگشتان شما، پیدا کردن آهنگ مناسب برای نواختن می تواند یک چالش به نظر برسد. ایستگاه‌ها به شما امکان می‌دهند فوراً و بدون جستجو یا تایپ به موسیقی گوش دهید. همانطور که Stations درباره آنچه دوست دارید بیشتر می آموزد، ایستگاه هایی پر از موسیقی مورد علاقه شما ایجاد می کند که فقط برای شما طراحی شده است.

اپلیکیشن Spotify Stations اولین بار در ماه گذشته در ایالات متحده راه اندازی شد با یک تجربه شنیداری رادیو محور. رابط برنامه بر روی ارائه لیستی از ایستگاه های رادیویی که شامل هنرمندان مورد علاقه شما می شود تمرکز دارد. ایستگاه‌ها شامل مواردی مانند موارد دلخواه، بازدیدهای صوتی، رادار پخش و غیره هستند.