Spotify Wrapped 2022 و یک تست شخصیتی جدید را دریافت کنید


تجربه محبوب Spotify Wrapped اکنون در دسترس است و تمام آهنگ‌ها، هنرمندان، ژانرها و موارد دیگر را که بیشتر گوش داده‌اید را گرد هم می‌آورد. امسال همچنین یک تست «شخصیت شنونده» وجود دارد تا نشان دهد سلیقه موسیقی شما در مورد شما چه می گوید.

Spotify از ورود Wrapped 2022 صبح امروز در یک پست وبلاگی خبر داد:

“2022 Wrapped جشن سال گذشته و دعوتی برای پیوستن به مهمانی است. این در مورد ارتباطات دو طرفه است که میلیون ها سازنده و طرفدار را هر روز از طریق صدا گرد هم می آورد. ما می دانیم که هیچ دو شنونده یکسان نیستند، بنابراین 2022 Wrapped شما را ترغیب می‌کند که از کالویدوسکوپ صوتی پرجنب‌وجوش خود استفاده کنید و آن را به جهانیان نشان دهید. از همه چیز #SpotifyWrapped، از فهرست‌های برتر سالانه ما گرفته تا ژانرها و ژانرهای موسیقی. انواع شخصیت‌هایی که تجربه شما را تشکیل می‌دهند، اطلاعاتی از درون خود داشته باشید.

Spotify Wrapped 2022 اکنون در دسترس است

Spotify Wrapped انواع آمار جالبی را در مورد آنچه در سال گذشته گوش داده اید نشان می دهد. این شامل هنرمندان، آهنگ‌ها و پادکست‌های برتر شما می‌شود. همچنین می‌توانید کل «دقیقه‌های پخش‌شده» خود را برای سال ببینید.

جزئیات بیشتر در Spotify Wrapped:

 • 100 آهنگ برتر شما
 • 5 هنرمند برتر شما
 • 5 پادکست برتر
 • 5 ژانر برتر
 • و بیشتر

تست شخصیت شنیداری

جدیدترین تست شخصیت شنیداری اسپاتیفای امسال است. مثل مایرز-بریگز است اما برای موسیقی. در اینجا نحوه توصیف Spotify آن است:

«شخصیت شنیداری شما یک ویژگی جدید است که نه تنها در مورد موسیقی‌ای که گوش می‌دهید، بلکه سلیقه‌های موسیقی‌تان را نیز به شما می‌گوید، و لایه‌ای کاملاً جدید از شخصی‌سازی و بینش را به کل تجربه Wrapped می‌آورد.

اگر عاشق تست های شخصیت هستید – چه کسی دوست ندارد – عاشق غواصی در 16 تیپ شخصیتی شنیداری ممکن است که برای 2022 Wrapped ایجاد کرده ایم.

در اطلاعیه و برنامه Spotify درباره شخصیت هایی که گوش می دهند اطلاعات بیشتری کسب کنید.

چگونه Spotify Wrapped 2022 را دریافت کنیم

 • Spotify Wrapped 2022 امروز عرضه می شود به طور انحصاری در برنامه Spotify برای iOS و Android
 • مطمئن شوید که آخرین نسخه را از اپ استور دارید، سپس به آن بروید خانه تب – اینجاست که می‌توانید تجربه شخصی‌شده Wrapped 2022 خود را کشف کنید
 • اگر هنوز Wrapped را ندیده اید، به زودی دوباره بررسی کنید

از Apple Music استفاده کنید؟

اگر از کاربران Apple Music هستید، حتما راهنمای کامل ما برای Replay 2022 را بررسی کنید:

هنرمندان برتر و بیشتر در Spotify

Spotify همچنین جزئیات هنرمندان، آهنگ ها، آلبوم ها و پادکست های برتر در سراسر جهان را به اشتراک گذاشته است:

 • پرطرفدارترین هنرمندان جهانی: تبدیل شدن به اولین هنرمندی که سه سال متوالی در صدر فهرست پربازدیدترین هنرمندان Spotify قرار گرفت، Bad Bunny خواننده رپ پورتوریکویی مقام اول را برای پرمخاطب ترین هنرمند جهان به خود اختصاص داد بیش از 18.5 میلیارد جریان در سال جاری. را دومین هنرمند پر پخش – و پخش‌شده‌ترین هنرمند زن سال – است تیلور سویفت (شماره 2)، به دنبال آن اردک (شماره 3) آخر هفته (شماره 4) و بی تی اس (شماره 5).
 • بیشترین پخش‌شده‌ترین آلبوم‌های جهانی: پر شنیده ترین هنرمند اسم حیوان دست اموز بد همچنین در بالای لیست پر شنیده ترین آلبوم ها با ورانو سین تی (#1)، به دنبال آن سبک هریسومین آلبوم استودیویی، خونه هری (شماره 2). در تکرار محبوبیت های سال گذشته جهان، اولیویا رودریگاین است اسید (شماره 3) توسط اد شیران = (#4) و گربه دوجاس سیاره او (شماره 5) هر کدام به ترتیب به مقام سوم، چهارم و پنجم باز می گردند.
 • بیشتر هنرمندان ویروسی: وقتی نوبت به اشتراک گذاری می رسد، تیلور سویفت به عنوان هنرمندی که موسیقی او اغلب از Spotify در پلتفرم های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود، مقام اول را به خود اختصاص می دهد. آخر هفته به شماره 2 می رسد و به دنبال آن اسم حیوان دست اموز بد(شماره 3). چهارمین هنرمند ویروسی است بی تی اس و لانا دل ری 5 برتر را تکمیل می کند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

رابط کاربری گرافیکی، وب سایت


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی