Stage Manager در iPad: چگونه در iPadOS 16 کار می کند

در اینجا این روند در iPad به نظر می رسد:

مدیر صحنه در iPad 1
مدیر صحنه در iPad 2

استفاده شده

 • هنگامی که Stage Manager فعال شد، به دنبال خط سفید منحنی در گوشه سمت راست پایین برنامه بگردید تا اندازه ویندوز را تغییر دهید.
  • اگر به برنامه ای جابه جا می شوید و تمام صفحه است، اندازه آن را با گوشه پایین سمت راست تغییر دهید
 • شما باید سایر برنامه های خود را در سمت چپ باز کنید – اگر سایر برنامه های شما پنهان هستند، نوار لغزنده iPad خود را به سمت چپ حرکت دهید.
 • می‌توانید چندین برنامه را به یک فضای Stage Manager بکشید
 • روی نماد سه نقطه در مرکز بالای یک برنامه ضربه بزنید تا ببندید، کوچک کنید، و گزینه های دیگر را دریافت کنید
 • Stage Manager پشتیبانی تمام صفحه نمایشگرهای خارجی را ارائه می دهد، اما تعدادی از اشکالات در iPadOS 16 بتا وجود دارد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

به عنوان یک ویژگی جدید پرچمدار برای iPads و Mac M1s در iPadOS 16 و macOS Ventura، در اینجا توضیحات اپل در مورد نحوه عملکرد Stage Manager آمده است:

همه چیزهایی را که باید در مورد Stage Manager در iPad بدانید در ویدیوی مفصل همکارم فرناندو در زیر بیابید!Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

درباره Stage Manager بیشتر بدانید:

https://www.youtube.com/watch?v=-3HDAnDUmk

نظر شما در مورد Stage Manager در iPad چیست؟ آیا چیزی است که شما استفاده می کنید یا مشتاقانه منتظر استفاده از آن هستید؟ نظر خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

“Stage Manager به طور خودکار برنامه ها و پنجره های باز را سازماندهی می کند تا کاربران بتوانند روی کار خود تمرکز کنند و همه چیز را در یک نگاه ببینند. پنجره فعلی که کاربران در آن کار می کنند به طور برجسته در مرکز نمایش داده می شود و در سایر پنجره های باز در سمت چپ ظاهر می شود تا بتوانند بتوانند به سرعت و به راحتی بین کارها جابه جا شوید. کاربران همچنین می توانند هنگام کار بر روی وظایف یا پروژه های خاصی که به برنامه های مختلف نیاز دارند پنجره ها را با هم گروه بندی کنند. Stage Manager با سایر ابزارهای پنجره سازی macOS از جمله Mission Control و Spaces کار می کند و کاربران اکنون می توانند به راحتی به دسکتاپ خود دسترسی داشته باشند. فقط با یک کلیک

آموزش های بیشتر 9to5Mac:

اپل ویژگی جدید Stage Manager خود را با iPadOS 16 برای iPad M1s و در Mac با macOS Ventura راه‌اندازی می‌کند تا به «تمرکز روی وظایف و حرکت بین برنامه‌ها و ویندوزها راحت‌تر و سریع‌تر از همیشه» کمک کند. برای اطلاع از نحوه فعال سازی Stage Manager در iPad، نحوه کار و نحوه استفاده از آن، با ما همراه باشید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


iOS 16 و iPadOS 16 در حال حاضر در نسخه بتای عمومی رایگان یا پولی برای توسعه دهندگان در دسترس هستند. در راهنمای جامع ما درباره نصب iOS 16 بیشتر بدانید.

Stage Manager در iPad: چگونه در iPadOS 16 کار می کند

Stage Manager را در iPad فعال کنید

 1. در حال اجرای iPadOS 16 در iPad M1، بکشید مرکز کنترل (از گوشه سمت راست بالای صفحه به پایین اسکرول کنید یا در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید)
 2. را فشار دهید مدیر دکمه (3 نماد مربع کوچک و 1 نماد مربع بزرگ در گوشه پایین سمت راست)
 3. اولین باری که Stage Manager را فعال می کنید، یک صفحه نمایش با یک توضیح مختصر و یک دکمه آبی بزرگ را مشاهده خواهید کرد. مدیر صحنه را فعال کنید
 4. پس از اولین باری که Stage Manager را فعال کردید، می توانید به سرعت آن را با یک کلیک در مرکز کنترل روشن و خاموش کنید.
 5. Stage Manager به طور خودکار در iPadOS سازگار با iPadOS 16 به Control Center اضافه می‌شود، اما می‌توانید با رفتن به تنظیمات > مرکز کنترل، مکان دکمه را مجدداً مرتب کنید.