Starling Home Hub اکنون می‌تواند دوربین‌های Nest جدید را به HomeKit اضافه کند و به شما امکان می‌دهد برنامه Google Home را کنار بگذارید.

مسائل مورد بحث ناشی از تعاملات دیگر، به ویژه با برخی از ویژگی ها و تنظیمات پیشرفته تر است. سازماندهی Google در برنامه Home درهم و برهم به نظر می رسد، و این مشکلی است که همه چیز را در برنامه تحت تأثیر قرار می دهد. در قسمت تنظیمات Nest Cam (باتری)، اطلاعات عمومی دستگاه را در بالا و به دنبال آن اعلان‌ها خواهید دید. در این بخش می‌توانید اعلان‌هایی را که دریافت خواهید کرد، حتی با امکان تنظیم اعلان‌ها با توجه به نوع حرکتی که در کادر است، تغییر دهید. زبانه باتری نیز بسیار ساده است، با درصد ساده ای از مقدار آب موجود در باتری و یک کلید برای صرفه جویی در باتری.

برای کسانی که در اکوسیستم اپل هستند، اجتناب از برنامه Google Home به طور کلی یک گزینه خوشایند خواهد بود. متأسفانه، یک تغییر عمده نسبت به دوربین‌های Nest 2021 این است که به شما اجازه نمی‌دهند از پورتال وب قدیمی Nest به آن‌ها دسترسی داشته باشید، بنابراین هیچ راه آسانی برای دسترسی به آنها از لپ‌تاپ وجود ندارد. همچنین، حتی اگر برنامه Google Home را دوست داشته باشید، نمی‌تواند Nest Secure را کنترل کند، بنابراین اگر همه در Nest هستید، در نهایت از دو برنامه جداگانه استفاده خواهید کرد.

من مقالات بی شماری در مورد آن نوشته ام مرکز بازدیدکنندگان سار، اما دستگاه بدون نیاز به اشتراک برای به روز رسانی مداوم بهتر می شود. اوایل تابستان امسال AirPlay را به بلندگوهای Google Nest اضافه کرد و از آن زمان تقریباً هر روز از آن استفاده کرده‌ام. امروز یک به روز رسانی جدید در دسترس است که پشتیبانی می کند جدیدترین دوربین های Nest به HomeKit.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

اگر قبلاً صاحب دستگاه هستید، به در شبکه محلی خود برای شروع به روز رسانی، یا مستقیما یکی بخر از توسعه دهنده با قیمت یکباره 89 دلار.

در حالی که می‌توان اکثر قابلیت‌های Starling Home Hub را به‌صورت رایگان با استفاده از Homebridge بازسازی کرد، در حال حاضر امکان افزودن دوربین‌های Nest 2021 به Homebridge وجود ندارد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

با سفت‌افزار جدید Starling Home Hub، اکنون می‌توانید این دوربین‌ها را به HomeKit اضافه کنید تا بتوانید اتوماسیون ایجاد کنید، از برنامه Home نظارت کنید و به همه دستگاه‌های خود از جمله Apple TV دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال، می‌توانید به راحتی اتوماسیونی ایجاد کنید که وقتی یکی از دوربین‌های جدید Nest که با باتری کار می‌کند، حرکت را تشخیص می‌دهد، چراغی با قابلیت HomeKit روشن می‌کند.

سایت خواهر ما 9to5Google دوباره دید یکی از دوربین‌های جدید Nest و این را داشت: