T-Mobile با اپل کارت 3% بازگشت نقدی ارائه می دهد

بیشتر بخوانید:

بازگشت نقدی اپل کارت روزانه از طریق چیزی که اپل آن را “نقد روزانه” می نامد توزیع می شود. در پایان هر روز، اعتبار Apple Cash برای جوایز آن روز دریافت خواهید کرد. می توانید آن پول را با استفاده از Apple Cash خرج کنید، آن را روی صورتحساب خود اعمال کنید یا آن را به بانک خود منتقل کنید.

از روز جمعه، 20 سپتامبر، هر مشتری روزانه 3 درصد وجه نقد بابت تمام خریدها، از جمله آیفون 11، آیفون 11 پرو و ​​آیفون 11 پرو مکس، اپل واچ سری 5 جدید و نسل هفتم آی پد دریافت می کند. و همچنین پرداخت یکباره قبض هنگام استفاده از Apple Card با Apple Pay در فروشگاه های T-Mobile. و این تازه شروع است، زیرا T-Mobile Apple Pay را به برنامه T-Mobile و T-Mobile.com می آورد.

اپراتور می گوید که پیشنهاد بازگشت نقدی 3 درصد برای هر خرید T-Mobile در فروشگاه با Apple Pay اعمال می شود. این شامل سخت افزار، مانند آیفون 11 و آیفون 11 پرو، و همچنین لوازم جانبی و پرداخت یک بار قبض می شود.

در راهنمای کامل ما در اینجا درباره Apple Card اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در حال حاضر، بازپرداخت 3 درصدی به این خریدهای درون فروشگاهی محدود به نظر می رسد زیرا Apple Pay در وب سایت T-Mobile یا در برنامه T-Mobile پشتیبانی نمی شود. با این حال، اپراتور می‌گوید که به زودی Apple Pay را به هر دو پلتفرم اضافه می‌کند و در دسترس بودن بازگشت نقدی را تا 3 درصد افزایش می‌دهد:

در ابتدا، Apple Card تنها 3% پول نقد برای خرید سخت افزار و خدمات اپل ارائه می داد. با این حال، از آن زمان، اپل قراردادهایی با Uber، Uber Eats، Walgreens و اکنون T-Mobile امضا کرده است. تمام خریدهای Apple Pay 2٪ درآمد دارند.Source link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی

برای اخبار بیشتر اپل در 9to5Mac در YouTube مشترک شوید:

اپل به افزایش دسترسی 3 درصدی بازگشت نقدی با اپل کارت ادامه می دهد. از جمعه، مشتریان T-Mobile می تواند برنده شود 3٪ نقدی روزانه وقتی از Apple Card خود برای خریدهای انتخابی استفاده می کنند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.