T-Mobile Apple Pay را به وب‌سایت و برنامه iOS خود اضافه می‌کند، از جمله 3 درصد برگشت نقدی برای Apple Card

برنامه T-Mobile برای آیفون است برای دانلود رایگان در اپ استور موجود است.

با این حال، با این به‌روزرسانی در برنامه و وب‌سایت T-Mobile، تمام تراکنش‌های اپل کارت با Apple Pay اکنون 3 درصد وجه نقد دریافت می‌کنند.

برای تنظیم Apple Pay در برنامه T-Mobile، کافی است به رابط «بیل» بروید، سپس گزینه Apple Pay را پیدا کنید. سپس مانند سایر خریدهای Apple Pay – با Face ID یا Touch ID – احراز هویت می‌شوید و آماده هستید.

T-Mobile در ماه سپتامبر به عنوان یک خرده فروش روزانه نقدی روزانه 3% برای اپل کارت تبلیغ شد، اما متأسفانه فقط به خرید در فروشگاه محدود شد. این بدان معنی است که می توانید از Apple Card برای 3% بازپرداخت نقدی در فروشگاه T-Mobile استفاده کنید، چه برای پرداخت صورتحساب یکباره و چه برای خرید سخت افزار.Source link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

متشکرم پریتهام!

T-Mobile این هفته برنامه و وب سایت iOS خود را به روز کرد تا از Apple Pay پشتیبانی کند. این بدان معناست که اکنون می توانید با استفاده از Apple Pay خرید و صورتحساب خود را پرداخت کنید – و در این فرآیند 3٪ پول نقد از طریق Apple Card دریافت کنید.

Apple Card Cash Back روزانه از طریق چیزی که اپل “نقد روزانه” می نامد تحویل داده می شود. در پایان هر روز، اعتبار Apple Cash برای جوایز آن روز دریافت خواهید کرد. می توانید آن پول را با Apple Cash خرج کنید، آن را در صورتحساب Apple Card خود اعمال کنید یا آن را به بانک خود منتقل کنید.

Apple Pay را می توان برای پرداخت های یکباره در برنامه و وب سایت T-Mobile استفاده کرد. استفاده از Apple Pay به عنوان روش پرداخت خودکار نیز پشتیبانی می شود. در حالی که در ابتدا تردیدهایی در مورد پشتیبانی از پرداخت خودکار وجود داشت، 9to5Mac خوانندگان این موضوع را تایید کرده اند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

حافظه OWC Mac Pro