Tap to Pay در استرالیا در حال اجراست – ابتدا Westpac و Tyro

جنیفر بیلی، رئیس Apple Pay، گفت که این کشور کشوری از کارآفرینان است.

این شرکت امروز میکروسایت Tap to Pay خود را با پلتفرم های پرداخت فعلی و آینده به روز کرد:

ایالات متحده

تایوان

استرالیا

  • Westpac
  • تازه کار
  • ANZ Worldline (به زودی)
  • راه راه (به زودی)
  • پرداخت نقدی (به زودی)
  • زلر (به زودی)

سرویس Tap to Pay اپل پس از گسترش ماه گذشته به تایوان در استرالیا در حال اجراست. این سرویس به مشاغل کوچک اجازه می دهد تا بدون نیاز به پایانه پرداخت، پرداخت های بدون تماس را بپذیرند.

China Trust Bank و TapPay اولین پلتفرم هایی خواهند بود که از Tap to Pay اپل در تایوان برای مشتریان خود پشتیبانی می کنند که شامل تایوان موبایل و تایوان تاکسی می شود. به گفته این شرکت، بانک فوبون تایپه نیز اواخر امسال از Tap to Pay پشتیبانی خواهد کرد.

«استرالیا کشوری از کارآفرینان و نوآوران است و شرکت‌های کوچک و متوسط ​​در قلب نیروی کار این کشور قرار دارند و میلیون‌ها استرالیایی را استخدام می‌کنند. جنیفر بیلی، معاون Apple Pay و Apple Wallet، گفت: اکنون، با Tap to Pay در iPhone، برای مشاغل در هر اندازه‌ای راحت‌تر از همیشه می‌توان پرداخت‌های غیرلمسی را فقط با استفاده از iPhone خود و در هر کجا که انجام می‌دهند، بپذیرند. “راحتی Tap to Pay در آیفون به کسب و کارهای استرالیایی این امکان را می دهد تا تجربیات پرداخت بدون تماس ساده، ایمن و خصوصی را برای مشتریان خود فراهم کنند و به آنها در مدیریت و رشد کسب و کار خود کمک کنند.”

اپل اولین بار این سرویس را در فوریه سال گذشته معرفی کرد و اولین بار آن را در ایالات متحده با Stripe راه اندازی کرد. از آن زمان، دیگر پلتفرم های پرداخت به ما پیوستند. آیدن Tap to Pay را در ژوئیه، Square در سپتامبر، پلتفرم خرده‌فروشی Wix را در مارس امسال و پلتفرم بهبود خانه Houzz ماه گذشته با نسخه‌ای با هدف صنایع دستی به مهمانی پیوستند.

استقرار بین المللی

اپل راه حل پردازش پرداخت را در ماه آوریل در سطح بین المللی آغاز کرد و تایوان در خط مقدم قرار داشت.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش appl 9to5mac فارسی

کسب‌وکارهای کوچک چند سالی است که از پایانه‌های پرداخت بدون تماس برای پرداخت‌های بدون تماس استفاده می‌کنند. اگرچه جمع و جور و ارزان هستند، Tap to Pay این فرآیند را با استفاده از آیفون خود برای وارد کردن جزئیات تراکنش و عمل به عنوان پایانه پرداخت، به لطف تراشه NFC، آسان تر می کند.

اپل امروز Tap to Pay را روی آیفون در استرالیا راه‌اندازی کرد تا مشاغل محلی با هر اندازه‌ای بتوانند پرداخت‌های بدون تماس حضوری را در آیفون بپذیرند. از کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​- از جمله تجار و بازرگانان – گرفته تا خرده‌فروشان بزرگ و گروه‌های هتل، تجار استرالیایی اکنون می‌توانند از آیفون خود برای پذیرش یکپارچه و ایمن Apple Pay، کارت‌های اعتباری و نقدی بدون تماس و سایر کیف‌پول‌های دیجیتال با استفاده از iPhone و یک دستگاه سازگار استفاده کنند. برنامه iOS با شریک – بدون سخت افزار اضافی یا پایانه پرداخت مورد نیاز است.

Westpac و Tyro Payments از Tap to Pay از امروز پشتیبانی می‌کنند، در حالی که چهار پلتفرم پرداخت دیگر این امکان را «در ماه‌های آینده» ارائه خواهند داد…

برای پرداخت ضربه بزنید

این سازنده آیفون امروز عرضه خود را در کشور ثالثی یعنی استرالیا اعلام کرد. پرداخت های بدون تماس در همه جا در این کشور وجود دارد و اپل می گوید که این سرویس توسط مشاغل در هر اندازه ای استفاده خواهد شد.