TD Ameritrade برنامه CarPlay جدید “TDAN Radio” را با پخش زنده و اخبار درخواستی راه اندازی کرد

Sunayna Tuteja، رئیس مشارکت‌های استراتژیک و فناوری‌های نوظهور در TD Ameritrade در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «در دنیای متصل مانند دنیای ما، ما باید با سرمایه‌گذاران در جایی که هستند، چه در خانه، چه در دفتر یا در حال حرکت، ملاقات کنیم. “فناوری داخل خودرو نوع جدیدی از اتصال را ارائه می دهد که موانع دسترسی به آموزش مالی و بازارها را بیشتر از بین می برد.”Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

برنامه جدید رادیو TDAN با افزایش تلاش های TD Ameritrade در تمام سیستم عامل ها، همانطور که توسط بحران فنی. برای Android Auto و Echo Auto، رانندگان می‌توانند از دستورات صوتی برای شنیدن خلاصه‌های عملکرد بازار و به‌روزرسانی‌های صنعت، و همچنین بررسی مانده حساب‌ها و عملکرد نمونه کارها استفاده کنند.

TD Ameritrade امروز تلاش های دیجیتالی خود را گسترش داد تا CarPlay را نیز شامل شود. این کارگزار مالی یک برنامه جدید رادیویی TDAN را برای CarPlay راه اندازی کرده است که به کاربران امکان می دهد اطلاعات بازار را در زمان واقعی در ماشین خود پخش کنند. این برنامه برای آیفون نیز موجود است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


TDAN در دسترس است فروشگاه App به صورت رایگان.

برنامه رادیو TDAN طیف وسیعی از برنامه های خبری مالی مختلف را ارائه می دهد و کاملاً بدون اشتراک است. این برنامه هم از پخش زنده در طول روز معاملاتی و هم از پخش درخواستی پشتیبانی می کند:

برای اخبار بیشتر اپل در 9to5Mac در YouTube مشترک شوید:

شبکه TD Ameritrade طیف بی نظیری از برنامه های خبری مالی را ارائه می دهد که همگی برای پخش بدون اشتراک در دسترس هستند. از کارشناسان صنعت در حالی که اقدامات بازار را دنبال می کنند بشنوید و نحوه اعمال آن در سبد سرمایه گذاری شما را تفسیر کنید. بینش، تفسیر، و دسترسی انحصاری به مدیران عامل، تحلیلگران و کارشناسان بازار را در زمان واقعی دریافت کنید. در تمام طول روز از بازار پخش زنده پخش کنید یا کلیپ‌های صوتی موجود در صورت درخواست را پیدا کنید.