Temple Run: Legends و موارد دیگر در ماه آگوست به Apple Arcade می آیند


اپل به چرخه انتشار ماهانه خود برای راه‌اندازی‌های Apple Arcade ادامه می‌دهد و اکنون آنچه را که در ماه آگوست عرضه می‌شود به اشتراک گذاشته است. سری پرطرفدار Temple Run شاهد انتشار عنوان جدیدی با دو عنوان دیگر خواهیم بود که دامنه بازی‌های موجود را گسترش می‌دهند.

اپل در مقاله ای در اتاق خبر جزئیات بازی های جدید را توضیح داد:

سه بازی جدید و هیجان انگیز ماه آینده به Apple Arcade می آیند: Temple Run: Legends، Vampire Survivors+ و عنوان فضایی Apple Vision Pro Castle Crumble.

Temple Run: Legends قرار است در اول آگوست عرضه شود. اپل اشاره می کند که این اولین بازی در این فرنچایز است که حالت «دونده مبتنی بر سطح» را در خود جای داده است.

عنوان دیگری که به پلتفرم می آید Vampire Survivors+ خواهد بود. Castle Crumble که قرار است در 29 آگوست اکران شود، آخرین نسخه Vision Pro خواهد بود.

در اینجا استودیو Imangi چگونه Temple Run: Legends را توضیح می دهد:

بدوید، شنا کنید، بپرید و به لژیون قهرمانان در Temple Run: Legends بپیوندید. علاوه بر حالت کلاسیک مسابقه بی نهایت، بازیکنان می توانند Aperion باستانی را با حالت های بازی جدید، چالش ها و جوایز پویا و بیش از 500 سطح در حالت داستانی کشف کنند. بازیکنان باید برای عبور از آب و هوای هیجان‌انگیز، تعامل با ساکنان و موجودات جذاب و دیدار با بازیگران کاملاً جدیدی از شخصیت‌های منحصربه‌فرد در حالی که قصد دارند ماجراجویی بعدی خود را فتح کنند، آماده شوند.

اپل می‌گوید به‌روزرسانی‌های جدید در ماه جولای برای بازی‌هایی مانند Hello Kitty Island Adventure، Sonic Racing، Tamagotchi Adventure Kingdom، WHAT THE CAR?، SpongeBob: Patty Pursuit، Snake.io و غیره ارائه می‌شود.

تمام جزئیات را در اطلاعیه اپل بخوانید. و در راهنمای کامل Apple Arcade ما با هر چیزی که می توانید بازی کنید به روز باشید:

FTC: ما از لینک های وابسته به صورت خودکار و درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی