Tesla CarPlay: توسعه دهنده راه حلی پیدا می کند

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


تسلا نرم افزار خود را برای سیستم اطلاعات سرگرمی خود می نویسد و از پذیرش Apple CarPlay خودداری کرد. در واقع، تسلاها حتی به طور رسمی از Apple Music پشتیبانی نمی کنند، اگرچه ادغام شده است در طول آزمایش در دسامبر 2020 مشاهده شد.

پشتیبانی CarPlay از تسلاس برای بسیاری از مالکان رویایی است که به حقیقت پیوسته است و به جای انتظار، توسعه دهنده Michał Gapiński تصمیم گرفت راه حلی بیابد.

جذابیت بزرگ CarPlay تجربه یکپارچه با iOS از آیفون تا ماشین است. با تعداد بیشتر و بیشتر وسایل نقلیه ای که از CarPlay بی سیم پشتیبانی می کنند، حتی نیازی به پلاگین ندارد.

بعدی در لیست کارهای Gapiński برای این پروژه بهبود اتصال Wi-Fi است. او همچنین می گوید که قصد دارد این راه حل را به صورت عمومی “در صورت بهینه سازی” به اشتراک بگذارد. پاییز گذشته نیز شاهد وضعیت مشابهی بودیم راه حل Android Auto برای Teslas از طریق مرورگر داخلی.

دیدگاه 9to5Mac

در آخر هفته، توسعه‌دهنده لهستانی Michał Gapiński نگاهی جذاب به CarPlay در حال اجرا در تسلا مدل 3 خود به اشتراک گذاشت. این خودروساز از CarPlay پشتیبانی نمی‌کند، بنابراین این راه‌حل – با برخی احتیاط‌های بزرگ – قطعاً توجه کسانی را که درخواست این ویژگی را کرده‌اند جلب خواهد کرد. برای سالها.

گاپینسکی در ویدئویی همراه با چند عکس، CarPlay را نشان داد که روی صفحه نمایش 15 اینچی مدل 3 خود کار می کند. در توییتر (در حال گذراندن MacRumors > تسلا شمال). این می گوید که دکمه اسکرول فرمان برای کنترل Apple Music در راه حل CarPlay کار می کند، با این حال، برخی اخطارهای قابل توجه وجود دارد.

در حالی که این راه حل Raspberry Pi برای آوردن CarPlay به Teslas مطمئناً چشمگیر و سرگرم کننده است، میزان کار مورد نیاز برای شروع آن، تأخیر و اتکا به مرورگر داخلی برعکس چیزی است که احتمالاً اکثر مالکان به دنبال آن هستند.

این راه‌حل توسط Raspberry Pi که نسخه سفارشی اندروید را اجرا می‌کند، تامین می‌شود. این همان چیزی است که CarPlay را در ناوبری داخل خودروی تسلا بارگیری می کند. همچنین به نظر می رسد که Gapiński باید از ماوس متصل به Raspberry Pi خود برای حرکت در CarPlay استفاده کند.

Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

با تشکر از Gapiński برای کار خلاقانه، و چه کسی می‌داند، بسته به میزان اصلاحی که او می‌تواند قبل از به اشتراک گذاشتن عمومی راه حل انجام دهد، ممکن است برای آزمایش این کار قانع‌کننده‌تر شود. اما من فکر می‌کنم شانس خوبی وجود دارد که این پروژه برای یک گروه خاص از علاقه‌مندان مناسب‌تر باشد.