The Twelve South Tower HoverBar – نقد و بررسی


Twelve South با پایه HoverBar Duo خود برای آی‌پد و آیفون موفق شد و تکامل این سری با برج هاوربار آغاز شد. پایه پایه جدید آی‌پد را آزمایش کردم که قابلیت قرار دادن تبلت را در موقعیت مناسب برای تقریباً هر موردی ارائه می‌دهد.

ویژگی های برج هاوربار

 • هندزفری آیپد را نگه می دارد
 • ارتفاع صفحه نمایش iPad را از زیر 3 فوت به بیش از 5 فوت تنظیم می کند
 • استفاده پایدار از iPad را در کنار تجهیزات ورزشی خانگی ارائه می دهد
 • سازگار با تمام مدل های iPad، حتی با اکثر کیس های متصل
 • بازوی مفصلی
 • متشکل از یک پایه وزن دار، 3 پایه، یک بازوی مفصلی و یک پیوست iPad
  • وزن کل 8.9 پوند / 4 کیلوگرم
 • موجود در رنگ سفید یا مشکی
 • قیمت: 129.95 دلار (اپل، آمازون، دوازده جنوبی)

مواد و ساخت

جای تعجب نیست، کیفیت ساخت در برج هاوربار فوق العاده است. این بیشتر از یک فلز جامد و به خوبی ساخته شده است (به اعتقاد من فولاد برای پایه و آلومینیوم برای پایه ها). من نسخه مشکی مات را تست کردم اما سفید مات نیز موجود است.

پلاستیک برای اتصال iPad استفاده می شود که برای نگه داشتن حتی iPad Pro 12.9 اینچی با یک لایه لاستیکی زیبا برای محافظت از پشت و کناره های تبلت شما گسترش می یابد.

بررسی برج هاوربار دوازده جنوبی - از نزدیک

بازوی مفصلی دو لولا را ارائه می دهد که دارای انعطاف 360 درجه هستند و ضمیمه iPad بر روی یک مفصل توپی ثابت است که سطح سوم تنظیم را ارائه می دهد.

بررسی برج دوازده هاوربار جنوبی – لولا و پیوست

همچنین اگر بخواهید آن را با خود به محل کار، مسافرت و غیره ببرید، مونتاژ و جداسازی آن آسان است.

پایه از یک تکه فولادی جامد با لایه های فوم در گوشه های پایینی ساخته شده است تا کف را خراش ندهد.

بررسی برج دوازده هاوربار جنوبی - تخریب شده

استفاده شده

من چندین هفته است که از برج HoverBar استفاده می کنم و استفاده های بیشتری از آن پیدا می کنم. این برای تمرینات در Apple Fitness+، YouTube، Peloton و موارد دیگر ایده آل است.

همچنین یک همراه اداری عالی است. با توجه به قابلیت تنظیم ارتفاع، می توانید از آن در کنار یک صفحه نمایش بزرگتر یا حتی بالای تنظیمات خود استفاده کنید.

همچنین برای تماس های FaceTime بسیار مفید است. از آنجایی که این تصویر مستقل است، دریافت همه افراد حاضر در تصویر در تماس‌های گروهی/خانوادگی بسیار آسان‌تر است. همچنین برقراری تماس تصویری از روی مبل یا واقعاً از هر کجا را آسان می کند.

سناریوی دیگری که خانواده من برج HoverBar را واقعاً مفید یافتند، در آشپزخانه بود. حذف iPad (یا iPhone) از پیشخوان، فضا را آزاد می کند و به این معنی است که در معرض خطر کثیف شدن صفحه نمایش خود هستید.

و درست مانند HoverBar Duo، اگر می‌خواهید از آن به عنوان سه‌پایه برای عکس‌برداری/ضبط فیلم یا هر ایده دیگری که می‌توانید به ذهنتان خطور کنید، می‌توانید یک آیفون را در پایه HoverBar Tower قرار دهید.

یکی دیگر از جزئیات قابل ذکر این است که دو لولای اصلی بازوی ثابت بالایی دارای مقاومت دقیق هستند. شما نمی توانید آن را تغییر دهید، اما Twelve South آن را تنظیم کرده است تا مطمئن شود وقتی به جایی که می خواهید حرکت نمی کند، حرکت نمی کند، اما زمانی که می خواهید آن را تغییر دهید، حرکت دادن آن خیلی سخت نیست.

همانطور که در بالا ذکر شد، اتصال توپی که در آن پایه آی‌پد به بازو متصل می‌شود، با یک مهره رزوه‌دار برای تنظیم دقیق استحکام قابل تنظیم است.

یکی دیگر از جزئیات قابل تامل Twelve South شامل یک مفصل است که به شما امکان می دهد قسمت عمودی پایه را 360 درجه بچرخانید بدون اینکه پیچ قطب را از پایه باز کنید:

کمی انتقاد

یک انتقاد سازنده کوچک این است که وقتی روی صفحه iPad خود ضربه می زنید، مقداری لرزش وجود دارد. اما صادقانه بگویم، فکر می‌کنم این احتمالاً بخشی از فیزیک شناور کردن یک تبلت در هوا با پایه‌ای مانند این است.

لرزش خیلی زیاد نیست و در مورد ایمنی iPad یا واژگون شدن پایه باعث ناراحتی من نشد. معمولاً، سناریوهایی که من برج HoverBar را مفیدترین می‌دانم، آنهایی نیستند که نیاز به ضربه زدن زیاد داشته باشند.

خلاصه بررسی برج هاوربار

مزایای:

 • استفاده از هندزفری را برای iPad mini تا 12.9 اینچی iPad Pro (آیفون نیز) ارائه می دهد.
 • انعطاف پذیری فوق العاده که به شما امکان می دهد تقریباً به هر زاویه ای برسید
 • کیفیت ساخت جامد با دستگیره ایمن iPad

موارد ناخوشایند:

 • هنگام ضربه زدن بر روی صفحه نمایش iPad خود، کمی تکان می خورد

به طور کلی، من به برج HoverBar Twelve South امتیاز 5/5 می دهم.

می‌توانید پایه دستی iPad را مستقیماً از Twelve South، در آمازون و اپل پیدا کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

رابط کاربری گرافیکی، وب سایت


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی