TP-Link Smart Plug Mini: HomeKit Edition

دوشاخه های هوشمند راهی عالی برای افزودن آسان عملکرد خانه هوشمند به دستگاه هایی هستند که به برق متصل نیستند. دوشاخه های هوشمند می توانند مصرف برق وسایل قدیمی شما را کنترل کنند یا آنها را با برنامه های سفارشی روشن یا خاموش کنند. دوشاخه های هوشمند نیز یک راه عالی برای افزودن عملکرد هوشمند به وسایل قدیمی هستند! راه‌اندازی و استفاده از آن‌ها آسان است، بنابراین لازم نیست نگران بهم ریختن کارها و امتحان کردن چیزهای جدید باشید.

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و همه چیز مربوط به چارچوب خانه هوشمند اپل تمرکز دارد.


TP-Link Kasa Smart Plug Mini یک ارزش عالی برای دوشاخه های HomeKit است که هم اندازه کوچک و هم توانایی کنترل با Siri از طریق HomeProd mini را ارائه می دهد. TP-Link به فروش محصولات خانه های هوشمند با کیفیت بالا با قیمت های مقرون به صرفه معروف است و Kasa Smart Plug Mini نیز از این قاعده مستثنی نیست. خود پریز در یک بسته چهارتایی با قیمت کمتر از 50 دلار عرضه می‌شود، اما برای شروع با این راه‌اندازی، باید یک هاب مجهز به HomeKit – یا Apple TV یا HomePod mini – خریداری کنید. با این حال، اگر قبلاً یکی از این محصولات را دارید، برای هر خروجی که می خواهید با سیستم فعلی خود استفاده کنید، فقط 20 دلار اضافی برای شما هزینه خواهد داشت.

دکمه پاور روی دوشاخه هوشمند TP-Link برای کنترل دستی برق مورد استفاده قرار می گیرد و این یک ویژگی خوب است که باعث می شود این دوشاخه نسبت به سایر دوشاخه های هوشمند در دسترس تر باشد. با توجه به اندازه کوچک آنها، دسترسی به دکمه های بسیاری از سایر پریزهای مجهز به HomeKit ممکن است دشوار باشد. این مشکل فقط زمانی نیست که می‌خواهید با ضربه زدن با دست خود در تاریکی چراغ‌ها را خاموش کنید، همچنین اگر آیفون یا هوم پاد دستی ندارید و نیاز دارید چیزی را به سرعت خاموش کنید، ناامیدکننده است. دوشاخه هوشمند TP-Link دارای یک دکمه پاور ساده در کناره است که روشن و خاموش کردن دستگاه ها را آسان می کند. من همچنین از نحوه نمایش کد HomeKit روی دستگاه خوشم می آید، بنابراین لازم نیست نگران جدا شدن برچسب باشید.

ایده آل برای یک خانه چند دستیار

TP-Link یک تامین کننده محبوب محصولات خانه هوشمند است و اولین شرکت کننده این شرکت در محصولات دارای Homekit است. قبلاً برای استفاده از HomeKit به Homebridge نیاز داشتید. اما اکنون می‌توانید آن را با HomeKit درست خارج از جعبه استفاده کنید. دوشاخه هوشمند TP-Link Mini نیز بسیار کوچک است و وقتی در کنار یکدیگر قرار می گیرند، دیگر پریزها را مسدود نمی کند. همچنین دارای یک چراغ خواب است که می تواند به صورت دستی یا خودکار با روشن یا خاموش شدن چراغ ها روشن یا خاموش شود.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی استفاده از دوشاخه های هوشمند آسان است و راهی عالی برای هوشمندتر کردن خانه شماست. اما اگر به دنبال چیزی هستید که گران نباشد چه؟ برندهای بسیاری از دوشاخه های هوشمند از جمله TP-Link Kasa Smart Plug Mini وجود دارد. وقتی صحبت از دوشاخه های هوشمند مجهز به HomeKit به میان می آید، این یکی از بهترین ارزش های موجود در بازار است. این پریز نه تنها قیمت پایینی دارد، بلکه به اندازه کافی جمع و جور است که وقتی در کنار یکدیگر قرار می گیرند، دیگر پریزها را مسدود نمی کند. بیایید نگاهی به نسخه HomeKit TP-Link Smart Plug Mini بیندازیم.

دوشاخه هوشمند TP-Link با HomeKit را می توان از آمازون یا مستقیماً از TP-Link خریداری کرد.

دوشاخه هوشمند TP-Link Mini Smart Plug طراحی جمع و جور دارد که اتصال چندین پریز را بدون مسدود کردن پریز دیگر آسان می کند، که اگر تعداد محدودی پریز در پریز دیواری خود داشته باشید عالی است. شما می توانید از این دوشاخه هوشمند با یک نوار برق یا نوار برق برای روشن/خاموش همزمان چندین دستگاه مانند لامپ، تلویزیون، بلندگو و سایر وسایل الکتریکی در خانه خود استفاده کنید.

کنترل های فیزیکی قابلیت استفاده را افزایش می دهد

دوشاخه هوشمند تی پی لینک

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

یکی از مواردی که من را در مورد هر محصول خانه هوشمند نگران می کند نصب دائمی آن است. من هنوز به سیستم‌های مخفی قدیمی در بسیاری از خانه‌ها فکر می‌کنم که سیم‌کشی شده و روی دیوار خشک نصب شده‌اند. اینها حذف و جایگزینی دردسر است، به خصوص اگر مجبور باشید شخصی را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. نصب دوشاخه های هوشمند بسیار ساده تر از آن سیستم مخابره داخلی قدیمی است، بنابراین لازم نیست نگران ماندگاری محصولات جدید خانه هوشمند خود باشید! با پیشرفت تکنولوژی، می توانید به راحتی آن را ارتقا دهید. حتی در تاریخچه کوتاه HomeKit، Alexa و Google Assistant، ما اکنون به دنیایی می رویم که تحت سلطه Thread و Matter است. با دستگاه هایی که به راحتی ارتقا می یابند، می توانید به راحتی به محصولات جدیدتر مهاجرت کنید بدون اینکه نیازی به استخدام پیمانکار برای تعویض پریزها یا نصب مجدد سیم ها باشد.

پس از راه اندازی پلاگین هوشمند TP-Link با HomeKit، من توانستم از سیری در آیفون خود برای خاموش کردن Smart Plug Mini استفاده کنم. سپس از یک دستگاه آمازون الکسا استفاده کردم که به پریز دیگری در همان اتاق وصل شده بود و به آن گفتم که Kasa Smart Plug Mini را نیز خاموش کند. همانطور که انتظار می رفت کار کرد و HomeKit سپس وضعیت دستگاه ها را درک کرد. اگرچه من HomeKit/Apple هوشمند را ترجیح می دهم. اکوسیستم خانگی، من همچنین دوست دارم که دستگاه ها طیف گسترده ای از گزینه ها را ارائه دهند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.