tvOS 16.2 بتا تشخیص صدای کاربر را به سیری در Apple TV می‌آورد


اپل اولین نسخه بتای توسعه دهنده iOS 16.2 را در این هفته منتشر کرد که با پیشرفت های کلی و ویژگی های جدید همراه است. این شرکت همچنین tvOS 16.2 بتا را منتشر کرد و این به‌روزرسانی یک ویژگی مهم را برای Apple TV به ارمغان می‌آورد: تشخیص صدای چند کاربره هنگام استفاده از سیری.

تشخیص صدای سیری با tvOS 16.2 به Apple TV می آید

همانطور که اشاره شد قاضی زیگموند در توییتر، آخرین به روز رسانی بتا برای سیستم عامل Apple TV، تشخیص صدای چند کاربره را برای سیری فعال می کند. برای کسانی که آشنایی ندارند، این ویژگی از قبل در HomePod موجود است که صدای افراد مختلف را شناسایی می‌کند تا بتوانند بر اساس داده‌های خود درخواست‌های شخصی از سیری داشته باشند.

از آنجایی که این ویژگی در نمایه‌های کاربران Apple TV تعبیه شده است، سیری می‌تواند پروفایل‌ها را ویرایش کند، آهنگ‌ها را پخش کند یا بر اساس صدای کاربر که با دستیار مجازی صحبت می‌کند، توصیه‌هایی ارائه کند. tvOS حتی قادر است پروفایل صوتی آیفون کاربر را برای شناسایی خودکار صدای آنها مرتبط کند.

سیری می تواند صدای شما را برای تغییر پروفایل، پخش موسیقی یا ارائه یک ویدیوی شخصی تشخیص دهد
توصیه ها اگر Apple TV شما در خانه شما باشد یا بعداً به خانه شما اضافه شود، نمایه صوتی Siri شما از iPhone شما با خانه شما مرتبط می شود تا سیری بتواند صدای شما را در آن Apple TV و هر دستگاه فعلی یا آینده دارای Siri را در شما تشخیص دهد. خانه . .

با این حال، حداقل به گفته قاضی، این ویژگی “به نظر نمی رسد به طور کامل کاربردی” در این بتا است. البته اپل هنوز زمان زیادی دارد تا قبل از عرضه عمومی tvOS 16.2 همه چیز را اصلاح کند.

سیری در Apple TV یک رابط جدید دریافت می کند

با tvOS 16.1 که اخیراً در دسترس همه کاربران قرار گرفت، اپل یک رابط جدید و مدرن‌تر برای سیری در Apple TV معرفی کرد که شبیه به آیفون و آی‌پد است. همانطور که توضیح دادیم 9to5Mac، رابط سیری جدید tvOS 16.1 فشرده تر است و انیمیشن های بیشتری ارائه می دهد. البته این رابط در نسخه بتای tvOS 16.2 نیز وجود دارد.

در اینجا نحوه توصیف اپل آن است:

سیری در Apple TV دارای یک بازنگری کامل است و قادر خواهد بود صدای هر کاربر را تشخیص دهد، بنابراین آنها می توانند به راحتی به فیلم ها، نمایش ها، موسیقی، بازی ها و برنامه های خود دسترسی داشته باشند و از جایی که متوقف شده اند ادامه دهند. با استفاده از کنترل از راه دور سیری و پرسیدن “چه چیزی را تماشا کنم؟” » کاربران می توانند توصیه های شخصی دریافت کنند. طراحی فشرده‌تر سیری در Apple TV به کاربران اجازه می‌دهد تا نتایج را بدون رها کردن اکشن روی صفحه به سرعت مشاهده کنند.

هنوز مشخص نیست که اپل چه زمانی tvOS 16.2 را برای عموم عرضه می کند، اما این به روز رسانی باید تا پایان سال منتشر شود. علاوه بر tvOS 16.2، اپل بتای جدیدی را برای iOS 16.2 و iPadOS 16.2 با معماری جدید HomeKit، بهبودهای Live Activity و پشتیبانی از صفحه نمایش خارجی با Stage Manager برای کاربران اندرویدی آزمایش کرده است. iPad.

همچنین بخوانید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

Source link

بخش سیری 9to5mac فارسی