Uber یکپارچه سازی Apple CarPlay را به برنامه درایور خود اضافه می کند

همانطور که اشاره شد بحران فنیApple CarPlay در حال حاضر توسط اکثر خودروسازان استفاده می شود، به این معنی که بسیاری از رانندگان Uber از چنین ادغامی بهره مند خواهند شد.

به‌روزرسانی‌های بیشتر از Uber

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.


در مورد پشتیبانی از Apple CarPlay، Uber می‌گوید که این یکپارچه‌سازی برای رانندگان در ایالات متحده ارائه می‌شود و تا پایان ماه جاری در سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

در ایمیلی که برای شرکای Uber ارسال شد، این شرکت تأیید کرد که رانندگان مستقیماً از CarPlay به همین ویژگی‌ها دسترسی خواهند داشت. برای انجام این کار، رانندگان باید اپلیکیشن Uber Driver را در آیفون خود باز کنند، آیفون خود را از طریق کابل یا بی سیم به خودروی خود متصل کنند و سپس CarPlay اپلیکیشن Uber را روی داشبورد خودرو نمایش دهد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

برای یک سواری با اوبر، یک نوار پیشرفت اولیه را می بینید که نشان می دهد چقدر به مقصد خود نزدیک هستید و زمان تخمینی تخلیه شما را نشان می دهد. برای برنامه Uber Eats، پیشرفت سفارش خود را به‌طور زنده می‌بینید که توسط رستوران آماده می‌شود، راننده تحویل آن را تحویل می‌گیرد و در نهایت به درب ورودی شما تحویل می‌شود. با این حال، بسیاری از کاربران هنوز فعالیت های زنده را در برنامه Uber دریافت نکرده اند.

اوبر این هفته به‌روزرسانی بزرگی را برای اپلیکیشن iOS خود اعلام کرد. به طور خاص، برنامه Uber Driver (که توسط رانندگانی که برای این شرکت کار می کنند استفاده می شود) به زودی با Apple CarPlay یکپارچه خواهد شد. این به رانندگان اجازه می دهد تا زمانی که آیفون آنها به CarPlay متصل است، مستقیماً از داشبورد اتومبیل خود با پلتفرم ارتباط برقرار کنند.

رانندگان Uber به زودی می توانند از طریق Apple CarPlay با این برنامه تعامل داشته باشند

برای کسانی که نمی دانند، CarPlay سیستمی برای ادغام iOS در داشبورد خودروها است. هنگامی که آیفون به یک ماشین سازگار متصل می شود، داشبورد نسخه ای از iOS را نشان می دهد که به طور خاص برای ماشین ایجاد شده است. در آنجا، کاربران می توانند با برنامه های اپل و همچنین اشخاص ثالث تعامل داشته باشند.

دسامبر گذشته، Uber همچنین شروع به پشتیبانی از فعالیت های زنده در برنامه اصلی خود و همچنین Uber Eats کرد. این به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی سفرها و سفارشات خود را از طریق صفحه قفل یا جزیره پویا آیفون 14 پرو پیگیری کنند.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

در حال حاضر، رانندگان اوبر برای مشاهده و پذیرش سواری، و همچنین مشاهده نقشه و دیدن مناطقی که قیمت ها در آن ها در حال افزایش است، به یک برنامه آیفون یا اندروید نیاز دارند. البته انجام این کار روی گوشی در هنگام رانندگی کاملاً کاربردی نیست. به همین دلیل است که اوبر ادغام با Apple CarPlay را در برنامه درایور خود اعلام کرد.