[Update: Now available] زوم کنید تا در 21 دسامبر، پشتیبانی بومی را برای مک‌های اپل سیلیکون عرضه کنید

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

با توجه به رشد محبوبیت Zoom در سال جاری به دلیل همه‌گیری COVID-19، این یک به‌روزرسانی قابل توجه برای کاربران مک است. مسلماً، نشانه‌های اولیه حاکی از آن بود که نسخه زوم اینتل واقعاً عملکرد قابل‌توجهی داشت مک M1 با وجود اجرای در حالت ترجمه روزتا 2.

ممنون دیوی!

انتظار می‌رود به‌روزرسانی فردا، زوم را به یک برنامه جهانی تبدیل کند، به این معنی که به صورت بومی روی مک‌های سیلیسیم اینتل و اپل کار می‌کند. پردازنده M1 به شما امکان می دهد سه نوع برنامه مختلف را در مک خود اجرا کنید:

  • برنامه های آیفون و آیپد در مک از طریق فروشگاه برنامه مک
  • اپل می‌گوید ترجمه Rosetta 2 به شما امکان می‌دهد برنامه‌های طراحی‌شده برای Mac Intel را روی Apple Silicon اجرا کنید، و گاهی اوقات برنامه‌ها در Rosetta با M1 بهتر از اینتل اجرا می‌شوند.
  • برنامه‌های جهانی، برنامه‌هایی هستند که برای پردازنده‌های Apple Silicon و Intel طراحی شده‌اند و می‌توانند از فروشگاه Mac App یا از وب دانلود شوند.

می توانید کامل را پیدا کنید یادداشت‌های مربوط به این به‌روزرسانی زوم را در اینجا منتشر کنید. این شرکت می‌گوید این به‌روزرسانی در روز دوشنبه، 21 دسامبر 2020 در دسترس خواهد بود. زمانی که نسخه جدید Zoom شروع به انتشار کرد، مطمئناً این مقاله را به‌روزرسانی خواهیم کرد.Source link

بخش اپل سیلیکون 9to5mac فارسی

به روز رسانی: Zoom for Apple Silicon اکنون در دسترس است. به دنبال M1 Mac در دستگاه بگردید صفحه دانلود زوم اینجا.

Zoom یادداشت های انتشار به روز رسانی را منتشر کرده است که انتظار می رود فردا، 21 دسامبر برای کاربران به صورت زنده منتشر شود. نکته قابل توجه برای کاربران مک این است که این به روز رسانی از Mac Silicon Apple پشتیبانی می کند، از جمله عملکرد بومی در M1 MacBook Air، MacBook Pro و Mac mini.

یادداشت‌های انتشار برای به‌روزرسانی توضیح می‌دهند که Zoom یک نصب‌کننده جداگانه برای نصب برنامه کنفرانس ویدیویی در Apple Silicon Mac نیز منتشر می‌کند:

  • پشتیبانی از پردازنده های سیلیکون اپل – مشتری دسکتاپ Zoom از کامپیوترهای دارای پردازنده ARM بهتر پشتیبانی می کند. یک نصب کننده جداگانه از مرکز دانلود زوم برای دانلود در دسترس است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.