Verizon myPlan توضیح داد: مقایسه قیمت ها و مزایا

با این حال، از آنجایی که طرح‌های قبلی Verizon “Do More”، “Play More” و “Get More” چندین مزیت داخلی بدون هزینه اضافی داشتند، گزینه‌های myPlan جدید ممکن است برای مشتریان فعلی گران‌تر باشند، اما ممکن است مواردی وجود داشته باشد که پس انداز وجود دارد بیا حفاری کنیم…

Verizon myPlan توضیح داد – قیمت گذاری

جالب اینجاست که تا زمانی که ورایزون وب‌سایت خود را با به‌روزرسانی‌های myPlan به‌روزرسانی نکرد، به‌شدت برنامه 5G Play More خود را برای سوییچ‌ها تبلیغ می‌کرد. 35 دلار در هر خط با 4 خط و Disney+/Hulu/ESPN+ به صورت رایگان.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

مدتی طول می کشد تا بفهمیم همه قیمت ها با گزینه های myPlan در مقایسه با طرح های قبلی چگونه تغییر می کنند، اما این ممکن است ساده ترین راه برای جذب آن باشد – من myPlan جدید را در سمت چپ با طرح های قدیمی در سمت راست ترسیم کرده ام. مزایای گنجانده شده در زیر:

برنامه من 5G بیشتر بگیرید یکی نامحدود برای آیفون 5G بیشتر بازی کنید 5G کارهای بیشتری انجام می دهد شروع 5G نامحدود خوش آمدید
قیمت هر خط با 4 خط 30 یا 45 دلار 55 دلار 50 دلار 45 دلار 45 دلار 35 دلار 30 دلار
مزایای گنجانده شده است تا 67 دلار در مزایا گنجانده شده است تا 43 دلار در مزایا گنجانده شده است تا 20 دلار در مزایا گنجانده شده است تا 36 دلار در مزایا گنجانده شده است

اما ممکن است ارزش داشته باشد که نگاهی دقیق‌تر به هزینه‌های myPlan برای خطوط/مزایای شما داشته باشیم.

آخرین حرکت T-Mobile

MyPlan Verizon پس از آن ارائه شد که T-Mobile آخرین تلاش Uncarrier خود را در ماه گذشته اعلام کرد.

Verizon می گوید که فقط دو مرحله ساده برای راه اندازی با myPlan وجود دارد. در حالی که این از نظر فنی درست است، زمان و تلاش لازم است تا بفهمید در نسل قبلی طرح‌ها در مقابل myPlan چه چیزی می‌پردازید.

در اینجا قیمت دو سطح مختلف myPlan بسته به تعداد خطوط است. و در سمت راست، هدیه‌های خود را ایجاد کنید که هر کدام 10 دلار در ماه هزینه اضافی دارند:

myPlan در مقابل برنامه های قبلی Verizon

مگر اینکه اعداد را مشخص کرده باشید و بهتر است به myPlan تغییر دهید، به آنچه دارید پایبند باشید.

این واقعاً به برنامه های خاص، تعداد خطوط و مزایایی که می خواهید بستگی دارد، اما:

  • احتمالا هزینه بیشتری خواهید پرداخت اگر از طرح «دریافت بیشتر» هستید، «بیشتر بازی کنید» یا «بیشتر» را انجام دهید و می‌خواهید از مزایای مشابه یا بیشتر استفاده کنید
  • احتمالا هزینه بیشتری خواهید پرداخت اگر فقط 1 یا 2 خط دارید
  • می توانید کمتر پرداخت کنید اگر از 5G Start یا Welcome Unlimited می‌آیید و می‌خواهید مزایایی را اضافه کنید، در حالی که قبلاً هیچ مزایایی نداشتید یا اگر ترجیح می‌دهید پس از دریافت مزایای یک طرح غنی قدیمی، مزایایی با یک myPlan اساسی جدید نداشته باشید.
  • می توانید کمتر پرداخت کنید اگر 4 ردیف یا بیشتر دارید

سایه های myPlan

Verizon در این هفته از طراحی مجدد با طرح‌های کاملاً جدید خبر داد و اکنون پیشنهادات “myPlan” فعال هستند. اگرچه برخی از مشتریان ممکن است با گزینه های جدید در هزینه خود صرفه جویی کنند، اما به نظر می رسد که برای بسیاری از آنها هزینه بیشتری خواهد داشت، زیرا نسل قبلی طرح ها شامل مزایایی مانند Disney+، Apple Music و Arcade و غیره رایگان بود. Verizon myPlan را دنبال کنید و توضیح داده شده است که چه چیزی تغییر کرده است، قیمت‌ها مقایسه شده است، چگونه می‌توان تعیین کرد چه چیزی برای شما بهترین است و موارد دیگر.

ورایزون برنامه‌های جدید myPlan را با زاویه‌ای اعلام کرد که به مشتریان امکان انتخاب بیشتر می‌دهد و به آنها اجازه می‌دهد تصمیم بگیرند کدام افزونه‌ها را با تخفیف در نظر بگیرند بدون اینکه در هیچ چیزی قفل شوند.

«دقیقاً آنچه را که می‌خواهید به دست آورید. فقط برای آنچه نیاز دارید بپردازید.» شعار Verizon است که می‌گوید ارائه‌های جدید «فوق العاده ساده» و انعطاف‌پذیر هستند، آزادی بی‌سیم را دوباره تعریف می‌کنند.

قابل ذکر است، هر دو حامل از زبان “آزادی” در بازاریابی آخرین برنامه های خود استفاده می کنند.

یک چیز دیگر، ارزش بین امتیازات طرح قبلی و 10 دلار جدید برای هر امتیاز آلاکارت کمی متفاوت است، زیرا ورایزون آنها را به طور متفاوتی باندل کرده است (مثلاً آنها Apple Arcade را جداگانه ارائه کردند، اما اکنون بسته نرم افزاری اپل را ارائه می کنند. یکی برای 10 دلار در ماه – معمولاً 17 دلار).

یکی دیگر از ترفندهای سرگرم کننده در همه این موارد، که قبلاً ورایزون ابتدایی ترین برنامه خود را 30 دلار در ماه نامیده بود نامحدود خوش آمدید. با پیشنهادات جدید myPlan، نام به آن تغییر یافته است پذیرایی نامحدود برای همان 30 دلار در ماه – دومی فقط گزینه ای برای اضافه کردن 10 دلار در ماه دارد.

آیا باید به myPlan تغییر دهید؟

نظر شما در مورد برنامه های جدید Verizon چیست؟ نظر خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

Verizon در حال حاضر هیچ الزامی برای مشتریان فعلی در برنامه‌های قدیمی برای ارتقا به myPlan جدید به اشتراک گذاشته نیست.