Verizon vs T-Mobile vs AT&T plus plans budce

اگر کاهش هزینه قبض تلفن شما اولویت اصلی است، راهنمای جامع ما را در مورد بهترین برنامه های مقرون به صرفه آیفون بررسی کنید.

AT&T در این مرحله آزمایشی eSIM را ارائه نمی دهد، اما می توانید یک سیم کارت اعتباری را از MNVO مانند کریکت یا H20 برای آزمایش شبکه AT&T به مدت یک ماه بدون نیاز به تغییر شماره تلفن خود بردارید.

پوشش دادن

پوشش بهتر اپراتورهای تلفن

به خاطر داشته باشید که این قیمت ها ممکن است بسته به تعداد خطوط مورد نیاز شما متفاوت باشد.

قیمت AT&T تی موبایل Verizon
پایه نامحدود 35 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط 26.25 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط هر تلفن 30 دلار با پرداخت خودکار و 4 خط
آپدیت نامحدود 40 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط 35 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط 35-45 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط
حق بیمه نامحدود 50 دلار به ازای هر تلفن همراه با پرداخت خودکار و 4 خط 42.50 دلار برای هر گوشی با پرداخت خودکار و 4 خط 55 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط

در اینجا نگاهی به مقایسه سه اپراتور برتر برای میانگین سرعت ایالات متحده در مطالعات تابستان 2022 Ookla و Opensignal داریم:

TL; DR

  • Verizon سریع‌ترین سرعت‌ها را دارد اگر و در کجا پوشش 5G UWB داشته باشید
  • T-Mobile سریع ترین سرعت متوسط ​​5G را با پوشش متوسط ​​بیشتر دارد
بهترین سرعت اپراتورهای تلفن
اما امیدوارم اکنون بدانید که چگونه اپراتورهای اصلی را مقایسه کنید، چگونه به طور مستقل پوشش شبکه را بررسی کنید و یک آزمایش بدون دردسر را شروع کنید. از خواندن راهنمای ما در مورد بهترین اپراتورهای تلفن متشکریم!

به یاد داشته باشید که اپراتورهای کوچک (MVNO) دسترسی به شبکه‌های سه اپراتور بزرگ ایالات متحده را اجاره می‌کنند. در حالی که به طور کلی عملکرد یکسانی خواهید داشت، ممکن است در زمان های شلوغ محدودیت ها و محدودیت های داده وجود داشته باشد.

سرعت

اخیرا شاهد افزایش قیمت‌های AT&T و Verizon بوده‌ایم، اما رقابت قوی باعث شده است که قیمت‌ها به طور کلی بین این سه مورد نزدیک باشد.

با این حال، Verizon در اوایل سال جاری پوشش 5G UWB را در 1700 شهر ایالات متحده راه اندازی کرد.

TL; DR

تمام اپراتورهای تلفن بزرگ (در زمان نگارش مقاله) تا 800 دلار را برای معامله در هنگام خرید یک دستگاه جدید ارائه می دهند. اما T-Mobile با حداکثر 650 دلار برای هزینه های خاتمه زودهنگام یا پوشش موجودی فعلی دستگاه، تهاجمی ترین است.

همه نقشه‌های پوشش شرکت‌های اصلی احتمالاً در وب‌سایت‌هایشان عالی به نظر می‌رسند، در اینجا چند نکته برای فهمیدن اینکه پوشش واقعاً چگونه خواهد بود وجود دارد:

  • پوشش را با برنامه مستقل شخص ثالث Opensignal بررسی کنید
    • Opensignal داده های دنیای واقعی را از میلیون ها دستگاه و میلیاردها اندازه گیری دریافت می کند
  • مقایسه سریع پوشش 4G/5G با Signalchecker را برای منطقه خود انجام دهید
  • برای آزمایش پوشش، از یک سیم کارت رایگان استفاده کنید (در دسترس با T-Mobile و Visible/Verizon)
  • با دوستان، خانواده یا افرادی در محل کار که از شرکت مخابراتی مورد نظر شما استفاده می کنند، گپ بزنید

در همین حال، اپراتور «سه‌شنبه‌های T-Mobile» را میزبانی می‌کند تا مزایا و پس‌اندازهای منظمی را برای مشتریان فراهم کند.

مانند پوشش، سرعت اپراتور به عوامل مختلفی از جمله موقعیت مکانی، دستگاه، قدرت سیگنال، ازدحام شبکه و موارد دیگر بستگی دارد.

در مقابل، T-Mobile Connect، Mint Mobile و Consumer Cellular قیمت‌های کمتر از 10 تا 20 دلار را برای هر خط ارائه می‌کنند.

مشوق ها و پیشنهادات

T-Mobile و Visible (Verizon) از فناوری استفاده می کنند که به مشتریان بالقوه این امکان را می دهد که بلافاصله شبکه های خود را به صورت رایگان در کنار اپراتور فعلی خود آزمایش کنند.

ما شبکه‌های برتری که هر ارائه‌دهنده استفاده می‌کند، ویژگی‌های کلیدی و موارد دیگر را با طرح‌هایی که فقط از 10 دلار برای هر خط شروع می‌کنند، مرور می‌کنیم.

خلاصه ای از بهترین اپراتورهای تلفن

با این حال، همانطور که T-Mobile می گوید، معمولاً در مقایسه با AT&T و Verizon، حدود 20٪ قیمت کمتری را برای برنامه های نامحدود خود ارائه می دهد. T-Mobile همچنین مالیات و هزینه ها را در قیمت های تبلیغاتی خود لحاظ می کند.

به روز رسانی 07/12/22: Verizon به تازگی طرح نامحدود جدید و مقرون به صرفه خود را راه اندازی کرده است:

و اگر در یک شهر بزرگ یا یک شهر کوچک زندگی می کنید، سرعت می تواند بسیار متفاوت باشد. اگر پوشش 5G UWB داشته باشید، ورایزون با سریع‌ترین سرعت بیش از 1000 مگابیت در ثانیه پیشتاز است، اما T-Mobile با باند میانی 5G نسبتاً سریع‌تر، در حال حاضر زمان آپدیت بیشتری دارد.

اگرچه آزمایش یک اپراتور جدید در گذشته دشوار بوده است، پشتیبانی از eSIM در آیفون و سایر گوشی های هوشمند فرصت جدیدی را برای اپراتورها باز کرده است.

Verizon و T-Mobile هر دو تا 50٪ اینترنت خانگی 5G را به مشتریان تلفن همراه خود ارائه می دهند.

بهترین جایگزین های مقرون به صرفه برای حامل های اصلی

در همین حال، T-Mobile مزایای راحتی جدیدی مانند داده‌های رایگان در سراسر جهان، داده‌های حین پرواز و غیره اضافه کرده است.


نتایج Opensignal میانگین سرعت دانلود 5G را در ایالات متحده در سه ماهه دوم 2022 نشان می دهد.

بهترین حامل های تلفن با سرعت 5 گرم

بهترین اپراتورهای تلفن: قیمت ها

اپراتورهای اصلی همچنین شامل یک سرویس پخش ویدیوی رایگان با برخی از برنامه های نامحدود هستند. و Verizon بیش از بسته Disney+ ارائه می دهد. بسته به طرح نامحدود، می توانید مزایای دیگری مانند Apple Music، Apple Arcade و غیره دریافت کنید.

یکی از بهترین چیزها در مورد آزمایش‌های eSIM این است که می‌توانید سیگنال شرکت مخابراتی فعلی خود و شرکتی که در حال آزمایش آن هستید را به طور همزمان ببینید. و حتی می‌توانید تصمیم بگیرید که از شرکت مخابراتی و شماره موجود خود برای تماس‌های تلفنی در حین استفاده آزمایشی برای داده‌های تلفن همراه استفاده کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


در حالی که ورایزون از نظر بیشترین مشتری (و هنوز هم هست) و همچنین گسترده‌ترین پوشش در دهه گذشته رهبری اپراتورهای برتر را داشته است، T-Mobile با خرید Sprint و استقرار سریع 5G میدان‌های زیادی را به دست آورده است. این بدان معناست که ورایزون و AT&T هر دو کمی با T-Mobile در پوشش 5G همکاری می کنند زیرا در تلاش برای گسترش طیف میانی بیشتر هستند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

وقتی صحبت از بهترین اپراتورهای تلفن به میان می‌آید، انتخاب یک برنده واحد دشوار است. کدام یک برای شما مهم تر است، احتمالاً بین پوشش موقعیت مکانی، قیمت، انگیزه های تغییر و تعداد خطوطی که دارید، تصمیم خواهید گرفت.

به روز رسانی جولای 2022: جزئیات زیر با طرح جدید 30 دلاری ورایزون “Welcome Unlimited Plan”، آخرین نتایج عملکرد اپراتور از مطالعات مستقل و موارد دیگر به روز شده است.

بهترین اپراتورهای تلفن: Verizon vs T-Mobile vs AT&T plus plans budget

آزمایش‌های رایگان eSIM فوری

تست بهترین اپراتورهای تلفنSource link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

برای بررسی گزینه های اپراتور تلفن خود آماده اید؟ در حالی که قیمت‌ها برای برخی از اپراتورهای اصلی در سال جاری افزایش یافته است، رقابت در بازار قوی است، که به معنای پیشنهادات جذاب برای آن دسته از اپراتورها است. برای مروری بر بهترین اپراتورهای تلفن در ایالات متحده به ادامه مطلب مراجعه کنید. ما Verizon در مقابل T-Mobile در مقابل AT&T و همچنین برخی از بهترین برنامه های مقرون به صرفه آیفون از اپراتورهای کوچکتر را پوشش خواهیم داد. این راهنما همچنین نحوه یافتن نقشه‌های پوشش دنیای واقعی، نحوه آزمایش یک اپراتور جدید به صورت رایگان با eSIM و موارد دیگر را شرح می‌دهد.