Verizon vs T-Mobile vs AT&T plus plans budce


برای بررسی گزینه های اپراتور تلفن خود آماده اید؟ در حالی که قیمت‌ها برای برخی از اپراتورهای اصلی در سال جاری افزایش یافته است، رقابت در بازار قوی است، که به معنای پیشنهادات جذاب برای آن دسته از اپراتورها است. برای مروری بر بهترین اپراتورهای تلفن در ایالات متحده به ادامه مطلب مراجعه کنید. پوشش خواهیم داد Verizon در مقابل. تی موبایل در مقابل. AT&T و همچنین برخی از بهترین برنامه های آیفون مقرون به صرفه از اپراتورهای کوچکتر. این راهنما همچنین نحوه یافتن نقشه‌های پوشش دنیای واقعی، نحوه آزمایش یک اپراتور جدید را به صورت رایگان و فوری با eSIM و موارد دیگر شرح می‌دهد.

بهترین اپراتورهای تلفن: Verizon در مقابل T-Mobile در مقابل AT&T به علاوه برنامه های بودجه

آزمایشی رایگان eSIM فوری

بهترین آزمایشی شرکت مخابراتی

اگرچه آزمایش یک اپراتور جدید در گذشته دشوار بوده است، پشتیبانی از eSIM در آیفون و سایر گوشی های هوشمند فرصت جدیدی را برای اپراتورها باز کرده است.

T-Mobile و Visible (Verizon) از فناوری استفاده می کنند که به مشتریان بالقوه این امکان را می دهد که بلافاصله شبکه های خود را به صورت رایگان در کنار اپراتور فعلی خود آزمایش کنند.

یکی از بهترین چیزها در مورد آزمایش‌های eSIM این است که می‌توانید سیگنال شرکت مخابراتی فعلی خود و شرکتی که در حال آزمایش آن هستید را به طور همزمان مشاهده کنید. و حتی می‌توانید تصمیم بگیرید که در حین استفاده از آزمایشی برای داده‌های تلفن همراه، به استفاده از شرکت مخابراتی و شماره موجود خود برای تماس‌های تلفنی ادامه دهید.

AT&T در این مرحله آزمایشی eSIM را ارائه نمی دهد، اما می توانید یک سیم کارت اعتباری را از MNVO مانند کریکت یا H20 برای آزمایش شبکه AT&T به مدت یک ماه بدون نیاز به تغییر شماره تلفن خود بردارید.

پوشش دادن

بهترین پوشش حامل تلفن

در حالی که ورایزون از نظر بیشترین مشتری (و هنوز هم هست) و همچنین وسیع‌ترین پوشش در دهه گذشته رهبری اپراتورهای برتر را داشته است، T-Mobile با خرید Sprint و استقرار سریع 5G میدان‌های زیادی را به دست آورده است. این بدان معناست که ورایزون و AT&T هر دو کمی با T-Mobile در پوشش 5G همراهی می کنند زیرا در تلاش برای گسترش طیف میانی بیشتر هستند.

با این حال، Verizon در اوایل امسال پوشش 5G UWB را در 1700 شهر ایالات متحده راه اندازی کرد.

TL; دکتر

همه نقشه‌های پوشش شرکت‌های اصلی احتمالاً در وب‌سایت‌هایشان عالی به نظر می‌رسند، در اینجا چند نکته برای فهمیدن اینکه پوشش واقعاً چگونه خواهد بود وجود دارد:

  • پوشش را با شخص ثالث مستقل تأیید کنید برنامه OpenSignal
    • Opensignal داده های دنیای واقعی را از میلیون ها دستگاه و میلیاردها اندازه گیری دریافت می کند
  • مقایسه سریع پوشش 4G/5G با بررسی کننده سیگنال برای منطقه شما
  • برای تست پوشش، از یک eSIM آزمایشی رایگان استفاده کنید (موجود با تی موبایل و قابل مشاهده/ورایزن)
  • با دوستان، خانواده یا افرادی در محل کار که از شرکت مخابراتی مورد نظر شما استفاده می کنند، گپ بزنید

به یاد داشته باشید که اپراتورهای کوچک (MVNO) به شبکه های سه اپراتور بزرگ ایالات متحده دسترسی دارند. در حالی که به طور کلی عملکرد یکسانی خواهید داشت، ممکن است در زمان های شلوغ محدودیت ها و محدودیت های داده وجود داشته باشد.

سرعت

مانند پوشش، سرعت اپراتور به عوامل مختلفی از جمله موقعیت مکانی، دستگاه، قدرت سیگنال، ازدحام شبکه و موارد دیگر بستگی دارد.

و اگر در یک شهر بزرگ یا یک شهر کوچک زندگی می کنید، سرعت می تواند بسیار متفاوت باشد. اگر پوشش 5G UWB داشته باشید، Verizon با سریع‌ترین سرعت بیش از 1000 مگابیت در ثانیه پیشتاز است، اما T-Mobile در حال حاضر با باند میانی 5G نسبتاً سریع‌تر، زمان آپدیت بیشتری دارد.

در اینجا نگاهی به مقایسه سه اپراتور برتر برای میانگین سرعت ایالات متحده در مطالعات اولیه 2022 Ookla و Opensignal داریم:

TL; دکتر

  • Verizon سریع‌ترین سرعت‌ها را در صورت داشتن پوشش 5G UWB دارد
  • T-Mobile سریع ترین سرعت متوسط ​​5G را با پوشش متوسط ​​بیشتر دارد
بهترین سرعت حامل تلفن

نتایج Opensignal میانگین سرعت دانلود 5G را در ایالات متحده در سه ماهه اول 2022 نشان می دهد.

بهترین حامل های تلفن با سرعت 5G

بهترین اپراتورهای تلفن: قیمت ها

اخیرا شاهد افزایش قیمت‌های AT&T و Verizon بوده‌ایم، اما رقابت قوی باعث شده است که قیمت‌ها به طور کلی بین این سه مورد نزدیک باشد.

با این حال، همانطور که T-Mobile تبلیغ می کند، معمولا ارائه می دهد حدود 20 درصد قیمت کمتر برای برنامه های نامحدود خود در مقایسه با AT&T و Verizon. T-Mobile همچنین مالیات و هزینه ها را در قیمت های تبلیغ شده خود لحاظ می کند.

به خاطر داشته باشید که این قیمت ها ممکن است بسته به تعداد خطوط مورد نیاز شما متفاوت باشد.

قیمت AT&T تی موبایل Verizon
پایه نامحدود 35 دلار/تلفنی با پرداخت اتوماتیک و 4 خط 26.25 دلار/تلفنی با پرداخت اتوماتیک و 4 خط 35 دلار/تلفنی با پرداخت اتوماتیک و 4 خط
آپدیت نامحدود 40 دلار/تلفنی با پرداخت اتوماتیک و 4 خط 35 دلار/تلفنی با پرداخت اتوماتیک و 4 خط 45 دلار/تلفنی با پرداخت اتوماتیک و 4 خط
حق بیمه نامحدود 50 دلار/تلفنی با پرداخت اتوماتیک و 4 خط 42.50 دلار/تلفنی با پرداخت اتوماتیک و 4 خط 55 دلار/تلفنی با پرداخت اتوماتیک و 4 خط

از سوی دیگر، ورود به سیستم T-Mobile، موبایل نعناو مصرف کننده سلولار قیمت های کمتر از 10-20 دلار در هر خط را ارائه دهید.

مشوق ها و پیشنهادات

تمام اپراتورهای تلفن بزرگ (در زمان نگارش مقاله) تا 800 دلار را برای معامله در هنگام خرید یک دستگاه جدید ارائه می دهند. اما T-Mobile با حداکثر 650 دلار برای هزینه های خاتمه زودهنگام یا پوشش موجودی فعلی دستگاه، تهاجمی ترین است.

اپراتورهای اصلی همچنین شامل یک سرویس پخش ویدیوی رایگان با برخی از برنامه های نامحدود هستند. و Verizon بیش از بسته Disney+ ارائه می دهد. بسته به طرح نامحدود، می توانید مزایای دیگری مانند Apple Music، Apple Arcade و غیره دریافت کنید.

در همین حال، اپراتور «سه‌شنبه‌های T-Mobile» را میزبانی می‌کند تا مزایا و پس‌اندازهای منظمی را برای مشتریان فراهم کند.

Verizon و T-Mobile هر دو تا 50٪ اینترنت خانگی 5G را به مشتریان تلفن همراه خود ارائه می دهند.

بهترین جایگزین های مقرون به صرفه برای حامل های اصلی

اگر کاهش هزینه قبض تلفن شما اولویت اصلی است، راهنمای جامع ما را در مورد بهترین برنامه های مقرون به صرفه آیفون بررسی کنید.

ما به شبکه‌های برتر که هر ارائه‌دهنده استفاده می‌کند، ویژگی‌های کلیدی و موارد دیگر را با طرح‌هایی که فقط از 10 دلار برای هر خط شروع می‌کنند، مرور می‌کنیم.

خلاصه ای از بهترین اپراتورهای تلفن

وقتی صحبت از بهترین اپراتورهای تلفن به میان می‌آید، انتخاب یک برنده منفرد دشوار است. کدام یک برای شما مهم تر است، احتمالاً بین پوشش موقعیت مکانی، قیمت، انگیزه های تغییر و تعداد خطوطی که دارید، تصمیم خواهید گرفت.

اما امیدوارم اکنون بدانید که چگونه اپراتورهای اصلی را مقایسه کنید، چگونه به طور مستقل پوشش شبکه را بررسی کنید، و یک آزمایش بدون دردسر را شروع کنید. از خواندن راهنمای ما در مورد بهترین اپراتورهای تلفن متشکریم!

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

ربات جاروبرقی Roborock Q5+


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی