VMware Fusion 13 اکنون با پشتیبانی از اجرای ویندوز 11 بر روی Apple Silicon در دسترس است


VMware راه اندازی رسمی Fusion 13 را اعلام کرده است، یک به روز رسانی بزرگ برای نرم افزار مجازی سازی خود که پشتیبانی بومی از Apple Silicon را ارائه می دهد. این اولین نسخه VMware Fusion است که از Apple Silicon در فرم نهایی پشتیبانی می‌کند و این شرکت قبلاً این ویژگی را در بتا آزمایش کرده است.

این به‌روزرسانی به کاربران مک‌های مجهز به Apple Silicon و اینتل اجازه می‌دهد تا سیستم‌عامل‌هایی مانند ویندوز 11 را در ماشین مجازی اجرا کنند و به شما امکان می‌دهد از تجربه ویندوز 11 در کنار macOS استفاده کنید. برای پردازنده های Apple Silicon، کاربران مک باید نسخه ARM ویندوز 11 را اجرا کنند. مانند macOS، ویندوز 11 نیز ویژگی های شبیه سازی را برای اجرای نسخه های برنامه های اینتل ارائه می دهد:

در Apple Silicon، اولین مجموعه از ویژگی‌های خود را برای ویندوز 11 در Arm معرفی کردیم. در این نسخه، VMware Tools گرافیک مجازی و شبکه‌سازی را ارائه می‌کند و موارد بیشتری هنوز در راه است. با درایورهای تایید شده و امضا شده، ویندوز 11 فوق العاده به نظر می رسد و رزولوشن را به 4K و بالاتر می رساند!

با این حال، برای کاربرانی که می‌خواهند برنامه‌های سنتی win32 و x64 را اجرا کنند، ویندوز 11 روی Arm شبیه‌سازی داخلی برای اجرای برنامه‌های کامپایل‌شده برای Intel/AMD دارد و به عنوان یک فرآیند در سطح کاربر، آزمایش‌های ما به ما نشان داده‌اند که کار می‌کند. . بیرون جعبه’.

از نظر عملکرد گرافیکی، VMware دارای اعداد قابل توجهی است:

برای گرافیک، Fusion 13 OpenGL 4.3 را در ماشین های مجازی ویندوز و لینوکس در اینتل و در ماشین های مجازی لینوکس در Apple Silicon دارد.

در اینتل، ویندوز همچنان از گرافیک DirectX 11 استفاده می‌کند و Fusion همچنان از دستگاه‌های eGPU برای عملکرد فوق‌العاده با استفاده از برخی از سریع‌ترین GPUهای موجود پشتیبانی می‌کند.

در Apple Silicon، Fusion می‌تواند OpenGL 4.3 را با شتاب سخت‌افزار سه بعدی بسیار سریع به ماشین‌های مجازی لینوکس مبتنی بر ARM با هسته لینوکس 5.19 یا بالاتر ارائه دهد.

برای نصب، VMware’s Fusion 13 یک باینری واحد در DMG است، به این معنی که نصب آن بر روی هر مکی، چه تراشه سیلیکون اپل یا اینتل، آسان است.

اطلاعیه کامل VMware را می توانید در وبلاگ آن بیابید. این برنامه همچنین به صورت آزمایشی رایگان در وب سایت VMware در دسترس است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش اپل سیلیکون 9to5mac فارسی