‘Voice Tech Report’ پیش بینی می کند که اپل در سال 2020 یک ‘SiriOS’ راه اندازی خواهد کرد – 9to5Mac

در مورد تلاش‌های سیری اپل نسبت به سایر دستیارهای صوتی، Mangrove Capital خرید اخیر اپل از Silk Labs را ستایش می‌کند. این امر به عنوان راهی برای شرکت های فناوری برای مقابله با این ایده که دستیارهای صوتی فاقد حریم خصوصی هستند، برجسته می شود.

اپل در ساخت یک اکوسیستم حول صدا کمتر موفق بوده است. با چشم انداز خود از “ناوبر دانش”، استراتژی صوتی اپل در سال 1987 واضح تر از امروز بیان شد. جامعه صوتی انتظار دارد که اپل در طول WWDC 2020 یک سیستم عامل SiriOS را برای جامعه توسعه دهندگان خود منتشر کند که به نوآوری و پذیرش سرعت می بخشد.

سایر پیش بینی های انجام شده در این گزارش:

  • The Death of the Keyboard: به جای ضربه زدن و تایپ کردن، صحبت می کنیم و سوایپ می کنیم. کیبورد در عرض 5 تا 10 سال تا حد زیادی اضافی خواهد شد
  • Voice به دسته جدیدی از محصولات، از جمله گوشی های هوشمند بدون صفحه نمایش منجر می شود
  • برندها به زودی با “هویت صوتی” خود فوراً قابل تشخیص خواهند بود و جستجوی محصول برای همیشه تغییر خواهد کرد.
  • انتقال قدرت از نرم افزار به سخت افزار وجود خواهد داشت زیرا صدا مستقل از برنامه ها است

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.
Source link

بخش سیری 9to5mac فارسی

در سطح صنعت، Mangrove Capital پیش‌بینی می‌کند که تا سال 2025، «اقتصاد صوتی» به 1 تریلیون دلار خواهد رسید که «از رشد اقتصاد اپلیکیشن‌های موبایل پیشی می‌گیرد». به طور خاص، این گزارش پتانسیل خرید صوتی را نشان می‌دهد که می‌تواند از 2 میلیارد دلار در سال 2018 به 40 میلیارد دلار تا سال 2022 افزایش یابد، زیرا خرده‌فروشان بیشتری پشتیبانی می‌کنند.

SiriOS می تواند با چیزی مانند پلتفرم مهارت های الکسا آمازون رقابت کند که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به راحتی عملکرد الکسا را ​​پیاده سازی کنند. اپل در حال حاضر SiriKit را به توسعه دهندگان ارائه می دهد، اما یک احتمال این است که SiriOS به راحتی بر روی iOS، iPadOS و macOS اجرا شود.

برت کینزلا، ویراستار و ناشر Voicebot.ai، «سیری او اس برای فعال کردن نوآوری مطلوب است و از نظر بسیاری برای مطابقت با پیشرفت‌هایی که آمازون و گوگل با دستیارهای صوتی خود انجام داده‌اند ضروری است.»

برای اخبار بیشتر اپل در 9to5Mac در YouTube مشترک شوید:

گزارش کامل فناوری صوتی Mangrove Capital Partners را می توانید در اینجا بخوانید.

این گزارش پیش بینی می کند که در WWDC در سال 2020، اپل یک “سیری او اس” را برای توسعه بیشتر اکوسیستم سیری راه اندازی خواهد کرد. دقیقاً مشخص نیست که این به چه معناست، اما از نظر تئوری می‌تواند سیری را برای انتقال توسعه‌دهندگان و انواع مختلف برنامه‌ها باز کند:

Mangrove Capital Partners این هفته گزارش فناوری صوتی خود را برای سال 2019 منتشر می کند. این گزارش سالانه پذیرش رو به رشد دستیارهای صوتی را پوشش می دهد و پیش بینی جالبی را برای سیری در سال 2020 ارائه می دهد.