Waze آزمایش بتا خصوصی به‌روزرسانی CarPlay iOS 12 را آغاز کرد

ویز اکنون آپدیت جدیدی را با ادغام iOS 12 CarPlay در برنامه بتا خصوصی خود ارائه کرده است. متأسفانه به نظر نمی رسد این به روز رسانی هفته آینده در دسترس قرار گیرد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

متشکرم

iOS 12 این دوشنبه راه اندازی می شود و روی هر آیفونی که می تواند iOS 11 را اجرا کند کار می کند. اپ استور به زودی مملو از برنامه هایی می شود که با Siri Shortcuts، CarPlay و سایر ویژگی های iOS 12 مانند اعلان های انبوه ادغام می شوند.

Waze در توییتر قول داده بود که CarPlay را در عرض چند هفته راه اندازی کند. اگرچه آنها به طور رسمی آن را اعلام نکرده اند، به نظر می رسد که آنها قصد دارند در ماه اکتبر عرضه شوند.

APIهای جدید CarPlay به برنامه‌ها اجازه می‌دهند تا کاشی‌های نقشه خود را ترسیم کنند که روی کنترل‌های رابط استاندارد CarPlay روی هم قرار گرفته‌اند. این یک سازش خوب برای انعطاف‌پذیری برای توسعه‌دهنده و سازگاری برای کاربران است و برنامه‌ها را مجبور می‌کند مانند سایر برنامه‌ها در تجربه CarPlay رفتار کنند. متأسفانه، در حال حاضر هیچ تصویری برای اشتراک‌گذاری از Waze بتا نداریم.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

نقشه های گوگل در مورد تاریخ های امیدوار کننده برای پشتیبانی از CarPlay، فراتر از نمایش در اسلاید WWDC در کنار Waze سکوت کرده است. برنامه نقشه‌های آفلاین Sygic تصاویری از تجربه CarPlay آنها را به تصویر کشیده است، اما شنیده‌ایم که آنها بارها توسط App Review مسدود شده‌اند.

این به‌روزرسانی برای آزمایش‌کنندگان بتا منتشر می‌شود و به نظر نمی‌رسد که هنوز عرضه شود.

iOS 12 روز دوشنبه راه اندازی می شود. یکی از ویژگی های مورد انتظار خوانندگان ما، پشتیبانی از برنامه های ناوبری شخص ثالث در CarPlay است. اگر نقشه های اپل را دوست ندارید، iOS 12 به برنامه های شخص ثالث اجازه می دهد تا رابط های ناوبری داخل خودرو را ارائه دهند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.