Webex Move to Mobile برای CarPlay معرفی شد


با روی آوردن کارفرمایان بیشتر به کار هیبریدی، راه‌های بیشتری برای متصل ماندن در حین حرکت وجود دارد. امروز، وبکس اعلام کرد ویژگی جدید آن، انتقال به موبایل، برای Apple CarPlay.

به لطف قدرت Webex و iOSما هیجان زده هستیم که انتقال به موبایل را برای انتقال یکپارچه از دسکتاپ به آیفون و همچنین به روز رسانی از Webex به CarPlay اعلام کنیم.

با Move to Mobile، می‌توانید به راحتی با اسکن یک کد QR، از مک به آیفون سوئیچ کنید. و هنگامی که نیاز دارید جلسه را به ماشین خود منتقل کنید، فقط آیفون خود را به CarPlay وصل کنید و آماده هستید. این ویژگی در Webex Meetings تعبیه شده است و همانطور که در ویدیوی یوتیوب زیر نشان داده شده است، ساده به نظر می رسد.

ویدیوی کانال Webex YouTube

به‌علاوه، وقتی جلسه شما به پایان می‌رسد، می‌توانید تماس‌های آینده را مشاهده کنید و مستقیماً از CarPlay به دیگران بپیوندید. این یک راه آسان برای اتصال به جلسات خود بدون نگاه کردن به آیفون است.

ویژگی های بیشتر انتقال به موبایل از Webex

Webex اشاره می کند که در ماه آگوست ادغام CarPlay را برای گوش دادن به ضبط های قبلی گسترش می دهد. این ویژگی زمانی عالی است که می‌خواهید به جلسه‌ای که ممکن است از دست داده باشید رسیدگی کنید.

در Webex by Cisco، ما با یک برنامه کاملاً جدید Webex برای iPad شروع به کار کردیم و اوایل امسال قابلیت استفاده از آن را اعلام کردیم. پخش هوا در دستگاه های Webex، نیاز به یافتن سیم یا اتصال مناسب هنگام اشتراک گذاری محتوا با همکاران را از بین می برد. به سادگی به صورت بی سیم متصل شوید و صفحه نمایش iPhone، iPad و Mac خود را، چه در اتاق جلسه یا از راه دور در یک تماس ویدیویی، به اشتراک بگذارید.

اکنون، با به‌روزرسانی Webex در CarPlay، انعطاف‌پذیری بیشتری را که کارگران امروزی به آن نیاز دارند و می‌خواهند، ارائه می‌کنیم.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی