Withings ScanWatch یک ساعت هوشمند آنالوگ براق – 9to5Mac است

صحبت از ردیابی خواب، ScanWatch است زیاد بهتر از اپل ما یک شب مشکل پشه بسیار بدی داشتیم که باعث شد چهار بار با گاز گرفتن از خواب بیدار شوم. اپل واچ نمایش داده نشد هر از این دوره های بیداری؛ ScanWatch به طور خاص بر وقفه های خواب نظارت می کند و همه آنها را نشان می دهد.Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی

واضح ترین آنها عمر باتری است. Withings ادعا می کند 30 روز. قابل قبول به نظر می رسد: داشتم با a بازی می کردم زمین بیشتر از حد معمول بود و دقیقاً 21 روز طول کشید. راحتی محض اینکه بتوان آن را تنظیم کرد و آن را برای چند هفته فراموش کرد زیاد تجربه بهتر از نیاز به شارژ روزانه اپل واچ (دو روز متوالی).

صفحه نمایش عملکردی شبیه به اپل واچ دارد. این به طور پیش‌فرض خاموش است و تقریباً چندان مفید نیست، زیرا تنها چیزی که در استفاده عادی نشان می‌دهد تاریخ است (اگرچه احتمالاً همه ما می‌توانیم از یادآوری آن در این روزهای قفل استفاده کنیم…). اما می‌توان آن را تا حدی توسط عقربه‌های ساعت مسدود کرد، و به هر حال نسبت به اجرای اپل قابل اعتمادتر است، بنابراین من آن را امتحان کردم اما به سرعت آن را خاموش کردم.

همراه با GPS، ارتفاع‌سنج و شتاب‌سنج، نظارت بر فعالیت‌ها عملکرد بسیار مشابه اپل واچ را ارائه می‌دهد. این تمرین برای 30 نوع تمرین مختلف ارائه می دهد. برای خارج از منزل، فاصله، سرعت و ارتفاع و همچنین نقشه مسیر شما را اندازه گیری می کند. به طور پیش فرض، به طور خودکار راه رفتن، دویدن، شنا کردن، بالا رفتن از پله، مسافت و کالری سوزانده شده را ردیابی می کند.

ردیابی سلامت

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

این صفحه نمایش دیجیتال است، اما از آنجایی که به طور پیش فرض خاموش است، بلافاصله “ساعت هوشمند” را فریاد نمی زند. شخصاً فکر می کنم ساده، ظریف و کم اهمیت است. من قطعاً می‌توانم تمام وقت با این روی مچ دستم زندگی کنم، و فکر می‌کنم بسیاری از افرادی که ساعت‌های هوشمند صفحه‌نمایش را دوست ندارند، این را دوست دارند. درست است، دوست دخترم که ایده یک نمایشگر مچ‌دار را کاملاً رد می‌کند، گفت که قابل قبول است (اگرچه نسخه 42 میلی‌متری که من آزمایش کردم برای او خیلی بزرگ بود، او فکر می‌کند که از 38 میلی‌متر راضی خواهد بود) .

نظارت بر فعالیت

ScanWatch همچنین به وضوح و قابل اعتماد دوره های خواب عمیق تر و سبک تر را نشان می دهد. گزارش خواب کامل بخش‌های خواب بیدار، سبک و عمیق را نشان می‌دهد. کل مدت زمان؛ عمق خواب را ارزیابی می کند. و نمره کلی را به خود اختصاص می دهد.

وقتی خودم می‌خواهم زمان را بدانم، متوجه می‌شوم که چرخاندن مچ دستم به سمت من در اپل واچ سری 4 من 100٪ قابل اعتماد است و البته سری 5 صفحه نمایش همیشه روشن دارد. با این حال، ما متوجه شدیم که این هزینه عمر باتری را به همراه دارد، بنابراین ScanWatch هنوز در اینجا برتری دارد.

این یک نسخه پیچیده تر از Withings Steel است و اکنون در اروپا در دسترس است، اما منتظر مجوز FDA برای فروش در ایالات متحده است. این ساعت عمدتا آنالوگ است و دارای صفحه نمایش دیجیتال کوچک است. و برخلاف عمر باتری 1 تا 2 روزه اپل واچ، ادعا می کند 30 روز عمر باتری دارد – با 20 روز اضافی در حالت رزرو، که در آن نمایشگر دیجیتال را خاموش می کند در حالی که هنوز زمان را نشان می دهد و فعالیت را اندازه گیری می کند.

تفاوت ها و شباهت ها

فاکتور فرم

ابتدا، اپل واچ من به محض بیدار کردن مک، قفل مک را باز می کند. ScanWatch نمی تواند این کار را انجام دهد.

Withings ScanWatch است در حال حاضر در انگلستان موجود است و سایر کشورهای اروپایی پس از تایید FDA به ایالات متحده خواهد آمد.

ردیابی فعالیت از نظر داده‌های جمع‌آوری‌شده در برنامه (که می‌توان آن را به برنامه سلامت اپل پیوند داد) مشابه اپل واچ است، اما در حالی که حلقه‌های اپل واچ با ردیابی عملکرد شما از نظر حرکت، بینشی را در یک نگاه ارائه می‌دهند. ساعت های ورزش و ایستادن، ScanWatch تنها می تواند یک چیز را در یک زمان نشان دهد.

هنگامی که Withings ScanWatch در ایالات متحده به فروش می رسد، با قیمت 279 دلار برای مدل 38 میلی متری و 299 دلار برای مدل 42 میلی متری که من آزمایش کردم به فروش می رسد. از آنجایی که می توانید یک اپل واچ سری 3 199 دلار برای 38 میلی متر یا 229 دلار برای 42 میلی متر، که باعث می شود ScanWatch خرید نسبتاً گرانی برای دستگاهی (عمدتاً) کم توان تر باشد.

دوم، ساعت من روش اصلی پرداخت من است. بدون تماس در لندن همه جا وجود دارد، و من به معنای واقعی کلمه نمی توانم آخرین باری را که کارتی را از کیفم بیرون آوردم، به یاد بیاورم. ScanWatch نیز نمی تواند این کار را انجام دهد، و این بسیار بزرگ است.

اعلان ها یکی دیگر از تفاوت های مهم است. بله، ScanWatch می تواند آنها را نمایش دهد، اما صفحه نمایش کوچک به این معنی است که پیام ها باید در سراسر صفحه حرکت کنند.

با این حال، ScanWatch مزایایی نسبت به Apple Watch دارد.

در حالی که من یک مینیمالیست هستم که واقعاً طراحی تمیز ScanWatch را دوست دارم، اما کمی هم اهل اطلاعات هستم. اینفوگرافیک چهره ای است که من تقریباً همیشه از آن استفاده می کنم (با گهگاه معاشقه با Siri)، و دوست دارم در یک نگاه به چیزهایی مانند آب و هوا و ورودی بعدی خود در تقویم دسترسی داشته باشم. همچنین این یک روش واقعاً راحت برای انجام کارهایی مانند خواندن پیام‌ها در حالت تلفن همراه است، و در حالی که پیمایش ScanWatch بسیار بهتر از آنچه انتظار می‌رفت کار می‌کند، هنوز هم با خواندن یک پیام به طور کامل در یک نگاه نیست.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


باید بگویم Withings این روش را بهتر از آنچه انتظار داشتم پیاده می کند. انتظار داشتم اعلان‌ها در این صفحه تقریباً بی‌فایده باشند، اما سرعت پیمایش درست است – به اندازه‌ای سریع برای نمایش اطلاعات در مدت زمان معقول، اما همچنان قابل خواندن است. همچنین آن‌ها را دوبار به‌طور خودکار اسکرول می‌کند، بنابراین اگر مچ خود را به اندازه کافی سریع بالا نیاوردید که بار اول آن را ببینید، تکرار می‌کنید.

اما من فکر می‌کنم که این کاملاً دور از انتظار است: علیرغم همپوشانی قابل توجهی در قابلیت‌ها، دستگاه‌های مختلف هستند که برای افراد مختلف جذاب هستند.

ScanWatch دارای یک صفحه آنالوگ در موقعیت ساعت 6 است که در یک ساعت معمولی کرونومتر خواهد بود. در ScanWatch، این یک ردیاب فعالیت است که از 0٪ تا 100٪ از هدف شما متغیر است. به طور پیش فرض، درصد هدف قدم شما را نمایش می دهد. با این حال، می تواند هر فعالیت آموزشی را با یک هدف اندازه گیری کند، اما فقط زمانی که آن آموزش فعال است.

مزایای

اعلان‌ها برای چیزهای کوتاه، مانند قرار ملاقات‌های تقویم و هشدارهای «پیاده شدن در ایستگاه بعدی» CityMapper عالی عمل می‌کنند. با این حال، برای پیام‌های متنی چندان کاربردی نیست – حتی با سرعت بالایی که استفاده می‌کند، پیمایش آن خیلی طول می‌کشد. من سعی کردم آن را برای چیزهایی مانند WhatsApp داشته باشم، و این فقط کاربردی نبود، بنابراین آن را غیرفعال کردم.

ScanWatch در اینجا عملکرد بهتری نسبت به Apple Watch دارد. عملکردهای مشابه پایش ضربان قلب، تشخیص Afib و ECG را دارد. اما همچنین دارای یک اکسی متر درجه پزشکی برای اندازه گیری اشباع اکسیژن (O2 sats)، و همچنین تشخیص اختلالات تنفسی در طول خواب است.

اطلاع

سوم، البته هیچ دسترسی به سیری وجود ندارد. من از سیری برای دیکته کردن پاسخ به پیام‌ها استفاده می‌کنم زیرا بسیار سریع و آسان است.

اپل واچ من اکنون آنقدر بخشی از زندگی من است که حتی متوجه نمی شوم که آن را می گذارم. Withings ScanWatch یک خیلی انواع مختلف ساعت هوشمند – به همین دلیل فکر کردم جالب است یکی را امتحان کنم.

اما اگر شما فردی هستید که ایده صفحه نمایش روی مچ دست خود را رد می کنید اما همچنان از قابلیت های ساعت هوشمند قدردانی می کنید، فکر می کنم ScanWatch ممکن است جذاب باشد. مطمئناً این تنها ساعت هوشمند دیگری است که تا به حال دیده‌ام که آنقدر مرا مجذوب خود کرده است تا آن را امتحان کنم. این قابلیت که فقط آن را بپوشید و فراموش کنید که آن را به مدت یک ماه شارژ کنید، جذابیت بسیار بیشتری را برای افراد غیر فنی به آن می بخشد.

در مقایسه با بیشتر مدل های اپل واچ، توانایی دیدن زمان بدون نیاز به بلند کردن مچ دست یک مزیت جزئی است – اما بیشتر برای اطرافیان شما! با توجه به اینکه این روزها افراد نسبتا کمی ساعت دارند، غیرمعمول نیست که دوستی به مچ دست من نگاه کند و زمان را از من بپرسد. با ScanWatch، آنها می توانند آن را برای خود ببینند.

برای من، فقدان Apple Pay، آن را به یک جایگزین غیر شروع کننده برای اپل واچ من تبدیل می کند. من از ساعت خود برای پرداخت 99٪ از خریدهایم استفاده می کنم، حمل و نقل سریع آن را به ویژه برای استفاده در حمل و نقل عمومی در لندن مفید می کند.

با کمال تعجب، ScanWatch همچنین می‌تواند با وجود صفحه‌نمایش دیجیتال کوچک، همان محدوده اعلان‌های اپل واچ را نمایش دهد. من از آن با تقویم، پیام‌ها و تلفن روشن (و ایمیل خاموش) استفاده کردم. من همچنین برنامه های شخص ثالث اصلی خود مانند CityMapper را فعال کردم.

اکوسیستم سیب

اپل واچ البته یک مزیت بزرگ نسبت به هر ساعت هوشمند شخص ثالث دارد: بخشی از اکوسیستم اپل است. در ادامه بیشتر در این مورد

معایب

و حتی من… اگر Apple Pay داشت، می‌توانستم آن را به جای اپل واچ بپوشم مقداری زمان. وقتی لباس می پوشم، چه برای یک شب مجلل یا برای رقصیدن تانگو، فقط ممکن است به جای آن لباس بپوشم. من آن را خیلی دوست داشتم.

نبودن بخشی از اکوسیستم اپل بزرگترین نقطه ضعف ScanWatch در مقایسه با Apple Watch است. سه نمونه بلافاصله برجسته شد.

تفاوت اصلی این دو دستگاه البته در فرم فاکتور است. اپل واچ کاملا دیجیتال است. ScanWatch یک ساعت آنالوگ بسیار معمولی است. فکر نمی‌کنم بیشتر مردم نگاهی بیندازند. تنها چیزی که در بررسی دقیق‌تر خودنمایی می‌کند، یک دایره سیاه است که حدود 20 درصد از صفحه ساعت را اشغال می‌کند.

به ویژه، ردیابی خواب را بسیار راحت تر می کند. با اپل واچ، باید به اندازه کافی سازماندهی شده باشید تا از آن برای ردیابی خواب خود استفاده کنید: یا باید آن را در شب درآورید تا قبل از رفتن به رختخواب آن را شارژ کنید، که دردناک است، یا به محض بیدار شدن از خواب دوباره آن را شارژ کنید. درست قبل از ترک خانه یا شروع به کار آن را دوباره روشن کنید. با ScanWatch، فقط باید آن را در 24/7 ترک کنید.

در نهایت، بسیاری ظاهر ساعت سنتی را یک مزیت بزرگ در نظر می گیرند. در واقع، این برای آنها نقطه فروش اصلی خواهد بود. در یک لحظه بیشتر در مورد آن

قیمت گذاری و یافته های ScanWatch

من اپل واچ و اسکن واچ را به مدت سه هفته استفاده کردم – یکی در هر مچ دست. باید بگویم که ScanWatch را خیلی بیشتر از آنچه انتظار داشتم دوست داشتم. من ظاهر آن را به اپل واچ ترجیح می دهم، و این همان ساعت اسکن بود که وقتی می خواستم زمان را بدانم به آن نگاه کردم. من همچنین به این نگاه کردم تا تعداد گام‌هایم را ببینم (یا بهتر است بگویم، نگاهی نشان‌دهنده به درصد تقریبی – این چیزی است که من واقعاً می‌خواهم بدانم). واقعا دلم برای پوشیدنش تنگ خواهد شد.