XOME برای Homebridge با HomeKit

قبل از اینکه بلافاصله به بررسی ها بروید و به این نکته اشاره کنید که Homebridge رایگان است و نیازی به خرید چیزی ندارید، بله، این درست است. این راه حل برای افرادی است که یک کامپیوتر قدیمی برای اجرای Homebridge ندارند یا می خواهند یک وسیله کلید در دست برای مدیریت Homebridge داشته باشند.

XOME چه تفاوتی با HOOBS دارد؟

به طور کلی، این یک دستگاه ساده با یک هدف است. دقیقاً همانطور که انتظار داشتید کار می کند. بله، شما به راحتی می توانید نسخه خود را از این بسازید، اما برای افرادی طراحی شده است که نمی خواهند با خرید و نحوه تنظیم آن سروکار داشته باشند. این یک گزینه plug and play برای Homebridge است.

XOME Homebridge برای HomeKit

نتیجه گرفتن

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

Homebridge یک پلت فرم منبع باز است که به شما امکان می دهد خانه خود را با استفاده از فناوری HomeKit اپل کنترل و خودکار کنید، حتی اگر دستگاه ها به طور بومی از آن پشتیبانی نکنند. در حالی که می‌توان آن را بر روی دستگاه‌های بی‌شماری به صورت رایگان اجرا کرد، اما مواقعی وجود دارد که می‌خواهید یک راه‌حل plug-and-play کم مصرف داشته باشید که بتوان آن را پنهان کرد. این مشکل دقیقاً همان چیزی است که IONEXX XOME Homebridge for HomeKit قصد حل آن را دارد.

HOOBS محصولی است که من در گذشته پوشش داده ام و کاملاً فوق العاده است. XOME و HOOBS از این جهت متفاوت هستند که XOME یک نسخه وانیلی ساده از Homebridge است که در آن HOOBS در بالای Homebridge ساخته شده است. هر دو محصول به شما این امکان را می دهند که به یک نتیجه برسید، جایی که می توانید دستگاه های غیر هوم کیت را در HomeKit اجرا کنید، اما مسیری که آنها طی می کنند کمی متفاوت است. این دو محصول خوب هستند که من توصیه می کنم. XOME فقط Wi-Fi است و HOOBS دارای یک پورت اترنت است. من می توانم وضعیتی را ببینم که این می تواند عامل تعیین کننده شما باشد به غیر از قیمت. HOOBS با قیمت 249.99 دلار به فروش می رسد، در حالی که XOME کمتر از 150 دلار قیمت دارد. HOOBS برخی از ویژگی های عالی را ارائه می دهد، اما اگر بودجه عامل تصمیم گیری شما باشد، XOME یک محصول عالی است.

فرآیند نصب

تنظیمات وای فای اپل
امیدواریم با گذشت زمان Matter نیاز به Homebridge را کمتر متداول کند، اما فکر می‌کنم چند سالی با آن فاصله داریم. حتی زمانی که Matter برای همه محصولات جدید استاندارد شود، بسیاری از محصولات موجود می توانند از مزایای Homebridge برای اتصال به HomeKit استفاده کنند. XOME for HomeKit یک راه حل کم هزینه Homebridge-in-a-box است که راهی آسان برای کار کردن Homebridge بدون نیاز به یک رایانه کامل است که 24/7 کار می کند. او را می توان در آمازون یا eBay خریداری کرد.

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و همه چیز مربوط به چارچوب خانه هوشمند اپل تمرکز دارد.


برای راه اندازی XOME، آن را در فاصله 20 فوتی یک نقطه دسترسی Wi-Fi و دور از هر دستگاهی که ممکن است باعث تداخل الکترومغناطیسی یا بی سیم شود وصل کنید. چند دقیقه صبر کنید، سپس به آن متصل شوید راه اندازی WI-FI HOMEBIDGE شبکه با استفاده از Mac، iPad یا iPhone در همان اتاق XOME. آیفون من بلافاصله مرا به صفحه تنظیمات برد، جایی که توانستم آن را به شبکه وای فای خانگی خود وصل کنم. بعد از اینکه وصل شد رفتم Homebridge.local در شبکه محلی من، و پیکربندی شروع شده است. دستورالعمل‌های XOME نام کاربری/رمز عبور پیش‌فرض admin/admin را ذکر می‌کنند، اما من توانستم یک کاربر جدید را بدون انجام این مرحله تنظیم کنم. برای افزودن XOME به HomeKit، برنامه Apple Home را باز کنید، “Add Accessory” را انتخاب کنید، “More Options” را انتخاب کنید و “Accessory Not Shown” را انتخاب کنید. کد موجود در رابط Homebridge در Homebridge.local یا آدرس IP را وارد کنید. پس از اتصال همه چیز، می توانید به رابط Homebridge برگردید و شروع به اضافه کردن افزونه ها کنید. پلاگین های محبوب Homebridge در Ring، UniFi، MyQ و Nest.