Yeelight ارتقای ماده را برای پل Yeelight Pro منتشر کرد تا سازگاری HomeKit را باز کند

این نوع ادغام ها نتیجه وعده ماده هستند. هنگامی که یک خط محصول برای پشتیبانی از Matter ارتقا یافت، همه دستگاه‌های خانه هوشمند شما می‌توانند با هم استفاده شوند. می توانید در صفحه محصول در وب سایت Yeelight اطلاعات بیشتری در مورد Yeelight Pro کسب کنید.

Coaster Li، معاون بخش خارج از کشور Yeelight گفت: ما خوشحالیم که اعلام کنیم که با موفقیت پشتیبانی از پروتکل Matter را در خط تولید Yeelight Pro خود ادغام کرده ایم. «این ادغام به محصولات ما اجازه می دهد تا به طور یکپارچه با تعداد فزاینده ای از دستگاه های خانه هوشمند کار کنند و به مشتریان خود آزادی و انعطاف بیشتری برای ایجاد محیط های روشنایی ایده آل خود می دهند.

Yeelight، یک فروشنده محبوب خانه های هوشمند، ارتقای کلیدی را برای پل Yeelight Pro خود اعلام کرده است: سازگاری Matter. با این ارتقا، Yeelight Pro با هوم کیت اپل، گوگل هوم، آمازون الکسا، پروتکل SmartThings سامسونگ کار خواهد کرد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

Yeelight Pro یک سیستم کنترل روشنایی پیشرفته است که طیف متنوعی از محصولات روشنایی مانند چراغ ها و سوئیچ ها را ارائه می دهد. افزودن سازگاری پروتکل Matter توانایی آن را در مرکز دنیای روشنایی خانه هوشمند شما بیشتر می کند و یکپارچگی قابل اعتماد و ایمن را با تمام محصولات Apple HomeKit شما فراهم می کند.

خط تولید Yeelight Pro به عنوان یک راه حل برتر طراحی شده است که احتمالاً می خواهید با یکپارچه سازها در نصب های پیچیده تر کار کنید. ارتقاء پروتکل Matter تضمین می کند که کاربران محصولات Yeelight Pro می توانند از دیگر پروتکل ها/محصولات در اتوماسیون خانگی و صحنه های هوشمند خود استفاده کنند. اکنون می توان یک چراغ Yeelight Pro را بر اساس سنسور حرکت HomeKit دیگر یا دوربین Google Home روشن کرد.