Yeelight فناوری Matter را که توسط اپل پشتیبانی می شود را به خطوط تولید مصرف کننده و Pro خود می آورد


مانند بسیاری دیگر از سازندگان HomeKit، Yeelight پشتیبانی از Matter را در سراسر خط تولید خود اعلام کرده است. Matter که در اوایل اکتبر نهایی شد، قصد دارد چشم انداز کلی خانه هوشمند را با یک استاندارد باز که توسط اپل، گوگل، آمازون و دیگران پشتیبانی می شود، بهبود بخشد. انتشار اولیه Matter از تعدادی از رایج‌ترین دسته‌های خانه هوشمند پشتیبانی می‌کند: روشنایی و برق، کنترل‌های HVAC، پوشش‌های پنجره‌ها و پرده‌ها، حسگرهای ایمنی و امنیتی، قفل درها، دستگاه‌های رسانه، از جمله تلویزیون، کنترل‌کننده‌ها به عنوان دستگاه‌ها و برنامه‌ها، و پل ها.

برای خط محصولات الکترونیکی مصرفی Yeelight، Matter Protocol از بسیاری از محصولات بیشتر در آینده و همچنین خط محصولات موجود پشتیبانی خواهد کرد. همراه با سری کلاسیک روشنایی خانه، مجموعه محصولات کاملاً جدید Yeelight Fun نیز به مجموعه دستگاه های Matter اضافه شده است!

Yeelight Cube، نسخه جدید خط چراغ‌های هوشمند محبوب آنها، به زودی به بازار می‌آید. کاربر می تواند طرح های منحصر به فرد و اصلی لامپ ایجاد کند و همچنین سبک کلی میز خود را با این دستگاه تعاملی که مانند LEGO ساخته و طراحی شده است، تغییر دهد.

علاوه بر این، Yeelight قصد دارد خط جدیدی از محصولات نورپردازی ضروری سری Home را راه اندازی کند که شامل پشتیبانی از Matter نیز می شود. استفاده از Yeelight Pro حتی ساده تر است! همه محصولات موجود در این انتخاب از Matter با یک به‌روزرسانی ساده OTA پشتیبانی می‌کنند.

گرفتن 9to5Mac

استاندارد Matter می تواند یک امتیاز بزرگ برای بازار خانه های هوشمند باشد. این به لوازم جانبی قابلیت های کراس پلتفرم را بدون تقریباً به همان اندازه سربار می دهد، به این معنی که اگر دستگاهی دارای Matter باشد، HomeKit نیز فعال است.

با نسخه جدید HomeKit اپل در نسخه بتا، سازندگان لوازم جانبی دیگر نیازی به ادغام جداگانه هر پلت فرم خانه هوشمند مانند Amazon Alexa و Google Home ندارند. به جای توسعه ادغام‌های جداگانه برای پلتفرم‌های مختلف، توسعه‌دهندگان می‌توانند با Matter سازگار ایجاد کنند و سپس با دیگر پلتفرم‌های اصلی سازگار خواهند بود.

این یک عرضه کند خواهد بود، اما من معتقدم که همه چیز را در مورد “خانه هوشمند” بهبود می بخشد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی