YouTuber با استفاده از قطعات Mini M1 Mac، اولین آی‌مک سیلیکونی اپل را در جهان ایجاد کرد. [Video]Source link

بخش اپل سیلیکون 9to5mac فارسی

با تکمیل این فرآیند، iMac 2011 اساساً به یک صفحه نمایش سینمای اپل تبدیل شده بود، اما میانی تلاش خود را برای ایجاد یک آی مک همه کاره با سیلیکون اپل به پایان نرسانده بود. بنابراین از آنجا، او قسمت‌های داخلی M1 Mac mini را از قاب آن جدا کرد و جایی در داخل iMac پیدا کرد تا آنها را نصب کند.

با استفاده از راهنماهای حذف iFix، Miani روند را با خراب کردن iMac 2011 27 اینچی آغاز کرد. توجه داشته باشید که این مدل از قبل طراحی مجدد است، بنابراین طراحی مخروطی در طرفین ندارد. سپس تحقیقاتی انجام داد و برد مبدلی پیدا کرد که به شما امکان می‌دهد iMac را به یک صفحه نمایش HDMI تبدیل کنید.

اولین مشکل این بود که وقتی در ابتدا آن را روشن کردم، ماوس جادویی و کیبورد به سختی وصل شدند و وای فای بسیار کند بود. دلیل این امر این است که مک مینی مانند اکثر مک ها دارای سه اتصال آنتن بود و یکی از آنتن ها روی صفحه کوچک فلزی پایینی است که وقتی مک مینی را از هم جدا کردیم آن را جدا کردیم. بنابراین از هر سه آنتن فقط دو آنتن داشت و مطمئناً تا زمانی که داخل محفظه فلزی iMac قرار گرفت درد داشت.

ویدیوی کامل زیر را تماشا کنید و نظر خود را در مورد این iMac M1 DIY در نظرات با ما در میان بگذارید!

پس از نصب قطعات مک مینی در iMac، فرآیند اساساً کامل شد. میانی «اولین» همه کاره اپل سیلیکون آی مک را ایجاد کرده بود. هر چند این نکته قابل توجه است، چند نکته وجود دارد:

برای حل این مشکل، میانی یکی از نوارهای آنتن فلزی داخل شاسی اصلی iMac را تغییر کاربری داد و به آن وای فای و بلوتوث پرسرعت داد. متاسفانه مشکل دیگر این است که پورت وجود ندارد. این بدان معناست که هیچ اتصال USB-C یا Thunderbolt در این iMac M1 وجود ندارد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


بیش از هر چیز، این ویدئو به عنوان یک اثبات بسیار چشمگیر از مفهوم عمل می کند. همانطور که میانی در این ویدئو اشاره می کند، یکی از جالب ترین چیزها دیدن تمام فضای خالی اطراف قطعات مک مینی داخل آی مک است، به خصوص با توجه به اینکه تراشه M1 سریعتر از تراشه i7 اینتل است که در این iMac خاص جایگزین شده است.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

تا زمانی که اپل امسال اولین iMac مجهز به سیلیکون اپل را عرضه کند، یوتیوبر لوک میانی امور را به دست خود گرفت میانی در ویدئویی جدید نشان می دهد که چگونه “اولین آی مک سیلیکونی اپل” را با استفاده از پوسته iMac و مک مینی ساخته است.