اپل انتظار دارد نتایج سه ماهه سوم 2022 در 28 جولای منتشر شود

بار دیگر، اپل راهنمایی رسمی برای سه ماهه سوم 2022 به دلیل عدم اطمینان ناشی از اختلالات تولید و همه گیر COVID-19 ارائه نکرده است.Source link

بخش appl 9to5mac فارسی

جزئیات بیشتر در مورد نتایج مالیات اپل را می توانید در وب سایت رسمی این شرکت بیابید.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

علاوه بر مشکلات زنجیره تامین، عوامل خارجی نیز بر فروش اپل تاثیر گذاشته است. با شروع جنگ در اروپا، اپل فروش خود را در روسیه متوقف کرد.

سه ماهه سوم سال 2022 اپل ماه های آوریل، می و ژوئن را در بر می گیرد. سه ماهه گذشته، اپل درآمد 97.3 میلیارد دلاری را گزارش کرد که نسبت به سال گذشته 9 درصد افزایش داشته است. این شرکت همچنین درآمد 25 میلیارد دلاری و سود هر سهم را 1.52 دلار گزارش کرده است. به استثنای iPad که فروش آن به دلیل محدودیت های عرضه به شدت تحت تاثیر قرار گرفت، همه بخش های دیگر اپل سال به سال رشد کردند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


قابل توجه ترین دسته بندی ها در سه ماهه دوم مالی سال 2022، محصولات مک با درآمد 10.43 میلیارد دلار (افزایش 14.3 درصد) و خدمات با 19.82 میلیارد دلار (افزایش 17.2 درصد) بودند. البته آیفون با فروش 50.57 میلیارد دلاری در سه ماهه گذشته همچنان پرچمدار محصول اپل باقی ماند.

اپل به تازگی اعلام کرده است که گزارش درآمد سه ماهه سوم مالی 2022 خود را در روز پنجشنبه 28 جولای منتشر خواهد کرد. طبق معمول، این شرکت گزارش درآمد سه ماهه سوم 2022 خود را منتشر خواهد کرد و سپس یک کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران و تحلیلگران برای ارائه جزئیات بیشتر برگزار خواهد کرد. .

این تماس در ساعت 2:00 بعد از ظهر به وقت PDT/5:00 بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار می شود و اپل 30 دقیقه قبل از آن گزارش درآمد کامل خود را منتشر می کند. این تماس شامل یک بخش پرسش و پاسخ با مدیر عامل اپل، تیم کوک و مدیر مالی لوکا ماستری خواهد بود.