اپل ضرب الاجلی برای بازگشت کارمندان به دفتر تعیین می کند

با وجود ضرب الاجل جدید، مشخص نیست که آیا اپل به برنامه جدید خود پایبند است یا تاریخ تعیین شده برای بازگشت به دفتر دوباره تغییر خواهد کرد. کارمندان شرکت اپل از زمان شروع همه‌گیری کووید-19 در سال 2020 از خانه کار می‌کنند. تعدادی از کارمندان در اواخر سال 2020 به دفتر بازگشتند، در حالی که برخی دیگر ترتیبات کار از راه دور دائمی‌تر و انعطاف‌پذیرتر را انتخاب کردند.

اپل به دلیل اصرار بر الزام کارمندان به کار حضوری مورد انتقاد قرار گرفته است، به خصوص که سیاست های این شرکت محدودتر از سایر شرکت های سیلیکون ولی است. در ماه می، یان گودفلو، مدیر یادگیری ماشین اپل، شرکت را به دلیل مخالفت با خط مشی کار حضوری ترک کرد.

Goodfellow اکنون در گوگل کار می کند، که در مورد کار از خانه بسیار انعطاف پذیرتر از اپل است و سایر کارمندان اپل نیز تصمیم گرفته اند همین مسیر را دنبال کنند.

Source link

بخش appl 9to5mac فارسی اپل هنوز تصمیم خود را مبنی بر الزام کارمندان شرکت به بازگشت به کار حضوری سه روز در هفته از ماه آینده تایید نکرده است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


اخبار در حال حاضر @پایانه: اپل 5 سپتامبر را به عنوان آخرین مهلت بازگشت کارمندان به دفتر سه روز در هفته تعیین کرده است. این شامل روزهای سه‌شنبه، پنج‌شنبه و سومین روز تعیین‌شده توسط تیم‌های فردی است.

—مارک گورمن (@markgurman) 15 آگوست 2022

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

پس از اینکه کارمندان اپل در آوریل امسال به کار حضوری بازگشتند، این شرکت به دلیل افزایش موارد COVID-19 اجرای برنامه های خود را به حالت تعلیق درآورد. روز دوشنبه، اپل ضرب الاجل جدیدی برای کارمندان شرکت خود برای بازگشت به دفتر تعیین کرد. از 5 سپتامبر، کارمندان باید حداقل چند روز در هفته شخصاً کار کنند.