اپل و ال جی قرارداد استفاده طولانی مدت از پتنت منعقد کردند

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


منبع شنیده شده توسط منتخب مبهم است که اپل با کدام اختراعات موافقت کرده است، زیرا این نشریه به سادگی بیان می کند که شامل “بسیاری از پتنت های ضروری استاندارد” است.

در ماه آوریل، LG Electronics یک بار هزینه مجوز ثبت اختراع را به مبلغ حدود 600 میلیون دلار دریافت کرد، اما نام مشتریان را ذکر نکرد. اکنون، منتخب متوجه شد که این هزینه های مجوز از دو شرکت از جمله اپل است.

اگرچه LG Electronics دیگر گوشی‌های هوشمند تولید نمی‌کند، اما این شرکت همچنان برای اکوسیستم اپل بسیار مهم است، زیرا LG Innotek و LG Display ماژول‌ها و نمایشگرهای دوربین را در اختیار شرکت کوپرتینویی قرار می‌دهند.Source link

بخش appl 9to5mac فارسی

سود بزرگی که ال جی برای آخرین معامله خود به دست آورده است این است که دیگر مجبور نیست به اپل پول پس دهد زیرا دیگر گوشی های هوشمند تولید نمی کند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

مربوط:

این نشریه خاطرنشان می کند که نوکیا پس از خروج از تجارت گوشی، معاملات مشابهی را انجام داده است.

بر اساس این نشریه، ال‌جی الکترونیکس و اپل «احتمالاً طبق استاندارد برای شرکت‌های بزرگ، یک قرارداد استفاده طولانی‌مدت از پتنت تا ده سال منعقد کرده‌اند».

به عنوان مثال، ظاهراً ال‌جی دیسپلی پنل‌های OLED را برای آیفون 14 آینده عرضه می‌کند. انتظار می‌رود این مجموعه تا چند هفته دیگر معرفی شود.

این دو در گذشته یک قرارداد مجوز متقابل ثبت اختراع امضا کرده بودند، اما با خروج ال‌جی از تجارت گوشی‌های هوشمند، این دیگر ضروری نیست.