بررسی: چگونه بزرگترین مشکل لامپ های هوشمند Philips Hue را برطرف کنیم

پس از نصب سخت افزار، ادغام Aurora را با برنامه Philips Hue تنظیم می کنید. Aurora Dimmer از طریق پلتفرم Friends of Hue با Philips Hue ادغام می شود. همانطور که در تصاویر زیر می بینید، به سادگی Lutron Aurora را از لیست “Friends of Hue” در برنامه Hue انتخاب کنید. از اینجا می توانید انتخاب کنید که وقتی Lutron Aurora کنترل می شود چه اتفاقی می افتد.

همچنین به این معنی است که لزوماً مجبور نیستید برای هر اتاق چند دیمر Lutron Aurora بخرید. برای مثال، اگر دو چراغ یا لامپ دارید، می‌توانید آن را طوری پیکربندی کنید که یک Lutron Aurora هر دو یا حتی تمام چراغ‌های اتاق را کنترل کند.

راه حل های دیگری برای کنترل دیوار به روشنایی هوشمند خانه وجود دارد. به عنوان مثال، دیمرهای داخلی Lutron Caséta (تست) کلیدهای روشنایی موجود در خانه شما را با سوئیچ های هوشمند جایگزین می کنند. Philips Hue سوئیچ دیمر هوشمند خود را نیز می‌فروشد، اما این سوئیچ با سوئیچ‌های چراغ موجود شما مناسب نیست.

توجه: همه چیز از طریق برنامه Hue مدیریت می شود، نه برنامه Home یا برنامه Lutron. این بدان معناست که باید مطمئن شوید اتاق‌ها و لوازم جانبی شما بین برنامه Home و برنامه Hue همگام‌سازی شده‌اند. این می تواند یک فرآیند پر زحمت باشد، اما در نهایت ارزش آن را خواهد داشت.

بیشتر خانه من دارای لامپ های Philips Hue است، از جمله لامپ ها و وسایل روشنایی. من در طول سال ها به آرامی تنظیمات نورپردازی HomeKit خود را ساختم و تطبیق پذیری لامپ های Philips Hue حفظ تنظیمات را با وجود جابجایی آپارتمان ها و در نهایت خانه آسان کرد.

لامپ‌های Philips Hue برای اجاره‌کنندگان نیز بسیار مفید هستند: آنها به سادگی جایگزین لامپ‌های «گنگ» می‌شوند و نیازی به تغییر سیم‌کشی یا ارتقای دیگری ندارند که صاحبخانه شما ممکن است آن را تأیید نکند.

این راه حل ها مزایای خاص خود را ارائه می دهند، مانند سوئیچ های Lutron Caséta که می توانند پنکه های سقفی را نیز کنترل کنند (بررسی)، اما هیچ کدام به اندازه Lutron Aurora ساده و کاربرپسند نیستند.

به روز رسانی: از زمانی که من در ابتدا این بررسی را پست کردم، همچنان به راه اندازی Lutron Aurora خود اضافه کرده ام. من همچنین می توانم قابلیت اطمینان طولانی مدت آنها را تضمین کنم. آنها اکنون نقش مهمی در اجرای خانه هوشمند من دارند. ای کاش آنها فراتر از لوازم جانبی Philips Hue کار می کردند، اما به غیر از آن شکایت بسیار کمی دارم.

برای من، من کاملاً با استفاده از سوئیچ فیزیکی آشنا شده ام – می دانم که همه چیز را می توان به راحتی مدیریت کرد، به لطف برنامه Home در iPhone، iPad و Mac و همچنین Siri. من اتوماسیون‌هایی را برای زمان‌های خاص روز، صحنه‌هایی برای چیزهایی مانند کار و استراحت، و اتوماسیون‌هایی برای خروج و رسیدن به خانه تنظیم می‌کنم.

Lutron Aurora در آمازون با قیمتی کمتر از 40 دلار در دسترس است. اگر کاربر Philips Hue هستید، این یک راه آسان برای افزودن راحتی بیشتر به راه‌اندازی خانه هوشمندتان است، اگرچه بیشتر از شما به نفع سایر اعضای خانواده و مهمانان است.

لامپ‌های Philips Hue یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای دادن قابلیت‌های خانه هوشمند به وسایل روشنایی موجود، از جمله از طریق پلتفرم HomeKit اپل است. مشکل کلیدهای Philips Hue این است که هر بار که کلید چراغ دیواری خاموش می شود، چراغ های هوشمند پاسخگو نمی شوند. دیمر Lutron Aurora یک راه ساده و در عین حال مبتکرانه برای حل این مشکل است.


باز هم، مزیت اینجا این است که شما کنترل خانه هوشمند را حفظ می کنید، حتی اگر شما یا شخص دیگری در خانه به طور تصادفی کلید چراغ دستی را برگرداند.

محدودیت های خاصی وجود دارد. اول از همه، Lutron Aurora فقط با لامپ‌های Philips Hue کار می‌کند، بنابراین اگر لامپ‌های هوشمند دیگری در اطراف راه‌اندازی خانه هوشمند خود پراکنده شده‌اند، باید این محدودیت را در نظر داشته باشید. ثانیاً، دیمرهای Lutron Aurora فقط برای سوئیچ‌های سبک استاندارد ایالات متحده مطابقت دارند. اگر سبک دیگری از سوئیچ دیواری دارید، Lutron Aurora برای شما کار نخواهد کرد.

راه حل های دیگر

هنگامی که فرآیند راه اندازی کامل شد، Lutron Aurora بسیار شبیه یک کلید نور معمولی عمل می کند. شفق قطبی را می توان مانند یک دکمه برای روشن و خاموش کردن لوازم جانبی فشار داد یا برای افزایش یا کاهش روشنایی لوازم جانبی به چپ یا راست چرخاند.

شما می توانید Lutron Aurora را با چندین لوازم جانبی جفت کنید، به این معنی که یک سوئیچ نیازی به کنترل مجموعه ای از چراغ ها ندارد. به عنوان مثال، من برای کنترل نور آویز و همچنین لامپ کف راه اندازی کرده ام که هر دو از لامپ های Philips Hue استفاده می کنند.

اما همانطور که همه افراد با لامپ های هوشمند Philips Hue تجربه کرده اند، هر زمان که یک کلید چراغ دیواری خاموش شود، چراغ های هوشمند پاسخگو نمی شوند. این به این دلیل است که لامپ های Hue نیاز دارند که چراغ ها همیشه در موقعیت “روشن” باقی بمانند تا از طریق برنامه Hue یا HomeKit کنترل شوند. احتمالا اینطور نیست شما این سوئیچ را روشن و خاموش کنید، بلکه شخصی که با او زندگی می کنید یا مهمانانتان.

Lutron Aurora یک لوازم جانبی ساده است که به گونه‌ای طراحی شده است که با سوئیچ‌های موجود شما مطابقت داشته باشد. فرآیند نصب فوق‌العاده ساده است، با دیمر گردی که روی کلید راکر شما می‌چسبد. سپس پایه را با پیچ گوشتی محکم می کنید و درپوش جلو را نصب می کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی

راه‌حل ایده‌آل درازمدت سوئیچ‌های اختصاصی Lutron Caséta است، اما اگر اجاره می‌کنید و این یک گزینه نیست، Lutron Aurora همچنان پیشنهاد ترجیحی من برای خریداران در ایالات متحده است، جایی که این سوئیچ‌های ضامن جریان دارند.


مشکل

دیمر Lutron Aurora برای حل این مشکل طراحی شده است.

شفق قطبی لوترون