بررسی: Lutron Aurora بزرگترین مشکل لامپ های هوشمند Philips Hue را حل می کند [U]

هنگامی که فرآیند راه اندازی کامل شد، Lutron Aurora بسیار شبیه یک کلید نور معمولی عمل می کند. شفق قطبی را می‌توان مانند یک دکمه برای روشن و خاموش کردن لوازم جانبی فشار داد یا برای افزایش یا کاهش روشنایی لوازم جانبی به چپ یا راست چرخاند.

پس از نصب سخت افزار، ادغام Aurora را با برنامه Philips Hue تنظیم می کنید. دیمر Aurora از طریق پلتفرم «Friends of Hue» با Philips Hue ادغام می شود. همانطور که در تصاویر زیر می بینید، به سادگی Lutron Aurora را از لیست “Friends of Hue” در برنامه Hue انتخاب کنید. از اینجا می‌توانید انتخاب کنید وقتی Lutron Aurora کنترل می‌شود چه اتفاقی می‌افتد.

برای من، من کاملاً با استفاده از سوئیچ فیزیکی آشنا شده ام – می دانم که همه چیز را می توان به راحتی مدیریت کرد، به لطف برنامه Home در iPhone، iPad و Mac و همچنین Siri. من اتوماسیون‌هایی را برای زمان‌های خاص روز، صحنه‌هایی برای چیزهایی مانند کار و استراحت، و اتوماسیون‌هایی برای خروج و رسیدن به خانه تنظیم می‌کنم.

لامپ‌های Philips Hue یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای دادن قابلیت‌های خانه هوشمند به وسایل روشنایی موجود، از جمله از طریق پلت فرم HomeKit اپل است. مشکل کلیدهای Philips Hue این است که هر بار که کلید چراغ دیواری خاموش می شود، چراغ های هوشمند پاسخگو نمی شوند. دیمر Lutron Aurora یک راه ساده و در عین حال هوشمندانه برای حل این مشکل است.


FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


Lutron Aurora یک لوازم جانبی ساده است که برای جا دادن سوئیچ های راکر موجود شما طراحی شده است. فرآیند نصب فوق‌العاده ساده است، با دیمر گردی که روی کلید راکر شما می‌چسبد. سپس پایه را با پیچ گوشتی محکم کرده و درب جلو را نصب می کنید.

راه‌حل ایده‌آل بلندمدت سوئیچ‌های Lutron Caséta اختصاصی است، اما اگر اجاره می‌کنید و این یک گزینه نیست، Lutron Aurora همچنان پیشنهاد ترجیحی من برای خریداران در ایالات متحده است، جایی که این سوئیچ‌های ضامن جریان دارند.

همچنین به این معنی است که لزوماً لازم نیست برای هر اتاق چند دیمر Lutron Aurora بخرید. برای مثال، اگر دو چراغ یا لامپ دارید، می‌توانید آنها را طوری پیکربندی کنید که یک Lutron Aurora هر دو یا حتی تمام چراغ‌های اتاق را کنترل کند.

این راه حل ها مزایای خاص خود را ارائه می دهند، مانند سوئیچ های Lutron Caséta که می توانند پنکه های سقفی را نیز کنترل کنند (بررسی)، اما هیچ کدام به اندازه Lutron Aurora ساده و کاربرپسند نیستند.

بیشتر خانه من دارای لامپ های Philips Hue است، از جمله لامپ ها و وسایل روشنایی. من به‌آرامی در طول سال‌ها راه‌اندازی روشنایی HomeKit خود را ساختم و تطبیق‌پذیری لامپ‌های Philips Hue حفظ تنظیمات را با وجود جابجایی آپارتمان‌ها و در نهایت خانه آسان کرد.

لامپ های Philips Hue برای اجاره کنندگان نیز بسیار مفید هستند: آنها به سادگی جایگزین لامپ های “گنگ” می شوند و نیازی به تغییر سیم کشی یا ارتقاء دیگری ندارند که ممکن است توسط صاحبخانه شما تایید نشود.

باز هم، مزیت اینجا این است که شما کنترل خانه هوشمند را حفظ می کنید، حتی اگر شما یا شخص دیگری در خانه به طور تصادفی کلید چراغ دستی را برگرداند.Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

شما می توانید Lutron Aurora را با چندین لوازم جانبی جفت کنید، به این معنی که یک سوئیچ نیازی به کنترل مجموعه ای از چراغ ها ندارد. به عنوان مثال، من راه اندازی کرده ام تا چراغ آویز و همچنین چراغ کف را کنترل کنم، که هر دو از لامپ های Philips Hue استفاده می کنند.

Lutron Aurora در آمازون با قیمتی کمتر از 40 دلار در دسترس است. اگر کاربر Philips Hue هستید، این یک راه آسان برای افزودن راحتی بیشتر به راه‌اندازی خانه هوشمندتان است، اگرچه برای اعضای خانواده و مهمانان شما بیشتر از شما سود می‌برد.

محدودیت های خاصی وجود دارد. اول از همه، Lutron Aurora فقط با لامپ‌های Philips Hue کار می‌کند، بنابراین اگر لامپ‌های هوشمند دیگری در اطراف راه‌اندازی خانه هوشمند خود پراکنده شده‌اند، باید این محدودیت را در نظر داشته باشید. ثانیاً، دیمرهای Lutron Aurora فقط برای سوئیچ‌های سبک استاندارد ایالات متحده مطابقت دارند. اگر سبک دیگری از سوئیچ دیواری دارید، Lutron Aurora برای شما کار نخواهد کرد.

راه حل های دیگر

توجه: همه چیز از طریق برنامه Hue مدیریت می شود، نه برنامه Home یا برنامه Lutron. این بدان معناست که باید مطمئن شوید اتاق‌ها و لوازم جانبی شما بین برنامه Home و برنامه Hue همگام‌سازی شده‌اند. این می تواند یک فرآیند پر زحمت باشد، اما در نهایت ارزش آن را خواهد داشت.

به روز رسانی: از آنجایی که من در ابتدا این بررسی را پست کردم، همچنان به راه اندازی Lutron Aurora خود اضافه کرده ام. من همچنین می توانم قابلیت اطمینان طولانی مدت آنها را تضمین کنم. آنها اکنون نقش مهمی در اجرای خانه هوشمند من دارند. ای کاش آنها فراتر از لوازم جانبی Philips Hue کار می کردند، اما به غیر از آن شکایت بسیار کمی دارم.

راه حل های دیگری برای کنترل دیوار به روشنایی هوشمند خانه وجود دارد. به عنوان مثال، دیمرهای داخلی Lutron Caséta (تست) کلیدهای روشنایی موجود در خانه شما را با سوئیچ های هوشمند جایگزین می کنند. Philips Hue همچنین سوئیچ دیمر هوشمند خود را می فروشد، اما این کلید با سوئیچ های چراغ موجود شما مناسب نیست.

اما همانطور که همه افراد با لامپ‌های هوشمند Philips Hue تجربه کرده‌اند، هر زمان که کلید چراغ دیواری خاموش شود، چراغ‌های هوشمند پاسخگو نمی‌شوند. این به این دلیل است که لامپ های Hue نیاز دارند که چراغ ها همیشه در موقعیت “روشن” باقی بمانند تا از طریق برنامه Hue یا HomeKit کنترل شوند. احتمالا اینطور نیست شما این سوئیچ را روشن و خاموش کنید، بلکه شخصی که با او زندگی می کنید یا مهمانانتان.

دیمر Lutron Aurora برای حل این مشکل طراحی شده است.

شفق قطبی لوترون

به علاوه، به نظر می‌رسد که Philips Hue به زودی لوازم جانبی Lutron Aurora مانند خود را خواهد داشت. بررسی می کنم ببینم چگونه مقایسه می کنند.


مشکل