بهترین یونیت های اصلی CarPlay پس از فروش [June 2023]

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

اگر تصمیم دارید ماشین جدیدی بخرید که CarPlay را ارائه می دهد، به دنبال عواملی مانند اندازه صفحه و وضوح صفحه نمایش برای مقایسه باشید. از آنجایی که خودروسازان از CarPlay بی سیم استقبال می کنند، حتماً قبل از خرید در مورد گزینه های فعلی تحقیق کنید. بسیاری از فروشندگان تفاوت بین CarPlay و Wireless CarPlay را نمی دانند، بنابراین به اطلاعات خود اعتماد کنید.

برخی از صفحه‌نمایش‌های لمسی مقاومتی مناسبی وجود دارند که تجربه مناسبی را با بودجه ارائه می‌دهند، اما سرمایه‌گذاری روی صفحه‌نمایش خازنی در نهایت تجربه بسیار بهتری را ارائه می‌دهد. در برخی موارد، می توانید برای یک تجربه بدتر هزینه بیشتری بپردازید! تفاوت بین انواع صفحه نمایش مانند مقایسه صفحه نمایش آیفون با دستگاه خودپرداز قدیمی است.

CarPlay داخلی یا پس از فروش؟

هر نسخه از CarPlay می تواند با اتصال به سیستم با کابل شارژ آیفون کار کند. اگر سرمایه گذاری می کنید، من به شدت توصیه می کنم CarPlay بی سیم را به عنوان یک ویژگی ضروری در نظر بگیرید.

شاید چند دهه طول بکشد تا بتوانیم جایگزین های CarPlay نسل بعدی را پیشنهاد کنیم، اما طبق گفته اپل، اولین خودروهای دارای پشتیبانی باید قبل از پایان سال 2023 معرفی شوند.

همانطور که برای نصب، آن است می توان اگر تجربه تعویض استریو ماشین را دارید، خودتان کار خود را انجام دهید، اما معمولاً می توانید 100 تا 500 دلار برای قطعات و خدمات بپردازید تا صفحه های CarPlay به درستی نصب شوند. قیمت ها اغلب به پیچیدگی کار نصب بستگی دارد، بنابراین با شرکت های محلی خرید کنید تا گزینه های خود را بیابید.

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید سازگاری سیستم است. سیستم‌های اطلاعات سرگرمی می‌توانند با Apple CarPlay و Android Auto گوگل کار کنند. همانطور که گفته شد، واحدهای جدیدی هنوز معرفی می شوند که فقط از یک سیستم پشتیبانی می کنند. اگر سازگاری دوگانه مشکل است، این را تماشا کنید.

خانواده من فقط از Apple CarPlay استفاده می‌کنند، اما اگر مسافری از Android استفاده کند ممکن است Android Auto مفید باشد. پشتیبانی از هر دو سیستم نیز باید به ارزش فروش مجدد و جذابیت وسیله نقلیه شما کمک کند.

Alpine iLX-507 (بازبینی شده) یک توصیه عالی برای یک هد یونیت بی سیم بی سیم CarPlay است.

بهترین گیرنده های Apple CarPlay برای ماشین شما، لوازم جانبی و داخلی

PS

من ترجیح می‌دهم در صورت امکان، ادغام خودروی جدید با CarPlay داخلی را انتخاب کنم، اما Alpine iLX-507 را به‌عنوان یک گزینه جایگزین برای اندازه نمایشگر، نوع صفحه‌نمایش و پشتیبانی از CarPlay بی‌سیم توصیه می‌کنم. اگر واقعاً می خواهید بزرگ فکر کنید، غول آلپاین ILX-F511 برای یک ارتقاء عالی

عواملی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از از دست دادن دسترسی به دوربین های داخلی، نیاز به تعویض دوربین ها و احتمالاً از دست دادن دسترسی به کنترل های سیستم که فقط در سیستم اطلاعات سرگرمی پیش فرض موجود است. اینها سوالات مهمی هستند که باید قبل از انتخاب یک نصاب بپرسید.

اگر ماشین شما قبلاً CarPlay داشته باشد، اما بی سیم نباشد، چه؟ سوال عالی من از یک آداپتور شخص ثالث استفاده می کنم که به CarPlay داخلی ماشین من اجازه می دهد به صورت بی سیم کار کند. می توانید تجربه من را اینجا بخوانید.

انواع نمایشگر

در نهایت، تصمیم گیری در مورد خرید جدید با CarPlay یا تکیه بر یک سیستم پس از فروش وجود دارد. خودروهای جدیدتر با پشتیبانی از CarPlay معمولاً ادغام بهتری با دوربین‌های عقب/جانب و کنترل‌های فرمان ارائه می‌کنند.

بهترین گیرنده های Apple CarPlay برای ماشین شما، لوازم جانبی و داخلی

خلاصه بازی CarPlay:

نوع نمایشگر عامل دیگری است. دو نوع با کیفیت های بسیار متفاوت وجود دارد: خازنی که ترجیح داده می شود و مقاومتی که احتمالاً می خواهید از آن اجتناب کنید.

بهترین گیرنده های Apple CarPlay برای ماشین شما، لوازم جانبی و داخلی

در اینجا چند گزینه وجود دارد:

CarPlay بی سیم

اگر ماشین شما صفحه نمایش داخلی نداشته باشد چه؟ اگر یکی وجود داشته باشد که با Apple CarPlay کار نمی کند چه؟ خبر خوب این است که شما مجبور نیستید بیرون بروید و یک ماشین جدید بخرید. در بیشتر موارد، شما می توانید یک سیستم بسیار خوب داخل داشبورد را با قیمتی بین 200 تا 1000 دلار نصب کنید. مهم است که قبل از سرمایه گذاری راه حل مناسب را انتخاب کنید.

Apple CarPlay + Android Auto

Apple CarPlay با در دسترس بودن بسیار محدود در سال 2014 در برخی از خودروهای جدید و واحدهای اصلی بازار عرضه شد، اما امروزه تقریباً برای هر برندی می‌توانید پشتیبانی از CarPlay را پیدا کنید. این حداقل در مورد CarPlay سیمی صادق است، اما CarPlay بی سیم هنوز در همه جا حاضر نشده است.

Apple CarPlay امن ترین راه برای تعامل با آیفون در ماشین است. شما هرگز نیازی به لمس آیفون خود در حین رانندگی ندارید – کاری که به هر حال هرگز نباید انجام دهید. درعوض، ناوبری، ارتباطات و سرگرمی را با کنترل صوتی و رابط کاربری ساده‌شده روی صفحه‌نمایش خودرو کنترل می‌کنید.