تبلیغ بازگشت به مدرسه 2023 در ایرپادهای رایگان در جنوب جنوب بازگشته است

برای واجد شرایط بودن، باید یکی از موارد زیر باشید:

  • دانشجوی تمام وقت یا پاره وقت 18 ساله یا بیشتر، دارنده کارت اتحادیه دانشجویی معتبر یا شناسه دانشجویی، و تحصیل در دانشگاه معتبر استرالیا یا سایر مؤسسات مورد تأیید اپل؛ یا
  • یک مدرس یا کارمند از دانشگاه معتبر استرالیا؛ یا
  • یک معلم یا مدرس که در یک موسسه آموزشی تایید شده و ثبت شده توسط اپل در استرالیا کار می کند.

تبلیغات 2022 در ایالات متحده و برخی از کشورهای دیگر، AirPods رایگان را برای یک کارت هدیه اپل به ارزش 100 یا 150 دلار استفاده کرد.

از نظر فنی، این پیشنهاد تخفیفی است که می‌توان آن را برای هر یک از مدل‌های ایرپاد داخل گوشی اعمال کرد. به عنوان مثال در استرالیا این تخفیف 219 دلار است که هزینه مدل نسل 2 است.

اپل در تمام طول سال به دانش‌آموزان تخفیف ارائه می‌کند، اما هر سال برای مدت محدودی ظرف را با یک تبلیغ بازگشت به مدرسه شیرین می‌کند، که به طور سنتی یک جفت AirPods رایگان با خرید iPad یا Mac واجد شرایط ارائه می‌دهد.

طبق معمول، دانشجویان همچنین می توانند 20٪ تخفیف در AppleCare+ دریافت کنند.

اپل پیشنهاد آموزش عالی را برای استرالیا، نیوزلند، آمریکای جنوبی و کره جنوبی در 18 ژانویه 2023 راه اندازی کرد. این پیشنهاد تا 13 مارس 2023 ادامه خواهد داشت.

تبلیغات Apple Back to School به طور سنتی علاوه بر تخفیف معمول آموزشی، یک جفت AirPods رایگان به دانش آموزان می دهد. این در سال گذشته در ایالات متحده تغییر کرد و اپل کارت های هدیه ای را به ارزش 150 دلار ارائه کرد – اما به نظر می رسد این شرکت امسال به AirPods بازگشته است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. ذیل.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

محصولات واجد شرایط عبارتند از: مک‌بوک ایر، مک بوک پرو یا آی‌مک 24 اینچی (متاسفانه مستثنی‌شده‌ها از این محصول حذف شده‌اند).

تبلیغاتی بازگشت به مدرسه 2023 در نیمکره جنوبی راه اندازی شد و به پیشنهاد معمول یک جفت ایرپاد رایگان بازگشت. از آنجایی که اینها به مدل نسل دوم محدود می‌شوند، ارزش این پیشنهاد برای خریداران مک کمتر از کارت‌های هدیه است، اما برای کسانی که iPad می‌خرند، ارزش بیشتری دارد.

macworld تغییر را متوجه شدSource link

بخش appl 9to5mac فارسی

هنگامی که اپل توافقنامه دانشجویی خود را در استرالیا، نیوزلند و سایر کشورهای نیمکره جنوبی در ژانویه 2023 راه اندازی کرد، ما فرض کردیم که دوباره کوپن خواهد بود. اما نه! دانش‌آموزان در این کشورها می‌توانند با خرید واجد شرایط خود، یک جفت ایرپاد رایگان دریافت کنند.

تبلیغاتی بازگشت به مدرسه 2023 در تعدادی از کشورهای نیمکره جنوبی راه اندازی شده است و اپل یک جفت AirPods به اضافه تخفیف معمول AppleCare+ را ارائه می دهد.

زمینه