رانندگی با اپل واچ و کارپلی؟ iOS 12 تجربه را بهبود می بخشد

CarPlay WatchSource link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

یک لحن پایین و به دنبال آن یک صدای بلند (تیک تیک، تیک تیک) یعنی در تقاطعی که به آن نزدیک می شوید به سمت راست بپیچید. یک لحن بالا و به دنبال آن صدای پایین (تیک تاک، تیک تاک) یعنی به چپ بپیچید.

پیمایش با نقشه‌ها و اپل واچ می‌تواند با ضربه‌های متمایز برای چرخش‌های آتی عالی باشد، اما اگر راه‌حل بهتری با CarPlay داشته باشید، عملکرد آن می‌تواند دردسرساز شود. از iOS 12 و watchOS 5، اپل اکنون به شما این امکان را می دهد که انتخاب کنید چه زمانی می خواهید هشدارهای مرور را در Apple Watch دریافت کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


با این حال، CarPlay نقشه‌های اپل (و اکنون نقشه‌های گوگل و ویز) را روی صفحه‌نمایش داخلی ماشین شما قرار می‌دهد و نمایشگر جفت‌شده با نشانه‌های صوتی می‌تواند هشدارهایی را از بار حسی بیش از حد ساعت شما ایجاد کند – یا حداقل افزونگی.

هشدارهای پیمایش زمانی برای من بهترین کار را دارند که فقط پیاده روی می کنم و از Maps برای دریافت مسیرها یا رانندگی با ماشین بدون CarPlay استفاده می کنم. صدا و ضربه زدن شما را بدون نگاه کردن به آیفون یا بیدار کردن صفحه ساعت، برای نوبت بعدی آماده می کند. اپل واچ حتی دارد زنگ های متمایز تشخیص چرخش چپ و راست:

ویژگی جدید iOS 12 و watchOS 5، امکان غیرفعال کردن هشدارهای ناوبری هنگام رانندگی با CarPlay و Apple Watch است. این ویژگی در برنامه Watch در آیفون در تب My Watch و بخش Maps ارائه می‌شود.

برای اخبار بیشتر اپل در 9to5Mac در YouTube مشترک شوید:


Maps حتی گزینه‌ای برای خاموش کردن هشدارها در CarPlay دارد و فقط از ناوبری برای نشان دادن شرایط ترافیکی و زمان تخمینی رسیدن شما استفاده می‌کند، اما اپل واچ همچنان هشدارهای ناوبری را حتی در این حالت ارسال می‌کند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اکنون می توان هشدارهای روشن یا خاموش را به صورت جداگانه برای رانندگی، رانندگی با CarPlay و پیاده روی روشن یا خاموش کرد. اگر شما هم مانند من هستید و هنگام رانندگی با CarPlay هشدارهای ناوبری را در Apple Watch اضافه می‌یابید، غیرفعال کردن این گزینه مرکزی باید تجربه رانندگی آرام‌تری ایجاد کند.