سرویس بازی Apple Arcade اکنون در دسترس برخی در آستانه راه اندازی روز پنجشنبه است

زوبچویچ می گوید: «بازی ما درباره همه آن بچه هایی است که با استقامت و تخیل خود می توانند این دنیاهای جادویی را برای خود و دوستانشان حتی در بدترین شرایط ایجاد کنند. به همین دلیل است که دنیای آنها مسحور شده است و به همین دلیل است که فکر می کنم ما همیشه می توانیم بهتر از آنچه قبلاً اتفاق افتاده است عمل کنیم.

هنگامی که روی «آن را رایگان امتحان کنید» را فشار دهید، فرآیند ثبت نام Apple Arcade را طی خواهید کرد که شامل یک ماه آزمایشی رایگان است. اپل همچنین اشاره می کند که اشتراک از طریق Family Sharing برای دیگران قابل دسترسی است.

بکاه می گوید: “من می خواهم مردم زندگی کامل داشته باشند و می خواهم مردم بازی بسازند.” بنابراین هر کاری که باید انجام دهیم تا این کار به نتیجه برسد، انجام خواهیم داد. اگر تیم من می خواهد بچه دار شود – چقدر طول می کشد [they] نیاز؟ من می خواهم با این دوستان کار کنم و کاری زیبا با آنها انجام دهم.

گیج که مدل کسب و کار Apple Arcade را منبع آزادی برای توسعه دهندگان می داند، می گوید: «من می خواهم بازی ها به جایی برسند که مردم درباره آن ها بحث می کنند، مثل کتاب یا فیلم. من مجبور نبودم زمانی را صرف این فکر کنم که چگونه تبلیغات را در آنجا قرار دهم؟ من فقط با هنرمندان شگفت انگیز کار کردم و آثار هنری شگفت انگیزی خلق کردم – Apple Arcade به من این امکان را می دهد.

در «دنیای افسون‌شده»، بازیکنان نقش پری را بر عهده می‌گیرند که با استفاده از پازل‌ها و چالش‌ها، دنیای در حال فروپاشی خود را کنار هم می‌گذارد. برای سازندگان و دوستان Ivan Ramadan و Amar Zubcevic، هر دو 33 ساله، این بازی بسیار بیشتر از این است: این استعاره ای از کودکی است که در زمان جنگ بزرگ می شود. رمضان و زوبچویچ هر دو در سارایوو در جریان درگیری‌های بالکان در دهه 1990 بزرگ شدند و هر دو والدینی داشتند که در محافظت از آنها در برابر خشونت و خطر اطراف خود خلاق بودند.

در Borderleap “Patterned”، بازیکنان قطعات پیچیده پازل را رنگ می کنند و آنها را برای تکمیل یک بوم رضایت بخش ترتیب می دهند. نیت دیکن، 43 ساله، سازنده انفرادی این لباس در بلکسبورگ، ویرجینیا، بازی را به عنوان روشی برای یافتن آرامش ایجاد کرد. طرح های متنوع از 15 طراح در سراسر جهان است که 14 نفر از آنها زن هستند. Nate “Patterned” را منحصراً برای Apple Arcade ایجاد کرد.

“من تماشا کردم [iPhone] و گفت که این یک پلت فرم هنری است. او اولین بازی خود را با نام “SynthPond” در پاییز 2008 طراحی و منتشر کرد – یکی از اولین بازی های فروشگاه App. از آن زمان، Gage بیش از دوازده بازی iOS طراحی کرده است.

“Overland” یک بازی ماجراجویی پسا آخرالزمانی از فینجی است که به ترتیب توسط آدام و بکا سالتسمن، 37 و 38، یکی از بنیانگذاران آن است. این زوج که در گرند راپیدز، میشیگان به همراه دو پسر خردسال خود زندگی می کنند، پس از ترکیبی از بازی های تخته ای کلاسیک، کتاب ها و فیلم های مورد علاقه خود، از “Overland” الگوبرداری کردند. بازیکنان از طریق ایالات متحده که به سرعت رو به وخامت است، به سمت غرب حرکت می کنند، بازماندگان را نجات می دهند، وسایل را جمع آوری می کنند و گهگاه یک سگ ولگرد را به اطراف دعوت می کنند.

چه چیزی باعث خلاقیت فینجی می شود؟ آدام و بکا تعهد شرکت را به کیفیت زندگی نسبت می دهند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

رقیب سست اسپایک


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

پس از تکمیل مراحل ثبت نام، می توانید شروع به مرور بازی های Apple Arcade کنید. بازی‌ها به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند، در حالی که اپل محتوای سرمقاله‌ای را برای برخی از عناوین نیز آماده کرده است – دقیقاً مانند آنچه در اپ استور انجام می‌دهد.

بررسی های اولیه برای Apple Arcade مثبت بوده است و کاربران مجموعه بازی ها و همچنین ارزش 5 دلاری در ماه را تحسین می کنند. Apple Arcade در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل دسترسی خواهد بود – و از استفاده پشتیبانی خواهد کرد یک ایکس باکس یا کنترلر پلی استیشن.

-اندی (@AndyNicolaides) 16 سپتامبر 2019

Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی

در اینجا یک نمای کلی زیبا از تمام بازی های این است 9to5Mac خواننده اندی: