فروشگاه اپل شارلوت پس از سه تیراندازی بسته شد

یک فروشگاه اپل در شارلوت، کارولینای شمالی، دیروز بلافاصله بسته شد. این سه تیراندازی اخیر در مرکز خرید نورث لیک را دنبال می کند که جدیدترین آنها روز قبل بود.

مرکز خرید اپل نورث لیک
به طور موقت مزرعه

همه اعضای تیم ما به حمایت از مشتریان شارلوت خود در Apple SouthPark و فروشگاه آنلاین اپل ادامه خواهند داد. لطفاً برای خرید یا ارتباط با یک متخصص از فروشگاه Apple SouthPark یا apple.com/shop ما دیدن کنید.

در تیراندازی دسامبر، دو نفر در حوالی ساعت 3 بعد از ظهر پس از شدت گرفتن درگیری در داخل مرکز خرید مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. در 5 فوریه، در شرایط مشابه، یک تیراندازی در داخل مرکز خرید شلیک شد که منجر به زخمی شدن دو نفر شد که جراحات گلوله ای نداشتند.

این احتمال وجود دارد که برخی یا همه این کارکنان هنگام باز شدن فروشگاه جدید به آن منتقل شوند.

عکس: اپل

حتی به‌نظر می‌رسد به‌روزرسانی صفحه وب فروشگاه با اطلاعات متناقض (ما لهجه):

اپل گفت: خوشبختانه هیچ کارمندی اخراج نمی شود بلومبرگ که همه کارکنان فروشگاه به سمت‌های دیگری منتقل می‌شوند، چه در فروشگاه Apple Charlotte باقی مانده، SouthPark یا آنلاین.

به گفته افراد مطلع، این شرکت روز چهارشنبه به کارکنان فروشگاه اطلاع داد که فروشگاه بلافاصله تعطیل خواهد شد. فروشگاه صبح چهارشنبه باز بود و نسخه‌ای از وب‌سایت آن از روز قبل هیچ برنامه‌ای برای تغییر ساعت کار یا بسته شدن نشان نمی‌داد.

بلومبرگ منابع گفتند که تیراندازی به تصمیم بسته شدن فروشگاه کمک کرده است، اگرچه برنامه‌هایی برای یک فروشگاه جدید در شارلوت در حال انجام است.

نه کارکنان و نه مشتریان از تعطیلی تا روزی که این اتفاق افتاد مطلع نشدند…

روز سه شنبه، تیراندازی در خارج از مرکز خرید در نزدیکی میسیز رخ داد. هیچ آسیبی گزارش نشده است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش اپل استور 9to5mac فارسی

این شرکت در بیانیه‌ای گفت: «در آماده‌سازی برای فروشگاه جدیدی که قصد داریم اوایل سال آینده در منطقه شارلوت افتتاح کنیم، Apple Northlake را در 2 مارس می‌بندیم. “همه اعضای تیم ما به حمایت از مشتریان شارلوت خود در Apple SouthPark و فروشگاه آنلاین اپل ادامه خواهند داد.”

این به دنبال سه تیراندازی در این مرکز خرید در چهار ماه گذشته است: یکی در دسامبر سال گذشته، دیگری در ماه گذشته و سومی در روز سه شنبه. اخبار فاکس گزارش از تیراندازی ها

فروشگاه برای آخرین بار ساعت 16 دیروز بسته شد و بلومبرگ گزارش می دهد که کارکنان تا همان روز مطلع نشده بودند.

[There has been] به گفته پلیس شارلوت-مکلنبورگ، یک رشته تیراندازی در این مرکز خرید از 15 دسامبر – از جمله دو مورد در ماه گذشته- در ماه گذشته.

از بازدید شما متشکرم. در انتظار فروشگاه جدیدی که قصد داریم در اوایل سال آینده در منطقه شارلوت افتتاح کنیم، خواهیم بود دائما چهارشنبه 1 مارس ساعت 4 بعد از ظهر تعطیل است.

با خواندن بین خطوط، به نظر می رسد که اپل در حال برنامه ریزی برای افتتاح فروشگاه جدید و بستن مرکز خرید Northlake در همان زمان بود، اما نگرانی کارکنان و مدیریت در مورد تیراندازی باعث شد که این شرکت تعطیل شود.

پس از اینکه به کارمندان در مورد این طرح گفته شد، اپل وب سایت خود را به روز کرد تا نشان دهد مکان – در مرکز خرید Northlake در شهرستان مکلنبورگ – برای همیشه بسته خواهد شد.