مشکلات بلوتوث M1 Mac بالاخره برطرف شد – اپل

تعداد فزاینده‌ای از گزارش‌ها با عدم اطمینان در مورد اینکه آیا این مشکلات ناشی از مشکلات سخت‌افزاری است یا یک نقص نرم‌افزاری، دنبال شد.

این مسائل برای کاربران گیج کننده بوده است، به خصوص که جدیدترین مک بوک ها با تراشه M1 تنها با دو پورت عرضه می شوند. و کسانی که قصد دارند نمایشگرهای خارجی و سایر لوازم جانبی را به جای صفحه کلید و ماوس به این پورت ها متصل کنند، نمی توانند.

(اپل به من می گوید که یک وصله MacOS در راه است و هر زمان که بخواهید می آید. اما لعنت به آن.)

Source link

بخش اپل سیلیکون 9to5mac فارسی برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

کاربران چند روز پس از ورود اولین ماشین‌ها شروع به گزارش مشکلات کردند…

پاتریک توماسو یوتیوبر یکی از آن دسته از کاربرانی است که در استفاده از لوازم جانبی بلوتوث با مک مینی جدید مشکل دارند. همانطور که او در یک ویدیو در کانالشاستفاده از ماوس بلوتوث در Mac mini M1 تقریبا غیرممکن است زیرا اتصال همیشه قطع می شود.

من مشکلات بلوتوث M1 Mac خود را با وصل کردن صفحه کلیدم و خرید یک ماوس لاجیتک با دانگل بلوتوث خودش حل کردم.

این مشکل یک استثنای ناگوار برای تحسین گسترده دستگاه‌ها در بررسی‌ها، معیارها و بازخورد کاربران در مک‌های اولیه M1 بود، که در غیر این صورت عملکرد و عمر باتری فوق‌العاده چشمگیری را ارائه می‌کرد.

همچنین کاربران دیگری با شکایات مشابه در مورد وجود دارد Reddit. بر اساس یکی از گزارش های به اشتراک گذاشته شده در آنجا، M1 Mac mini به هیچ وجه ماوس و صفحه کلید بلوتوث را نمی شناسد، که باعث غیرقابل استفاده شدن دستگاه می شود.

تصویر: پاتریک توماسو

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


آخرین پاسخ اپل به این موضوع تأیید می‌کند که مشکلات اتصال بلوتوثی که کاربران در مک‌های M1 خود با آن مواجه می‌شوند، مربوط به سخت‌افزار نیستند و می‌توانند از طریق به‌روزرسانی نرم‌افزار حل شوند.

خوشبختانه، به نظر می رسد که مشکل را می توان با یک به روز رسانی نرم افزار برطرف کرد. 8 بیت یک توییت توسط اقیانوس اطلس نویسنده همکار ایان بوگوستبه نقل از نظری از اپل

به گفته توماسو، او قبلاً استفاده از مک مینی را با Logitech MX Master 3 و Magic Mouse 2 امتحان کرده است، اما در حین استفاده “همه به طور متناوب قطع می شوند”. او همچنین هنگام جفت کردن AirPods Pro و سایر لوازم جانبی بی سیم با مک خود، مشکلات اتصال بلوتوث را تجربه کرد.