نکات برنامه را برای استفاده کامل از پتانسیل آن یادداشت می کند

چرا از برنامه Notes استفاده می کنید؟ به طور کلی، آیا ویژگی هایی وجود دارد که از قلم افتاده باشم؟ در زیر به من اطلاع دهید.

نیازی به استفاده از یک اسکنر قدیمی بدقواره نیست. فقط روی نماد دوربین ضربه بزنید و روی “اسکن اسناد” ضربه بزنید. سند خود را در قاب قرار دهید (یک صفحه در یک زمان) و Notes از بقیه مراقبت خواهد کرد.

یادداشت ها را با دیگران به اشتراک بگذارید تا به آنها دسترسی ویرایش بدهید. نمای فعالیت با به‌روزرسانی iOS 15 ارائه می‌شود، که خلاصه‌ای از تغییرات ایجاد شده از آخرین باری که یادداشت را باز کرده‌اید ارائه می‌دهد. همچنین شامل لیستی از فعالیت های روزانه برای هر کارمند است.

اگرچه برای آیفون در نظر گرفته شده است، بسیاری از این نکات را می توان در برنامه Notes برای iPad و Mac استفاده کرد.

نکته حرفه ای: در مک، iPhone یا iPad شما برای گرفتن عکس یا اسکن اسناد برای شما همگام‌سازی می‌شود. آنها به طور خودکار در یادداشت مک شما ظاهر می شوند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


در نماد دوربین، می‌توانید عکس یا ویدیو بگیرید تا به‌طور خودکار در یادداشت آپلود شود. در حالی که نمی‌توانید ویرایش‌های جدی انجام دهید، می‌توانید محتوای خود را بکشید یا آن را در یادداشت بگذارید. همچنین، هر عکس یا ویدیویی که در برنامه Notes گرفته شده است را می توان در Photos ذخیره کرد. همچنین می‌توانید عکس‌ها یا ویدیوهای ذخیره شده موجود در برنامه Photos را آپلود کنید.

ماری کوندوی درونی خود را کانال کنید. تو می توانی:

  • سنجاق یادداشت های مهم در بالای فید شما، بنابراین یافتن آنها آسان باشد.
  • پوشه ها را ایجاد کنید ذخیره یادداشت ها به عنوان؛
  • برچسب ها را ایجاد کنید با تایپ یک # در یادداشت برای سازماندهی آنها در پوشه های هوشمند. به عنوان مثال، اگر #applewatch را تایپ کنم، تمام یادداشت‌های من با آن تگ هنگام جستجو برای #applewatch ظاهر می‌شوند.
  • جستجو بر اساس کلمات کلیدی در بالای برنامه با تایپ کردن یا صحبت کردن برای پیدا کردن یک یادداشت یا کلمه کلیدی خاص؛
  • یک رویداد یا یادآوری تقویم اضافه کنید با وارد کردن تاریخ روی “انجام شد” ضربه بزنید و تاریخ برجسته شده ظاهر می شود. برای ایجاد یک رویداد، روی تاریخ هایلایت شده ضربه بزنید

(اشاره: در iPad حتی بهتر است)

برنامه Notes به همان اندازه ایمن است که می خواهید

وقتی روی نماد مداد در پایین ضربه می زنید، شش ابزار دارید: مداد، هایلایت، نشانگر، پاک کن، ابزار کمند و خط کش. این ابزارها به کاربران امکان ایجاد و ایجاد یادداشت های خیره کننده در برنامه رایگان را می دهند. بیشتر عملکرد ابزارها به خودی خود توضیح داده می شود. با این حال، چیزی که ممکن است در مورد ابزار lasso ندانید این است که می توانید بخشی را برای کلیک کردن بردارید و آن را به مکان دیگری بکشید.

آیپد هم دارید؟ این ویژگی های عالی را از دست ندهید

  • Apple Pencil به این تجربه اضافه می کند: اگر iPad با قلم اپل نسل دوم دارید، روی انتهای صاف نزدیک نوک مداد دو ضربه سریع بزنید تا بین مداد و پاک کن جابجا شوید.
  • برای همه چیز یک میانبر وجود دارد: میانبر مورد علاقه من به شما امکان می دهد روی صفحه قفل دوبار ضربه بزنید تا مستقیماً به یک یادداشت جدید بروید. می‌توانید با رفتن به تنظیمات، یادداشت‌ها و ضربه زدن روی «دسترسی به یادداشت‌ها از صفحه قفل» آن را تنظیم کنید.
  • یادداشت های دست نویس را به متن تبدیل کنید: قلم با حرف A همان چیزی است که برای تبدیل نوشته خود استفاده می کنید. فقط بنویسید و به متن تبدیل می شود

به دلخواه قالب بندی کنید

یکی از ویژگی های مورد علاقه من در برنامه، امکان قفل کردن یادداشت با رمز عبور یا Face ID است. این باید قبل از استفاده در تنظیمات پیکربندی شود. روی Settings، Notes و سپس Password ضربه بزنید تا رمز عبور ایجاد کنید یا «Use Face ID» را روشن کنید. لطفاً توجه داشته باشید که اگر دستگاه شما از Touch ID استفاده می کند، باید قفل آن را به جای Face ID از این طریق باز کنید.

ویدیوی کانال یوتیوب پشتیبانی اپل

آیا نکته دیگری برای برنامه Notes دارید؟

حوصله تایپ کردن ندارید؟ از سیری بخواهید که یادداشت را برای شما بنویسد یا از دیکته استفاده کند. حتی می توانید متن را از منبع دیگری اسکن کنید.

انگشت خود را به سمت راست در یادداشت بکشید تا نکات برجسته تغییرات را به طور عمیق نشان دهید. همچنین زمان‌ها و تاریخ‌های ویرایش را نمایش می‌دهد و نام‌های رنگ‌بندی شده سایر همکاران را نیز شامل می‌شود. حتی می توانید دیگران را با یک “@” ذکر کنید تا آنها را تگ کنید.

اگر می‌خواهید یادداشتی را بدون اجازه دادن به دیگران برای ویرایش به اشتراک بگذارید، فقط یک کپی ارسال کنید.

اسناد را به راحتی اسکن کنید

یادداشت های سریع راهی سریع برای ضبط یادداشت هستند. این را می توان با استفاده از مک انجام داد گوشه های داغ یا با کشیدن انگشت از گوشه سمت راست پایین در iPad. همچنین می‌توانید یادداشت‌های سریع Mac و iPad را در iPhone ویرایش کنید.

برنامه Notes ابزاری است که اغلب در آیفون استفاده نمی شود. این یک محصول رایگان است که توسط اپل ساخته شده است و در iPhone، iPad و Mac موجود است. به لطف iCloud، می توانید به راحتی روی یادداشت ها در تمام دستگاه های اپل خود کار کنید.

برای دسترسی سریع به برنامه، می توانید Notes را نیز به مرکز کنترل آیفون خود اضافه کنید. به تنظیمات، مرکز کنترل بروید و روی علامت + در کنار «یادداشت‌ها» ضربه بزنید.

ویدیوی کانال یوتیوب پشتیبانی اپل

بکشید یا بنویسید

یادداشت ها می توانند راهی عالی برای کشیدن یا یادداشت چیزی باشند. اگرچه آیفون از Apple Pencil پشتیبانی نمی‌کند، اما می‌توانید از انگشت خود یا قلم شخص ثالث موجود استفاده کنید اینجا.

وقتی یادداشت را تمام کردید، برنامه به شما امکان می‌دهد آن را به راحتی چاپ کنید یا در برنامه Files ذخیره کنید. اگر بخواهید، حتی می توانید آن را در Pinterest ذخیره کنید.

با برنامه Notes در زمان صرفه جویی کنید

برای قفل کردن یک یادداشت، به سه نقطه در گوشه سمت راست بالای یادداشت بروید و روی «قفل» کلیک کنید.

با دیگران همکاری کنید

نکته حرفه ای: اگر چندین حساب ایمیل در برنامه Mail دارید، می توانید یادداشت هایی را در یک حساب خاص ایجاد و ذخیره کنید.

کاربران برنامه Notes می توانند قالب متن را متناسب با سبک های مختلف تغییر دهند. می توانید عنوان، هدر، ایتالیک، گلوله و غیره اضافه کنید. اگرچه بیشتر یادداشت‌ها کوتاه هستند، اما این یک گزینه عالی برای کاربرانی است که خواهان آزادی بیشتر در برنامه هستند. حتی گزینه ای برای ایجاد تابلوها و لیست کارها وجود دارد.

notes-app-format

سازماندهی ساده است

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

[ad_2]

Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی