چگونه سیری را با روابط خانوادگی هوشمندتر کنیم؟

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

خوشبختانه، برای تجربه بهتر دستیار صوتی در آیفون، آی‌پد، اپل واچ و موارد دیگر، می‌توانید هر تعداد رابطه را به سیری بگویید. عملکرد بسیار فراتر از روابط سنتی است، بنابراین می‌توانید با یک مخاطب بر اساس نام مستعار یا هر ارتباط عجیب و غریب دیگری که می‌خواهید ایجاد کنید، یک اتصال سیری ایجاد کنید.

چگونه سیری را با روابط خانوادگی هوشمندتر کنیم؟

  1. به سیری در مورد رابطه خود بگویید، برای مثال “___________ پدر من است”
  2. ارتباط با مخاطب را به سیری تأیید کنید
  3. اکنون می توانید از کلماتی مانند “پدر” و “پدر” برای دستورات Siri مانند ارسال پیامک، برقراری تماس و غیره استفاده کنید.
  4. خلاق باشید، می‌توانید هر کلمه‌ای را به‌عنوان رابطه به مخاطبی مانند: «تامی لاک‌پشت من است»، «تینا گل وحشی من است»، «میچ برروکوپ من است» اختصاص دهید.Source link

بخش سیری 9to5mac فارسی

اگر می‌خواهید رابطه‌ای را قطع کنید، فقط همان دستوری را که برای ایجاد آن استفاده کردید، بگویید، اما «is my ________» را با «is» جایگزین کنید. انجام ندهید ___________ من.” درخواست خود را برای لغو رابطه به سیری تأیید کنید.

با روابط خانوادگی سیری را هوشمندتر کنیم

آیا می دانستید که می توانید به سیری در مورد روابط خود با مخاطبین ذخیره شده در آیفون و سایر دستگاه های اپل بگویید؟ برای یادگیری نحوه هوشمندتر کردن سیری با اختصاص روابط خانوادگی (و بسیاری موارد دیگر)، از جمله روابط ساختگی، ادامه مطلب را بخوانید.

گاهی اوقات استفاده از سیری برای دستورات مربوط به مخاطبین می تواند دردسرساز باشد. Siri ممکن است نام خانوادگی را ضبط نکند یا ممکن است چندین مخاطب با یک نام داشته باشید که این روند را کند می کند.

در اینجا روند به نظر می رسد:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

کیت مسافرتی هوشمند دندانپزشکی OnlyBrush


برای کمک بیشتر به استفاده بیشتر از دستگاه های اپل، راهنمای مفید ما و مقالات زیر را بررسی کنید: