11 ویدیو که (تقریبا) تمام اخبار را پوشش می دهد

اپل واچ سری 8

در انتهای دیگر مقیاس، می توانید پیش نمایشی 54 ثانیه ای از محصولات جدید اعلام شده در این رویداد را تماشا کنید. اگر بتوانید بدون دیدن رویداد متوجه این موضوع شوید، مدرک پیشرفته ای در جذب اطلاعات دریافت می کنید.Source link

بخش appl 9to5mac فارسی

یک معرفی سریع برای مدل‌های غیر حرفه‌ای، این ویدیوی ۱ متری ۴۱ ثانیه به جزئیات زیاد نمی‌پردازد، اما عملکرد مناسبی برای نمایش ویژگی‌های اصلی جدید دارد.

اگر این مدل‌های حرفه‌ای هستند که به آن‌ها علاقه‌مند هستید، اپل طرحی مشابه با طعم‌دهنده غیرحرفه‌ای را با کمی جزئیات بیشتر در 4 متر و 19 ثانیه ارائه می‌کند.

اپل واچ اولترا

تور تمام مدل های آیفون 14 با راهنما

نسل دوم ضعیف اپل واچ SE ویدیو دریافت نمی کند.

اگر دیروز نتوانستید به صورت زنده تماشا کنید و دوست دارید رویداد کامل را تماشا کنید، می توانید این کار را از اینجا انجام دهید. ویدئو یک ثانیه کوتاه 1 ساعت و 35 دقیقه طول می کشد.

برخلاف سخنرانی سال گذشته، اپل زمان بی‌پایانی را برای توضیح هر نانومتر تراشه‌های جدید صرف نمی‌کند، بلکه بیشتر روی مزایای کاربر تمرکز می‌کند.

همانطور که انتظار دارید، اپل کمی بیشتر طول می کشد تا اپل واچ اولترا را توصیف کند و تمام ویژگی های مورد نظر ماجراجویان و غواصان را به نمایش بگذارد. به طور دقیق 3 متر و 13 ثانیه.

یکی از چشمگیرترین چیزها در مورد مدل های جدید پرو این است که چگونه اپل یک ضرورت را به یک فضیلت تبدیل کرده است. بریدگی جدید به شکل قرص، جزیره دینامیک نامیده شده است و اپل یک رابط کاربری کاملاً جدید در اطراف آن طراحی کرده است. این ویدیوی 54 ثانیه ای نگاهی گذرا به برخی از روش های استفاده از آن می دهد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

آیفون 14 و آیفون 14 پلاس

SOS اضطراری ماهواره ای

اپل ویدئویی را نشان داد که حاوی برخی از نامه‌هایی بود که صاحبان اپل واچ به این شرکت نوشتند که نشان می‌داد چگونه زندگی آن‌ها را نجات داده یا تغییر بزرگی ایجاد کرده است. این ویدیوی سه دقیقه‌ای را می‌توانید اینجا ببینید.

اگر جزییات بیشتری می‌خواهید، یک مرور نه دقیقه‌ای از تلفن‌های جدید وجود دارد که شامل یک نمای کلی، دوربین جلوی جدید، قابلیت‌های نور کم، حالت اکشن، حالت سینمایی در 4K، سفارشی‌سازی قفل صفحه، تشخیص برخورد، اورژانس و بازیابی SOS ماهواره ای.

اپل واچ “اپل عزیز”

جزیره پویا (فقط مدل‌های آیفون 14 پرو)

اپل دیروز چهار مدل جدید آیفون 14، اپل واچ سری 8، اپل واچ اولترا، اپل واچ جدید SE و نسل دوم ایرپاد پرو را معرفی کرد – و اکنون 11 ویدیوی جدید اپل برای نمایش آنها دارد.

نظر شما در مورد ویدیوها چیست؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


از عناوین سریع گرفته تا ارائه کامل سخنرانی اصلی، می توانید همه آنها را در زیر تماشا کنید…

رویداد کامل دور خارج

ارائه خیره کننده 54 ثانیه ای

پیش نمایش کوتاه مشابهی از این ویژگی جدید در یک ویدیوی 1m 14s وجود دارد.

همانند ویدیوهای آیفون، این پیش‌نمایش 1 متری 36 ثانیه تنها سرفصل‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد و بیشتر بر ویژگی‌های جدید سلامتی و تناسب اندام تمرکز دارد.

برای مدل های پرو، اپل دوربین 48 مگاپیکسلی، صفحه نمایش همیشه روشن، جزیره دینامیک و تراشه A16 Bionic را نیز پوشش می دهد.

در نهایت، یک نگاه سریع یک دقیقه‌ای به نسل دوم AirPods Pro، با برجسته‌سازی شفافیت نویز تطبیقی، حذف بهتر نویز، صدای فضایی سفارشی، کنترل‌های صدای لغزنده و موارد دیگر وجود دارد. انتظار نداشته باشید جزئیات را بدانید!

آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس

ایرپاد پرو نسل دوم