Abode مقرون به صرفه ترین سیستم امنیتی خانه خود را راه اندازی کرد. HomeKit برای مدل های پرچمدار ثبت شده است

Adobe اولین سیستم امنیتی DIY بود که سازگاری HomeKit را در اواخر سال 2019 ارائه کرد و من خودم از سال 2020 به عنوان مشتری پرداخت کننده از آن استفاده می کردم. من از Adobe بسیار راضی هستم و اتصال HomeKit قابل اعتماد است. برای نگاهی عمیق تر به سیستم امنیتی All-In-One آیوتا، بررسی کامل من را بررسی کنید.

بررسی سیستم امنیتی Abode Iota HomeKit
Abode Iota All-in-one با HomeKit

امروز روز موعوده. امروز ما استانداردهایی را برای آنچه که باید از یک پیشنهاد امنیتی مدرن و هوشمند انتظار داشته باشید – با کیت امنیتی Abode هوشمند، بی‌سیم و مقرون به صرفه افزایش می‌دهیم.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی قیمت دومی 199 دلار است، کیت امنیتی هوشمند معمولاً 279 دلار قیمت دارد و پرچمدار آیوتا All-In-One که شامل یک دوربین در مرکز امنیتی است، 329.99 دلار قیمت دارد. با این حال، Abode برای بسیاری از کیت های خود تخفیف هایی ارائه می دهد.

این کیت با قیمت 159.99 دلار (در زمان عرضه به قیمت 139.99 دلار به فروش می رسد)، با یک راه اندازی سه قسمتی برای شروع ارائه می شود:

  • مرکز امنیت اقامتگاه
  • 1 عدد سنسور مینی در/پنجره
  • 1 عدد حلقه کلید
  • گسترش و سفارشی سازی متناسب با خانه شما
  • با برنامه های Adobe iOS/Android که دارای اتوماسیون هستند کار می کند
  • پشتیبانی از دستیار گوگل و آمازون الکسا، بلندگوهای Sonos و Bose و IFTTT
  • پشتیبانی HomeKit و Z-Wave/Zigbee نیست شامل (اطلاعات بیشتر در این مورد در زیر)

گرفتن 9to5Mac

خبر خوب این است که Abode HomeKit را در سه کیت امنیتی دیگری که به فروش می رساند، یعنی کیت همه کاره آیوتا، کیت امنیتی هوشمند و هاب هوشمند مستقل ارائه می دهد.

Abode امروز کیت امنیتی ساده و انعطاف پذیر جدید را در یک بیانیه مطبوعاتی و پست وبلاگ معرفی کرد:

سازنده مشهور کیت های امنیتی خانه Abode امروز یک پیشنهاد جدید به نام “کیت امنیتی Adobe” را عرضه کرد. این مقرون به صرفه ترین گزینه این شرکت برای محافظت از خانه شما است. با این حال، یکی از معاوضه‌ها برای رسیدن به سطح قیمت پایه، کنار گذاشتن پشتیبانی از HomeKit بود – که با کیت همه کاره آیوتا میان‌رده و پرچم‌دار، کیت امنیتی هوشمند و Smart Hub مستقل عرضه می‌شود.

در حالی که ناامید کننده است که کاربران HomeKit نمی توانند از این کیت امنیتی جدید مقرون به صرفه استفاده کنند، اما قابل درک است که Abode مجبور شد برای رسیدن به این قیمت 159 دلاری فداکاری کند.