Amazing Bomberman به زودی به Apple Arcade می آید

Amazing Bomberman گیم پلی کلاسیک را با موسیقی اصلی ساخته شده توسط هنرمندان مختلف ژاپنی و همچنین روش های جدید بازی ترکیب می کند. به عنوان مثال، بازیکنان این گزینه را خواهند داشت که به صورت آنلاین با افراد در سراسر جهان یا با دوستان خود بازی کنند و همچنین یک حالت تمرین برای بازیکنان انفرادی را خواهند داشت.

در تیزر کوتاهی که توسعه دهندگان به اشتراک گذاشته اند، Amazing Bomberman را می توان دید که عناصر بصری بازی های اصلی را با شخصیت های مدرن و قابل شخصی سازی ترکیب می کند. طبق گفته کونامی، کلکسیونی برای شخصی سازی در طول گیم پلی وجود خواهد داشت. البته این آیتم ها به صورت رایگان در دسترس خواهند بود زیرا بازی های آرکید اپل هیچ خرید درون برنامه ای ندارند.

AMAZING BOMBERMAN ضرب وشتم موسیقی را به سری افسانه‌ای به ارمغان می‌آورد، زیرا بازیکنان از انواع مختلفی از بمب‌ها برای شکستن موانع و جمع‌آوری آیتم‌های خاص استفاده می‌کنند، زیرا صحنه برای مطابقت با آهنگ‌های مختلف تغییر می‌کند. این بازی با هفت صحنه مختلف قابل پخش عرضه می شود و دارای موسیقی اصلی ساخته شده توسط هنرمندان ژاپنی و خارج از کشور است.

در دسترس بودن “بمب افکن شگفت انگیز”

حتماً پیشنهادات ویژه کنترلرهای بازی سازگار با دستگاه‌های اپل را بررسی کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


Amazing Bomberman درست مانند سایر بازی‌های Apple Arcade، روی iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل اجرا خواهد بود. در ایالات متحده، اشتراک Apple Arcade 4.99 دلار در ماه با یک ماه آزمایش رایگان هزینه دارد. Apple Arcade نیز در طرح Apple One گنجانده شده است که از 14.95 دلار در ماه در ایالات متحده شروع می شود.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی اکنون می توانید زمانی که Amazing Bomberman در اپ استور در دسترس است، یادآوری را در فروشگاه برنامه تنظیم کنید. این پرتاب برای جمعه 5 آگوست برنامه ریزی شده است.

همچنین بخوانید:

Bomberman یک فرنچایز کلاسیک و محبوب است که در سال 1983 تاسیس شد. از آن زمان تاکنون، این بازی چندین دنباله و اسپین آف برای پلتفرم های مختلف مانند Nintendo، PC، PlayStation و کنسول های Xbox منتشر شده است. اکنون این فرنچایز به زودی برای اولین بار در دستگاه های اپل ارائه می شود و به طور انحصاری برای مشترکین Apple Arcade در دسترس است.

این اعلامیه توسط کونامی منتشر شد که در حال حاضر صاحب امتیاز Bomberman است. برای کسانی که با بازی های Bomberman آشنا نیستند، آنها اساساً شامل یک سبک بازی هستند که در آن بازیکن باید با قرار دادن بمب، دشمنان را شکست دهد. چندین پاور آپ وجود دارد که قدرت بمب های شما را افزایش می دهد – که همچنین می تواند شما را بکشد.