Apple Arcade در حال دریافت 20 بازی جدید در یک توسعه بزرگ است


پس از انتشار آهسته عناوین، معمولاً با نرخ یک در هفته در دو سال گذشته، اپل آرکید امروز مجموعه ای از عناوین جدید را عرضه کرد. در مجموع، 20 بازی جدید با TMNT Splintered Fate، WHAT THE CAR?، Cityscapes: Sim builder و Temple Run+ برخی از سرفصل‌ها در دسترس هستند.

این دومین گسترش بزرگ از زمانی است که اپل 30 عنوان را در سال 2021 (در یک روز) برای پلتفرم بازی خود منتشر کرد. اپل جزئیات را در یک بیانیه مطبوعاتی همراه با یک اعلامیه جدید به اشتراک گذاشت:

اپل امروز از راه اندازی 20 عنوان جدید در Apple Arcade، سرویس اشتراک بازی اپل که دسترسی نامحدود به بیش از 200 بازی فوق العاده سرگرم کننده را ارائه می دهد، خبر داد. عناوین جدید عبارتند از WHAT THE CAR?، TMNT Splintered Fate، Disney SpellStruck و Cityscapes: Sim Builder که همه آنها فقط در Apple Arcade در دسترس هستند. افزونه همچنین بازی‌های محبوبی را از App Store به این سرویس اضافه می‌کند، از جمله Temple Run+، Playdead’s LIMBO+، PPKP+ و غیره.

می‌توانید همه بازی‌های جدید را با رفتن به App Store > Arcade > Swipe down > See All Games پیدا کنید – اکثر نسخه‌های جدید ظاهر می‌شوند، اما به نظر می‌رسد برخی در حال گسترش هستند.

در اینجا اعلامیه کوتاه جدید منتشر شده توسط اپل برای همراهی با عرضه جدید بازی ها است:

در اینجا اولین نگاهی به TMNT Splintered Fate، یک بازی انحصاری کاملاً جدید برای Apple Arcade داریم:

در جدیدترین ماجراجویی آنها که به طور انحصاری در Apple Arcade در دسترس است، Splinter ناپدید می شود و برادران مورد حمله قرار می گیرند. اسرار را کشف کنید تا دست شوم پشت هرج و مرج را کشف کنید. به لئوناردو، میکل آنژ، دوناتلو و رافائل در یک ماجراجویی سرکشی که در آن حملات منحصر به فرد آنها با پاداش های تصادفی برای سرگرمی دیوانه کننده ترکیب می شود، بپیوندید. با کمک متحدان آشنا مانند آوریل، متالهد، کیسی جونز و غیره، سرنخ ها و سرنخ ها را در سراسر نیویورک جستجو کنید.

یکی دیگر از نسخه های محبوب، نام تجاری جدید WHAT THE CAR است؟ از سازندگان WHAT THE GOLF؟ و خفاش چیست؟

در این ماجراجویی مسابقه‌ای خنده‌دار، بازیکنان نقش یک ماشین مسابقه‌ای غیر متعارف با ویژگی‌های همیشه در حال تغییر، مانند پاها، بال‌ها و حتی سرما را بر عهده می‌گیرند. این بازی دارای گیم پلی حواس پرت مبتنی بر فیزیک است و هر مسابقه را به یک ماجراجویی سرگرم کننده و پر از پیچش های غیرمنتظره تبدیل می کند.

اپل همچنین اشاره می کند که بیش از 50 بازی جدید در سال 2022 و همچنین بیش از 300 به روز رسانی به کتابخانه اضافه شده است. و در اینجا چند به روز رسانی است که به زودی منتشر می شود:

به‌روزرسانی‌های جدید این ماه برای Jetpack Joyride 2، Angry Birds Reloaded، Spongebob: Patty Pursuit، Taiko no Tatsujin Pop Tap Beat، LEGO Star Wars: Castaways، Asphalt 8: Airborne+، Cut the Rope Remastered، My Little Pony: Mane را ببینید. ادغام، و بسیاری دیگر.

برای مروری بر کل کاتالوگ Apple Arcade، راهنمای جامع ما را بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی