Apple Card به خریداران آیفون 13 که تحت تأثیر مشکلات پیش‌سفارش قرار گرفته‌اند، اعتبار نقدی روزانه اعطا می‌کند

به نظر می رسد سیستم پردازش Apple Card امروز صبح از باگ های مختلفی رنج می برد. کاربران گزارش می دهند که ظاهرا قادر به پرداخت هزینه آیفون 13 خود با اپل کارت نبودند، اما سایر روش های پرداخت به طور معمول کار می کردند. اما البته، این بدان معناست که اگر با اپل کارت پرداخت نکنید، 3 درصد پول روزانه را از دست خواهید داد.

Apple Card برای تمامی خریدهای اپل، از جمله پیش‌سفارش‌های آیفون، روزانه 3% وجه نقد ارائه می‌کند. این باعث می‌شود که Apple Card یکی از پردرآمدترین کارت‌های اعتباری برای خرید اپل باشد، مخصوصاً به این دلیل که شما 3٪ از کل قیمت خرید آیفون (یا هر محصول اپل) را حتی اگر پول آن را تامین کنید، بازپس می‌گیرید.

همانطور که در صبح پیش فروش آیفون 13 گزارش دادیم:

بابت مشکلی که پیش آمده عذرخواهی می کنیم و می خواهیم آن را جبران کنیم. ما برای پرداخت اولیه iPhone 13 به شما اعتباری برای نقد روزانه می‌دهیم. این مورد را به‌عنوان تنظیم موجودی در برنامه Wallet مشاهده خواهید کرد. این همچنین در صورت‌حساب ماهانه اکتبر شما ظاهر می‌شود.

اپل همچنین می‌گوید اعضای برنامه ارتقای آیفون می‌توانند با مراجعه به آی‌فون، روزانه از پرداخت‌های آیفون در آینده کسب درآمد کنند وب سایت وام شهروندی.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

آیا نمی توانید آیفون 13 خود را در ماه گذشته با Apple Card پیش خرید کنید؟ آیا این ایمیل را از اپل دریافت کرده اید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

ممنون یعقوب!

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

قاب های گریپ dbrand برای آیفون 13
Source link

بخش آیفون 13 9to5mac فارسی

شما با موفقیت پیش خرید آیفون خود را با روش پرداختی غیر از Apple Card انجام دادید. ما متوجه شدیم که تلاش اولیه شما برای خرید Apple Card رد شد و شما 3٪ نقدی روزانه کسب نکردید.

در ایمیلی به کاربران اپل کارت که توسط 9to5Macاپل می گوید:

صبح روز پیش‌خرید آیفون 13، بسیاری از کاربران اپل کارت اقدام به خرید کردند اما با پیام‌های خطای متفاوتی مواجه شدند. اکنون، در تلاشی برای اصلاح این وضعیت، اپل به افرادی که سعی در خرید آیفون 13 با اپل کارت داشتند، اما مجبور شدند از روش پرداخت دیگری استفاده کنند، اعتبار روزانه نقدی می دهد.