Apple CarPlay به ولووهای جدید مجهز به Android-Automotive گسترش می یابد

با استفاده از این به‌روزرسانی، کاربران آیفون می‌توانند دستگاه iOS خود را در حالی که در خودروی خود هستند به سیستم اندروید منعکس کنند. خودکار بیان نشان می دهد که CarPlay بی سیم هنوز در دسترس نیست و کاربران باید در حال حاضر به اتصال USB سیمی اعتماد کنند.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

ولوو بیش از یک سال است که به‌روزرسانی‌های OTA را منتشر می‌کند، به این امید که «مالکیت را آسان‌تر و منعطف‌تر کند». EV. آخرین به روز رسانی در ماه آوریل است و همه مدل های جدید ولوو واجد شرایط این به روز رسانی نرم افزار OTA هستند.

با به‌روزرسانی‌های هوایی، ما می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما می‌توانند به سرعت و به راحتی از ویژگی‌های جدید استفاده کنند. همچنین به این معنی است که یک خودروی جدید ولوو وقتی کارخانه را ترک می‌کند دیگر در بهترین حالت خود قرار نمی‌گیرد، اما با ارائه به‌روزرسانی‌های اضافی به پیشرفت خود ادامه می‌دهد.

CarPlay بی سیم هنوز به ولوو نیامده است

این به‌روزرسانی اکنون در 14 بازار جدید در دسترس رانندگان است و انتظار می‌رود به بیش از 200000 خودرو برسد. رانندگانی که در حال حاضر از سیستم عامل Android Automotive استفاده می کنند، می توانند CarPlay را در هر زمانی فعال کنند.

درباره CarPlay بیشتر بدانید

یک به‌روزرسانی از طریق هوا (OTA) اپل کارپلی را به ولووهای جدید مجهز به Android-Automotive آورده است. از زمانی که این خودروساز به سیستم عامل گوگل روی آورد، CarPlay در مدل های ولوو کم بود.

این شرکت همچنین در بیانیه ای اعلام کرد:

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.