Apple Fitness+ کاربران را به جشن سال نو با تمرینات جدید دعوت می کند

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای “بهترین های 2021″، سردبیران Apple Fitness+ 45 تمرین مختلف را که در سال 2021 ضبط شده اند، انتخاب کرده اند که طول های متفاوتی دارند و از دوچرخه سواری گرفته تا قدرت، مدیتیشن و غیره را شامل می شود.

پس از تماس با FaceTime، کاربران به برنامه تناسب اندام می روند، تمرین یا مدیتیشن را انتخاب می کنند، دوستان و خانواده خود را روی صفحه می بینند و شروع می کنند. SharePlay همچنین با Apple TV کار می کند، بنابراین کاربران می توانند تمرینات را روی صفحه نمایش بزرگ دنبال کنند، در حالی که با استفاده از iPhone یا iPad خود با دوستان خود از طریق FaceTime ارتباط برقرار می کنند. هنگام آموزش در یک گروه از طریق SharePlay، کاربران معیارهای خود را می بینند و پیشرفت خود را به سمت بستن حلقه های فعالیت خود می بینند، در حالی که دوستان را می بینند و می شنوند. در حین تمرین، وقتی شخصی روی Burn Bar جلو می‌رود یا حلقه‌های فعالیت خود را می‌بندد، به همه افرادی که تمرین می‌کنند مطلع می‌شوند تا بتوانند با هم جشن بگیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Apple Fitness+ و Apple One، اینجا را کلیک کنید.

برای کسانی که ترجیح می دهند مراقبه کنند، پنج مدیتیشن جدید وجود دارد. دو جلسه جدید با جوآنا، یکی با کریستین، گرگ و جسیکا. هر یک از آنها بر روی یک کار متفاوت تمرکز می کنند: آگاهی، قدردانی، خرد، هدف و آرامش.Source link

بخش اپل وان 9to5mac فارسی

از نوامبر، 15 منطقه جدید از جمله اتریش، برزیل، کلمبیا، فرانسه، آلمان، اندونزی، ایرلند، ایتالیا، مالزی، مکزیک، نیوزلند، پرتغال، روسیه، عربستان سعودی، اسپانیا، سوئیس و امارات به Apple Fitness+ دسترسی پیدا کرده‌اند. .

برای بخش «تبریک»، که برای «تعطیلات مبارک و افکار» ایجاد شده است، 15 تمرین با پنج تمرین جدید وجود دارد. این تمرینات برای فکر کردن به 12 ماه گذشته و آماده شدن برای روز سال نو بسیار عالی هستند.

برای جشن گرفتن اولین سالگرد Apple Fitness+ و بزرگترین گسترش آن در چند هفته پیش، این برنامه از کاربران دعوت می کند تا سال نو را با مربیان خود جشن بگیرند.

با انتشار iOS 15.1 در ماه گذشته، Apple Fitness+ شروع به ارائه تمرینات گروهی و مدیتیشن هدایت شده کرد. با SharePlay، مشترکین سرویس می‌توانند یک تمرین یا مدیتیشن گروهی را با حداکثر 32 نفر از دوستان و خانواده خود در حالی که از FaceTime در iPhone یا iPad استفاده می‌کنند، شروع کنند و جلسه Fitness+ انتخاب شده از راه کاملاً همگام‌سازی شده برای هر شرکت‌کننده پخش می‌شود.

طبق برنامه، تمرینات و مدیتیشن های جدیدی با الهام از اوایل سال 2022 وارد شده است. برای کاربران، آنها فقط باید برنامه تناسب اندام را باز کنند تا بخش های جدیدی مانند “بهترین های سال 2021″، “Celebrate”، و همچنین “New Workouts” و “New Meditations” را کشف کنند.

22 تمرین جدید در این هفته وجود دارد. تصادفی یا نه، شما می توانید از مربی مورد علاقه من، بن، با آموزش های رقص خود با ضربات برگشتی، از جمله لذت ببرید. توسط کیتی پری زنجیر به ریتم.

apple-fitness-plus-new-year-9to5mac